Прасування – повсякденне заняття кожної людини. Кожен використовує призначену для цього річ – прасувальну дошку. Вона є незамінною під час прасування з-за її зручності і простоті у використанні, ідеально рівній поверхні і ще безліч додаткових функцій. Але що ж робити, якщо дошка не збирається?

Як зібрати прасувальну дошку

Зміст статті

 • Як зібрати прасувальну дошку
 • Як зібрати прасувальну дошку в залежності від моделі
 • Чому прасувальна дошка не складається

Для багатьох саме збір прасувальної дошки є самим улюбленим заняттям. Все із-за того, що розкласти її елементарно, а потім повернути в первинний вигляд не просто.

Найчастіше справа полягає в нерозумінні роботи механізму фіксації, адже кожна модель інструменту має свою систему розміщення. Саме елементарне, що потрібно зробити, щоб пристрій для прасування було зібрано – підняти його, і потягнути одну з опор на себе, як би збираючи їх разом. У такому разі ніжка від виїмки упору і дошка складається в одну пряму. Але буває і так, що різні моделі складаються зовсім по-різному, тут головне розібратися, який механізм і порядок потрібно використовувати.

Як зібрати прасувальну дошку в залежності від моделі

Т220р Soffiante – одна з найбільш затребуваних моделей. Все тому, що вона елемента у збиранні і розбиранні, а також з особливими властивостями і функціями. Для того щоб зібрати цей прасувальний стіл, потрібно опустити дошку вертикально, оперев на вільну ніжку.

Важливо! Ця ніжка повинна бути не будь-яка з двох, а саме опора для бойлера повинна бути вгорі.

Потім потрібно натиснути на рукоятку, одночасно подаючи опорну ніжку всередину. І вуаля, пристрій зібрано.

Наступна модель по популярності – це. Це теж пристрій з підігрівами та іншими допоміжними функціями. Як її збирати? Все дуже просто.

 • Висмикуємо шнур з розетки і акуратно згортаємо.
 • Ховаємо шнур разом з педаллю в місце для їх зберігання.
 • Потім потрібно витягнути фіксатори висоти і дуже обережно опустити дошку на підлогу.
 • І останнім, завершальним етапом, потрібно закріпити ніжки в замку для безпечного транспортування.
 • Важливо! Прасувальну дошку потрібно обов’язково зберігати у вертикальному положенні закругленою стороною платформи вниз.

  І остання за популярністю модель – . Теж електричний пристрій з усіма поліпшеними можливостями (виїмка для праски, гачок для праски і так далі). Збирається цей прасувальний стілець так само як і представлена вище модель. Вона дуже легка і проста в зборі-розкладці, але самої функції фіксації в складеному стані їй не вистачає. Вся суть полягає в приведенні інструменту для прасування у вертикальне положення і витягування фіксаторів, або ж потрібно всього лише прибрати ніжку в бік, звільнивши її від упору, і акуратно скласти «гладилку».

  Чому прасувальна дошка не складається

  Цьому може бути багато причин, але кілька з них найпоширеніші:

  • Поломка ніжки. Тут роздолля для причин цього конкретного виду поломки також маса:
 • Сама ніжка може погнутися і деформуватися в неправильну і неприродну форму, що буде заважати їй рівно скластися.
 • Цвях, що з’єднував ніжку і дошку, або ніжки між собою або ж з фіксатором. Все, що так чи інакше скріплює елементи прасувальної дошки можуть бути причиною неможливості її збору при їх поломці. У такому випадку потрібно уважно розглянути місце поломки і спробувати її виправити.
  • Поломка фіксатора.
 • Тут причина може бути в самому кріпленні, який фіксував ніжку пристрою. Якщо це пружинні фіксатори або прасувальний стіл більш удосконаленої моделі, то цим все набагато простіше, адже сам процес збирання і розбирання дуже простий. Якщо ж пристрій більш старого типу, то там є певний фіксатор. Який закріплює дошку і не дає їй змогу рухатися. Найчастіше в старих моделях цей елементи робилася небудь з металу або з дерева. При поломці того чи іншого, обидва можна самостійно замінити в домашніх умовах. Потрібно лише правильно підібрати сам фіксатор.
  • Дуже часто гладилка збирається неправильно, це також може бути однією з причин її поломки. Через час її неправильної експлуатації вона може перестати збиратися з-за тріщин у ніжках або ж з-за погнутий основи дошки.