Як розібрати комп’ютерний стілець: що потрібно, інструкція

Кожне робоче місце в офісі обладнано комп’ютерним столом і кріслом. Зручний комп’ютерний стілець знімає навантаження з хребта і м’язів рук, підвищує працездатність, тим самим допомагаючи впоратися з поставленими завданнями. Проте з часом або в результаті перевантажень крісло для комп’ютера може втратити функціональність або поламатися з-за зносу пластикових деталей.

І тоді виникає питання, як його розібрати, щоб відремонтувати. Буває, що необхідність розібрати виникає не з-за ремонту, а щоб простіше було перевезти його в інше адміністративна будівля.

Що потрібно для розбирання комп’ютерного стільця

Зміст статті

  • Що потрібно для розбирання комп’ютерного стільця
  • Інструкція по розбору комп’ютерного стільця на коліщатках
  • З якими труднощами можна зустрітися

Як розібрати компютерний стілець: що потрібно, інструкціяЯк розібрати комп’ютерний стілець? Перш ніж приступити до самостійного розбирання слід приготувати необхідні інструменти. Для цього вам знадобляться:

  • Викрутка з хрестовим типом наконечника або плоским;
  • Гумовий молоток (киянка), можна і слюсарний молоток, але з ним доведеться працювати більш делікатно;
  • Зубило;
  • Плоскогубці.

Все це безліч інструментів знадобитися для від’єднання від сидіння газліфта, якщо він застопорився. Для цього треба повернути іншою стороною хрестовину газліфтом вниз, тримаючи на вазі наносити легкі удари киянкою по краю газліфта. Якщо киянка не дістає до краю – треба взяти зубило.

Важливо: Заборонено наносити удари по центру газліфта, так як там знаходиться кріпильна скоба, яка боїться ударів.

Коли газліфт буде відділений, залишиться витягти коліщатка, вручну, а якщо не вийде — задіяти плоскогубці. Для подальшого розбирання достатньо буде викрутки.

Інструкція по розбору комп’ютерного стільця на коліщатках

Як розібрати компютерний стілець: що потрібно, інструкціяЩоб зручніше було працювати, комп’ютерне крісло необхідно поставити його на стіл або стілець. Спочатку потрібно стягнути утримуючий пристрій – перманент-контакт і саму спинку. Далі потрібно витягти підлокітники.

Для цього стілець треба перевернути так, щоб хрестовина дивилася вгору, після відкрутити по три кріпильних гвинта з кожної сторони підлокітника, за допомогою хрестової викрутки. Пара коротких гвинтів, якими ручка кріпиться до пиастру, і більш довгий, який прикріплюється до сидіння. Викручені запчастини покласти в коробку, щоб не загубилися, туди ж покласти і втулки. Після зняття підлокітників відкласти вбік, щоб не заважали.

Увага: При складанні стільця втулку необхідно встановлювати великим діаметром вниз.

Якщо підлокітники не відкрутити, вони не дозволять кожуха розкрити підступ до головним кріпленням піастри і сидіння.

Як розібрати офісний стілець на коліщатках? Наступною дією буде викрутити чотири невеликих гвинтика, які скріплюють кожух пиастра і стільця. Для отримання максимального простору кожуха піастри слід натиснути на важіль підйому газліфта, щоб він разжался.

При цьому слід піднімати і повертати кожух, змінюючи кут нахилу, що дозволить по черзі відкрити доступ до всіх чотирьох гвинтів кріплення піастри і сидіння.

Знявши пиастру, потрібно перевірити її на придатність, дивимося на її опорні полиці, потрібно, щоб вони знаходилися в одній площині і не були погнутими. Справна деталь має їли помітний певний кут, верхньої площини піастри, завалу тому відносно втулки під газліфт. Якщо кут занадто великий або опорні полиці знаходяться не в площині, то це свідчить про її несправності.

А значить, потребує заміни на нову. Звичайно, за допомогою молотка, можна спробувати вирівняти пиастру, але для цього бажано мати справний зразок під рукою.

Важливо: Дуже часті операції з підняття і опускання сидіння, можуть призвести до передчасного зношування деталей і механізмів.

З якими труднощами можна зустрітися

Як розібрати компютерний стілець: що потрібно, інструкція

  • При знятті правого підлокітника ви можете зіткнутися з незручністю при вивінчіваніі короткого заднього гвинта кріплення. Це відбувається з-за того, що доступ до нього перекриває важіль клапана газліфта. Для зручності доступу до гвинта слід підняти і утримувати важіль вільною рукою.
  • Іноді ви можете зіткнутися з проблемою зняття пневматичної патрона.
  • Металевий штир застряє в хрестовині, таке трапляється при знятті коліс. Отримати його можна за допомогою плоскогубців.