Як вибрати в’язальну машину: в’язальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

Багато жінок люблять в’язати речі, незважаючи на те, що це трудомісткий і займає досить багато часу процес. Обумовлено це тим, що в’язані вироби завжди в тренді – вони красиві, теплі і унікальні. Крім того, це спосіб заробітку, адже людей, які не вміють в’язати, набагато більше і вони із задоволенням замовляють речі як собі, так і в подарунок. У такому разі майстрині користуються в’язальними машинами, істотно прискорюють роботу і роблять її менш стомлюючої.

Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

Різновиди в’язальних машин

Зміст статті

 • Різновиди в’язальних машин
 • Клас техніки
 • Рекомендації по вибору
 • ТОП-4 виробника в’язальних машин
  • «Brother», Японія
  • «Silver», Японія
  • «Toyota», Японія
  • ТМ «Івушка», Росія

Як вибрати в’язальну машину? Якщо ви вирішили вступити в стрункі ряди рукодільниць, то перше, що потрібно зробити – ознайомитися з видами пристроїв. Всього їх налічується 6:

 • Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для домуРучні. Олдскульные вироби, попит на які дуже малий, адже всі маніпуляції виконуються вручну.
 • Електронні. Управляються комп’ютером, який визначає розміри елементів продукції, кількість петель, різноманітні візерунки. Недолік очевидний – повна залежність від енергопостачання. У разі її відсутності робота неможлива, а регулярні перебої можуть навіть привести до поломки пристрою, тому одночасно з машинкою слід купувати та ДБЖ.
 • Однофонтурные. Відмінний варіант для недосвідчених людей, оскільки робота виконується одним набором голок. Візерунки робляться досить легко, але при цьому залишкові нитки провисають із зворотного боку виробу.
 • Двухфонтурные. Вимогливі в освоєнні, але також і більш комфортні у використанні. В’язання виконують 2 голки, які працюють без протяжек.
 • Перфокарточные. Найбільш прості і швидкі моделі, які роблять візерунки з нанесеним на перфокарту отворів. Голки працюють згідно з певною програмою, при цьому візерунки на перфокарте можна створювати самостійно діркопробивачем — перфоратором.
 • Останні найбільш популярні, оскільки працювати з ними нескладно, а їх вартість доступна. В цілому ж, вибір необхідно робити виходячи з планованих для в’язання виробів, щоб не переплачувати за непотрібні функції.

  Клас техніки

  Різна товщина виробів вимагає покупки машини, яка впевнено витримає роботу з товстої пряжею. Залежно від продукції, пристрої діляться на класи:

  • Грубі речі з товстих ниток в’яжуться на машинах 3-4 класу, оснащеними 130-150 голками.
  • Найбільш поширений універсальний 5-й клас, який дає можливість в’язати речі середньої товщини, використовуючи для цього 200 голок. Додатково можна укомплектувати його ще одним набором голок.
  • Тонкі вироби в’яжуться на пристроях 6-7, зрідка 10 класу, які оснащуються 400 голками. Найбільш високі класи використовуються на підприємствах, що випускають великі обсяги продукції.

  Чим менше клас, тим товщі пряжа для нього необхідна. Ще один фактор, що впливає на вибір в’язального машинки.

  Рекомендації по вибору

  Розуміння відмінностей між видами і класами пристроїв недостатньо для прийняття остаточного рішення. Зробити по-справжньому зважене і потрібне придбання допоможуть наступні рекомендації:

  • Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для домуВибір мети. Якщо ви плануєте робити кілька речей за тривалий час, то найкращим вибором стане однофонтурная модель, якщо ж планується ведення бізнесу – дорогий електронний варіант.
  • Готовність до заміни запчастин. У процесі роботи несправності неминучими і потрібно швидко їх усувати, що також вдарить по кишені. Особливо обережно слід ставитися до моделей, які були зняті з виробництва, адже покупка комплектуючих до них може доставити безліч проблем.
  • Намотування ниток. Класичні «клубки» підійдуть лише для бюджетних і вітчизняних пристроїв, в той час як дорогі професійні моделі потребують заводський бобинной намотуванні.
  • Якщо ви не стикалися раніше з в’язальними машинками, то краще подивитися перед купівлею їх роботу, що допоможе підібрати ідеальне виріб.

  Починати свою діяльність доцільніше з однофонтурных простих машинок, а пізніше переходити на більш складні перфокарточные.

  ТОП-4 виробника в’язальних машин

  Різноманітність в’язальних машин на ринку може поставити в глухий кут починаючу рукодельницу, але допомога їй надасть рейтинг пристроїв. Він заснований на численних відгуках їх власників і включає в себе 4 виробника. Щоб зрозуміти яка з машинок краще для дому проведемо міні огляд і ви вирішите яку з них купити.

  «Brother», Японія

  Надійність і якість, перевірені роками. Особливості пристроїв – простота і витривалість, що робить їх відмінним вибором для будь-яких майстринь, незалежно від досвіду роботи. Крім того, догляд за ними нескладний і включає в себе періодичну чистку і змазку. Численні відгуки свідчать про низьку схильності техніки бренду до поломок.

  Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

  «Silver», Японія

  З продукцією цієї компанії все трохи складніше – вона не простить відсутності досвіду, оскільки примхлива і вимагає неабиякого запасу терпіння. Ідеальний варіант для створення нечисленних ексклюзивних речей, основна відмінність яких – видатне якість. З їх допомогою можна робити прекрасні вироби з хитромудрими візерунками для найвимогливіших клієнтів.

  Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

  «Toyota», Японія

  Визнання покупців машини бренду отримали завдяки широкому діапазону вживаної пряжі для в’язання. Тим не менш віддаючи їм перевагу, слід розуміти, що випуск в даний час обмежений і навіть припинено для деяких моделей, тому пошук запчастин викличе складнощі. Досить прості в освоєнні і роботі.

  Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

  ТМ «Івушка», Росія

  Ручна машинка, яка заслужила місце в рейтингу унаслідок своєї довговічності, надійності і простоти. Виготовляється з емальованого металу і значно полегшує роботу в’язальниць, однак, для масового виробництва не підійде.

  Як вибрати вязальну машину: вязальна машина для дому, огляд яка краще, купити для дому

  В’язальна машина – незамінний пристрій для бажаючих вивести результати своєї роботи на новий рівень, створювати круті стильні речі. З їх допомогою робота перетворюється на справжнє задоволення, що обов’язково відображається на стрімко набирає популярність продукції.