Доброго всім часу доби! Не за горами Новий рік і пора подумати, як прикрасити свій будинок до цього свята. Але зовсім необов’язково робити це тільки для гостей. Навіть якщо ви не плануєте кликати когось до себе на свято, зустрічати свято у прикрашеної кімнаті набагато приємніше.

Прикрасити будинок можна самими різними способами. Це та сама кімната, і двері, і вікна. Ось про те, як прикрасити вікна ми і поговоримо в цій статті.

Зміст:

  • Прикраса вікон до нового року за допомогою зубної пасти
  • Цікава ідея декору вікон за допомогою клею ПВА і блискіток
  • Витинанки для вікон прості шаблони та трафарети
  • Кольорові новорічні наклейки для декору
  • Прикраса казковими зимовими будиночками з паперу
  • Прикраса підвіконня гілками і гірляндами

Якщо вам сподобався якийсь із трафаретів, його можна дуже просто завантажити — на вибрану картинку натиснути правою клавішею мишки, вибрати «зберегти як … » або «відкрити в новій вкладці», а від туди вже скачати. Роздрукувати на папір, збільшивши до потрібного розміру

Прикраса вікон до нового року за допомогою зубної пасти

Нанесення малюнка на скло за допомогою зубної пасти досить нескладний процес. Причому, по закінченні свята, малюнки легко змиваються зі скла.

Що необхідно для малювання на склі. Купуємо зубну пасту. Можна взяти, недорогу, результат той же. Далі. Робимо трафарети, за допомогою яких будемо наносити малюнки на вікно. Прикріплюємо трафарет до скла, наприклад скотчем.

Розводимо зубну пасту у воді. Тепер вмочаємо пензлик або зубну щітку в розчин пасти і замазуємо просвіти в трафареті. В результаті отримуємо ось таку красу.

Коли паста підсохне, акуратно знімаємо трафарет. Крім малювання по внутрішньому контуру (замазування трафарету), можна роздрукувати малюнок і малювати по зовнішньому контуру, а всередині розмалювати самостійно.

Є ще один варіант, як з допомогою трафарету нанести малюнок. Розводимо зубну пасту у воді. Вирізаємо сніжинку. Опускаємо її в розчин. Прикладаємо сніжинку до скла.

Далі, змочуємо губку в зубній пасті і «шлепаем» сніжинці. Якщо змочити в розчині зубної пасти щітку, то натискаючи на її ворсинки, можна розбризкуючи пасту зробити гарний візерунок. Після того, як паста підсохне, знімаємо трафарет і отримуємо красивий результат.

Сніжинки – це прості трафарети, з яких найкраще почати, якщо ви приступаєте до такого декору вперше. Освоївши цей метод на сніжинки, можна застосувати трафарети складніше.

Читайте також: Як скачати музику з ВК на комп’ютер швидко і безкоштовно

Цікава ідея декору вікон за допомогою клею ПВА і блискіток

Це оригінальна ідея виготовлення сніжинок з використанням клею ПВА. Хочеться зауважити, що тут використовується не зовсім звичайний клей, а спеціальний об’ємний. Крім клею знадобляться малюнки сніжинок – трафарети і канцелярський файл.

На папері роздруковуються малюнки. Зверху кладеться файл.

Тепер по контурах наносимо клей. Ось тут видна різниця між об’ємним і простим клеєм. Простий клей буде розтікатися, тому краще підходить саме об’ємний.

Нанесли клей, чекаємо коли він висохне. Якщо десь трохи розтеклося, можна буде прибрати патьоки. Знімаємо з поліетилену заготовки.

Якщо ми використовуємо блискітки, то посипаємо ними сніжинки ще до їх висихання. Після ж того, як сніжинки висохнуть, їх фарбуємо.

Сніжинки готові, тепер їх можна розвісити по вікнах. Більш наочно процес виготовлення сніжинок з клею показано в наведеному нижче відео.

Витинанки для вікон прості шаблони та трафарети

Для когось це поняття може виявитися незнайомим. Але процес виготовлення виробів досить простий. Що ж таке ці самі витинанки?

Витинанки – вирізані з паперу фігурки або ж орнамент, які використовуються в якості декоративного прикраси.

Можна сказати, що витинанка – це мистецтво вирізання з паперу. Почалося все ще в Китаї в 7 столітті. А вже в 20 ст. ці ажурні візерунки і малюнки стали досить популярними.

Якщо ви вмієте малювати, то для створення власних шаблонів вам необхідно приготувати аркуші білого паперу формату А4 для трафаретів, картон, ножиці, канцелярський ніж і мильний розчин. Ну а далі починаємо творити. Малюємо візерунок, малюнок і акуратно її вирізаємо. Якщо ж вам не під силу тонкощі малювання, тоді краще всього завантажити шаблони. Оскільки говоримо про майбутній новорічному святі, то в самий раз підійдуть такі шаблони:

Ще один нескладний новорічний шаблон.

Звичайно ж не обійтися і без символу нового року.

Простий і один з традиційних атрибутів прикрас – сніжинка.

І ще кілька новорічних шаблонів.

Готові шаблони з допомогою мильного розчину наклеюються на вікно. Якщо ж ви їх робите на картоні, то вони підвішуються на нитках.

Читайте також: Малюнки по клітинках у зошиті для початківців, легкі і складні, для дітей

Кольорові новорічні наклейки для декору

Зараз популярним елементом декору стали кольорові наклейки на вікно. У передсвяткові дні придбати їх у магазині не складе особливої праці.

Яких тільки наклейок немає. І прості мальовані і 3D наклейки. Одні зібрані за тематикою, є окремі великі наклейки.

Загалом вибір досить великий.

Прикраса казковими зимовими будиночками з паперу

Вироби з паперу завжди вражають. Особливо, якщо це цілі композиції. Одним з елементів таких композицій є будиночки. Їх можна зробити як у вигляді трафаретів, так і у вигляді макетів.

Для того, щоб зробити трафарет будиночка, необхідно взяти тонку папір формату А4 і намалювати на ній будиночок. Потім його вирізаємо. Можна скористатися готовими трафаретами.

Це досить простий малюнок. Якщо у вас багато часу і терпіння на вирізання тонких деталей, то можна скористатися такого роду трафаретом:

Вирізаний за шаблоном будиночок за допомогою мильного розчину приклеюється до шибки.

Використовуючи кілька будиночків, можна створити цілу композицію кшталт такої:

Якщо ж ви хочете дещо урізноманітнити декор з будиночків і вразити своїх гостей, то спробуйте зробити композицію з макети будиночків.

Якщо вам не потрібні складні макети, скористайтеся найпростішим:

Вирізаємо, складаємо по згину і склеюємо. Декілька таких будиночків і невелике місто готовий. Що б місто складався не з одноманітних будиночків можна використовувати різні шаблони.

Якщо додати до виробам трохи підсвічування, то композиція буде виглядати дуже навіть красиво.

Ще приклад паперової композиції з будиночків.

Прикраса підвіконня гілками і гірляндами

Ялинові гілки і різні гірлянди – традиційний декор, який використовують багато.

Великою популярністю користуються світлодіодні гірлянди. Її можна просто розвісити по вікну, а можна закріпити на квітці. Або ж зробити з гілок композицію і закріпити на них гірлянду.

Зовсім проста композиція – гілки і ялинкові кулі. Однак виглядає це красиво.

Такий декор можна розмістити як всередині будинку, так і на підвіконні зовні. Нехай порадіють і перехожі.

Що б надати Нового року не тільки святковість , але і деяку романтичність, можна разом з гілками і гірляндами поставити свічки.

Як бачите. Ідей багато, проявляйте фантазію і нехай ваше свято буде самим вражаючим.