Як скласти текст запрошення на корпоративне свято?

На вашому підприємстві намічається торжество? Якою б не була його тема (професійний або календарне свято, день народження компанії, презентація нового продукту, відкриття філії або нового офісу, ювілей начальника), воно починається з запрошень.

Як щонайкраще скласти текст запрошення на корпоратив? З одного боку, вам необхідно проявити оригінальність, зацікавити гостей і викликати у них бажання відвідати свято. З іншого – в запрошенні на такий захід потрібно перерахувати важливі дані.

Текст запрошення на корпоратив

Так, у тексті запрошення на корпоративне свято слід вказати дату і місце його проведення, спосіб доставки гостей (своїм транспортом або, наприклад, автобусами від офісу), форму одягу (вона може бути вільною, вечірньою або тематичної, якщо ви організуєте карнавал).

Уточніть, чи можна взяти з собою чоловіка або дружину, дітей. Якщо на вечірці виступатимуть запрошені артисти, про це також можна згадати у тексті запрошення на корпоратив.

Що стосується стилю, то тут допускається різноманітність в залежності від статусу урочистості. Текст запрошення може бути витриманий в офіційному чи неофіційному, навіть жартівливому стилі.

Але в будь-якому випадку запрошення на корпоративний захід потрібно гідно оформити. Його можна надіслати у вигляді смс, по електронній пошті, розмістити на листівках, у стінгазеті або на дошці оголошень.

Врахувати всі вимоги, які пред’являються до текстів запрошень на корпоративне свято не так-то просто. Ми вирішили полегшити для вас цю задачу і привели зразки текстів подібного роду запрошень, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий з них в якості основи.

Доповніть його, приклавши трохи зусиль і фантазії, – і тоді ваше запрошення на корпоративний захід не залишить байдужим нікого.

***
Шановний _________________!
З радістю повідомляємо Вам, що ___(дата)___ виповнюється рівно ___ років з часу заснування нашої компанії.
В честь цього чудового свята ми організовуємо великий бенкет,
на який із задоволенням запрошуємо Вас!
Святковий захід запланований на ___(дата)____ у розважально-ресторанному комплексі «____(назва)____» (__________(адреса)___________),
початок о __(час)__ годин.
Чекаємо Вас з нетерпінням!
Співробітники компанії __________

***
Шановний_________________!
Запрошуємо Вас на яскраве свято, присвячений дню народження нашого дружного колективу.
Торжество відбудеться ___(дата)__ в ресторані«_________», початок о __(час)__.
В день народження нашої компанії ми зберемося разом, щоб привітати один одного з продуктивним і успішним минулим роком, а також приємно провести
час в атмосфері веселощів і свята.
Приходьте обов’язково – погуляємо на славу!
Згуртований колектив компанії ____________

Запрошення на корпоративне свято може бути лаконічним і стриманим, а може бути досить емоційним, особливо якщо йдеться про майбутню теплої зустрічі друзів і однодумців. Наприклад, текст запрошення на корпоратив в честь дня народження компанії або Нового року може бути наступним.

***
Дорогі друзі!
Ми впевнені, що справжнє багатство полягає не в накопиченні матеріальних благ. Важливо знати, що поруч є вірні друзі та партнери, перевірені часом і справами. Надійні соратники – це точка опори в русі до успіху і подолання будь-яких перешкод.
Будемо раді зустріти Вас на різдвяній вечері, який відбудеться ___________(дата) в ресторані _____________. Сподіваємося, що святковий вечір у колі друзів, партнерів та колег стане для Вас приємною і цікавою подією.

***
Дорогі колеги!
Найцінніше для нашої компанії – це наші надійні партнери і наш дружний колектив. Спільна робота в минулому році сприяла розвитку нашого підприємства. І, звичайно, ми не досягли б такого успіху без Вашої самовіддачі і бажання розвиватися.
З величезним задоволенням запрошуємо Вас на святкову вечірку, яка почнеться в _________ в кафе ______________. Ми зустрінемо Новий рік в атмосфері свята, в колі друзів і колег.
Нехай наступний рік буде не менш вдалим, ніж минає. Бажаємо Вам і Вашим близьким щастя, радості, здоров’я і благополуччя!
З повагою,
____________.

Запрошення на будь-якого роду корпоративний захід можна надіслати від імені колег. Але особливо приємно співробітникам буде отримати його від імені керівництва.

***
Шановний _______________!
Я радий вітати Вас від імені ___________________(назва підприємства). Ви — один з провідних фахівців компанії і Ваш внесок у нашу спільну справу воістину безцінний.
20.. рік з усіма здобутками, які він приніс, і труднощами вже майже позаду. Настав час зустріти новий 20.. рік, який, як ми сподіваємося, принесе нам нові можливості, нові досягнення, нові успіхи і нові ідеї.
Я сподіваюся, що в оточенні колег Ви отримаєте справжнє задоволення від свята, присвяченого нашим партнерам, друзям і співробітникам.
Ми чекаємо Вас в розважальному комплексі ___________ за адресою ___________. Початок заходу заплановано на ________годин 25 грудня.
Запрошення дійсне для двох осіб.
З повагою,
директор підприємства___________________

***
Шановні колеги!
Працюючи над останнім проектом, ви виявили належний професіоналізм і компетентність, а також доклали чимало зусиль, що принесло чудові результати нашої компанії. В знак подяки ми влаштовуємо невелику корпоративну вечірку і запрошуємо Вас приєднатися до нас.
Свято відбудеться ________________(число) за адресою: ____________________. Час початку вечірки: 19:00.
Будемо раді бачити Вас!
З повагою,
заступник директора ________________.

***
Дорогі колеги!
Ми цінуємо відповідальність, цілеспрямованість і працездатність, якими володіють наші співробітники, але разом з тим розуміємо, що належна продуктивність неможлива без гарного відпочинку. Тому ми вирішили порадувати наших працівників і влаштувати для них невеличке свято. В цю суботу, _________(число), ми запрошуємо Вас на корпоративний пікнік, де Ви зможете розслабитися, поспілкуватися з колегами і насолодитися красою природи. До місця проведення свята буде організовано трансфер.
Збір у ________(час) біля головного входу в офіс. Сподіваємося, що Ви приймете наше запрошення!
З повагою,
дирекція компанії _________________.

І, нарешті, текст запрошення на корпоративне свято може бути написаний у віршованій формі.

***
Запрошуємо від душі на свято чудовий,
Приходьте відзначати будемо вам вдячні!
Адже сьогодні Новий рік, казка починається.
Як відомо, в цей день дива трапляються!
З Новим роком вас, друзі, дружно вітаємо!
Вас чудеса, сюрпризи чекають, веселощі обіцяємо!

***
Стіл накритий, подарунки, свічки…
Все застигло в предвкушенье.
В цей теплий, пишний вечір
Чекаємо вас в гості з нетерпінням.

Запрошуємо вас з любов’ю
До нас на Новий рік прийти.
Цю новорічну казку
Разом з нами провести!