Як варити самогон на індукційній плиті – що потрібно знати для отримання якісного продукту

Як варити самогон на індукційній плиті  що потрібно знати для отримання якісного продуктуУ сучасному світі з’являється все більше корисних в побуті і не тільки агрегатів, яку значно полегшують нам життя. Тепер технології добралися і до тих, хто виробляє алкогольні напої самостійно. Незважаючи на те, що на прилавках магазинів зараз можна знайти практично будь-який алкоголь, самогон не перестає користуватися попитом у любителів як виробляти його, так і пити.

Необхідним предметом для тих, хто збирається варити самогон, є індукційна плита. Але від того, наскільки вірно вона підібрана, залежить якість одержуваного продукту. Саме тому так важливо зрозуміти, як працює такий помічник і дізнатися про особливості кожного виду. Все найпотрібніше про індукційній плиті для самогонника ви дізнаєтеся в цій статті.

У чому переваги індукційної плити для самогонника?

Зміст статті

 • У чому переваги індукційної плити для самогонника?
 • Який посуд потрібна і яку вагу витримає плита
 • Функції і особливості
 • Яку вибрати плиту для самогонника

Для початку потрібно зрозуміти, навіщо ж вам потрібна така плита, в чому її переваги перед іншими способами виробництва самогону та чи варто витрачати час на вибір і гроші на придбання цього агрегату.

Індукційна плита — це пристрій, який призначений для нагрівання металевого посуду за допомогою магнітних полів, вихрових струмів. У більшості випадків вона покрита шаром склокераміки і являє собою прямокутну річ невеликих розмірів, що дозволяє розмістити її у будь-якій кухні, не займають занадто багато місця.

Як варити самогон на індукційній плиті  що потрібно знати для отримання якісного продуктуУ такий плити є суттєві переваги, яких не мають інші нагрівальні пристрої, часто використовувані виробниками самогону. По-перше, це високий рівень безпеки. Її поверхня слабо нагрівається, тому ви не ризикуєте обпектися. Також практично всі моделі обладнані функцією автоматичного відключення після зняття з поверхні посуду, а ще в випадку, коли пристроєм ніхто не користувався протягом кількох годин.

Ще одним плюсом придбання є те, що ви зможете самостійно контролювати температуру нагрівання. Це дуже корисна функція для самогонників, тому що більше не доведеться крутити «на око», і підсумковий результат не розчарує.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що якщо готувати самогон на індукційній плиті, вірогідність пригорання браги зводиться до мінімуму навіть якщо склад продукту дуже густий. Це ще один привід звернути увагу на такий агрегат і задуматися про його придбання.

І, звичайно, найголовніша перевага-це швидкість нагрівання. Вона перевищує швидкість газової плити майже на 40%, а електричної — на 30%. Більшість самогонників вирішують придбати індукційну плиту саме після того, як дізнаються про цю її характеристиці.

Який посуд потрібна і яку вагу витримає плита

Потрібно враховувати, що для такої плити підійде не кожна посуд, а тільки та, дно якої магнитится. Саме тому слід бути обережним при виборі посуду — навіть найдорожчі самогонні апарати можуть стати зайвою витратою грошей, оскільки дно їх може не магнититься. А це означає, що ви не зможете використовувати їх в сукупності з індукційною плитою.

Як варити самогон на індукційній плиті  що потрібно знати для отримання якісного продуктуВажливо також, щоб дно було щільним та міцним. Це допоможе уникнути неприємностей під час роботи.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна використовувати алюмінієві і мідні баки.

Зверніть увагу і на вагу, який витримає плита. Для кожної моделі він різний, тому слід дізнатися цей параметр заздалегідь, перед покупкою. У випадку, якщо пристрій вже придбано, але витримує незадовільний для вас вагу, можна придбати або зробити самостійно спеціальну підставку, яка буде переносити вагу на стіл або іншу поверхню.

Функції і особливості

При виборі моделі потрібно звернути увагу на її функції і особливості, що вибрати те, що буде ідеально підходити саме вам.

Як варити самогон на індукційній плиті  що потрібно знати для отримання якісного продуктуНаприклад, багато плити мають такі корисні функції:

 • Швидкий старт — при включенні вона сама визначає, на який з конфорок є посуд;
 • Таймер — буває і так, що стояти поруч з плитою не виходить або просто не хочеться. В такому випадку можна поставити таймер з автоматичним відключенням і спокійно займатися своїми справами;
 • Захисне відключення — у разі, якщо на поверхню потрапить рідина або будь-яке інше небезпечне речовина, агрегат самостійно вимикається;

Ці функції стануть в нагоді не тільки при приготуванні самогону, але й звичайної їжі, це ще один плюс придбання такого пристрою. Врахуйте, що чим більше особливостей та «умінь» біля плити, тим дорожче вона коштує. Так що краще відразу визначитися, що саме вам потрібно від приладу і чим ви дійсно будете користуватися.

Яку вибрати плиту для самогонника

Існує кілька моделей, які найбільше підійдуть для тих, хто виготовляє самогон в домашніх умовах. Коротко розглянемо деякі з них.

 • GASTRORAG TZ BT-180K — це легка модель, яка здатна витримати до 15 кг ваги. Вона має спеціальний дисплей, світловий індикатор. Має автоматичний режим і захист від перегріву. Ідеальний варіант для тих, хто виробляє не в дуже великих кількостях.
 • Як варити самогон на індукційній плиті  що потрібно знати для отримання якісного продукту — модель з таймером, яка має досить велику швидкість нагрівання, а також корпус з нержавіючої сталі. Також надано великий діапазон температур, що буде дуже корисним для самогонника.
 • INDOKOR IN8000 — це пристрій для тих, хто хоче виробляти дуже багато самогону за короткий час. Вона здатна витримувати вагу до 100 кг, а також володіє високою потужністю. Також має захист від перегріву і функцією потужної обробки.

Тепер ви знаєте, що таке індукційна плита, для чого вона може знадобитися самогонникові і на що слід звернути увагу при виборі.