Як заховати дроти від комп’ютера під столом: як прибрати дроти від комп’ютера під столом

Напевно, кожному знайома картина, коли під робочим столом знаходиться тиснуть проводів, які переплутані між собою. Так бути не повинно, але це є. Варто розглянути варіанти як можна вирішити цю проблему і прибрати цей тиснуть. Існує безліч цікавих і зручних варіантів, які допоможуть привести робоче місце в порядок.

Як заховати дроти від компютера під столом: як прибрати дроти від компютера під столом

Безпека перш за все

Зміст статті

  • Безпека перш за все
  • Як заховати дроти від комп’ютера під столом — практичні рішення

Проводу та кабелю, які підключені до техніки, несуть не тільки функцію постачання техніки електрикою, але це також і передача даних і сигналів. Як правило? у більшості людей біля комп’ютера знаходиться безліч проводів, які переплутані між собою і покладені не акуратно.

Такий підхід до вирішення цієї ситуації неправильний. Важливо, щоб все було акуратно складено або прикріплене. Тільки таке рішення може стати запорукою безпечного використання техніки.

Як заховати дроти від комп’ютера під столом — практичні рішення

Варто розглянути доступні варіанти — яким чином можна організувати зберігання проводів від техніки:

  • Коробка. У неї можна зручно заховати подовжувач. Якщо він буде лежати просто під столом, на ньому постійно накопичується пил, він може заважати і виглядає це зовсім не естетично. Достатньо взяти якусь симпатичну коробку, вона може бути з-під взуття. Виконайте в ній декілька отворів і помістіть в неї подовжувач і всі дроти.

Як заховати дроти від компютера під столом: як прибрати дроти від компютера під столом

ДОВІДКА. Якщо у вас є тільки звичайна коробка з-під взуття, її можна самостійно декорувати. Для цього обклейте її аплікацією або ж звичайної пакувальної папером, вийде дуже красиво.

  • Сучасні виробники пропонують вже готове рішення. Наприклад, це може бути Plug Hub. Зовні це акуратна коробка, виконана з жорсткого пластика та прорезиненим дном. Зверху коробки зроблено три отвори, в які ви зможете просмикнути кабелю. Всередині коробочки передбачені спеціальні кріплення, на них ви зможете намотати шнур, якщо він занадто довгий. Такий виріб можна просто залишити стояти або ж? якщо є така можливість, закріпити на стіні, що також дуже зручно.

Як заховати дроти від компютера під столом: як прибрати дроти від компютера під столом

  • Кріплення проводів під стільницею. Це дуже зручний варіант. Для його здійснення необхідно буде підготувати біндери і шурупи. Довжина цих деталей повинна бути на чверть коротший, ніж товщина стільниці, в іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати стіл. Для початку закріпіть подовжувач безпосередньо під стільницею. Краще це зробити посередині стільниці або ближче до стінки. В кількох місцях, де це зручно, закріпіть біндери. До подовжувача приєднайте все що потрібно, а дроти зберіть за допомогою затискачів. Погодьтеся, що тепер ваше робоче місце набагато охайнішим виглядає.
  • Якщо у вас всього один або два некрасиво стирчали дроти, вам допоможе будівельний степлер. Провід можна закріпити скріпками причепивши до ніжки столу. Дроти товстіший потрібно кріпити спеціальними затискачами.
  • Можна скористатися звичайними стяжками, які і коштують недорого і закріпити їх зможе навіть дитина. Цей варіант дуже простий. Вам необхідно закріпити заважають дроти за ніжку стола за допомогою цього елемента.
  • Заховати дроти можна використовуючи липучки. Їх можна зняти зі старого одягу чи сумки, або ж у тканинному магазині купите нову липучку. Кожен провід необхідно обернути липучкою. Таким чином, вчинити з усіма проводами.
  • Кабель-канал. Вибравши цей варіант, ви зможете добре приховати дроти, які знаходяться в одному положенні. Придбати такий кабель-канал ви зможете у відповідному магазині і монтаж його здійснюється гранично просто.
  • У магазині можна придбати спеціальний чохол для подовжувача. Його також можна пошити і самостійно, це досить просто справитись і недосвідчена швачка. Такий чохол акуратно кріпиться до столу і допомагає організувати проводи. Кріпиться в будь-якому зручному для вас місці.

Як заховати дроти від компютера під столом: як прибрати дроти від компютера під столом

Вивчивши наведені варіанти, ви можете вибрати один з них або ж придумати якийсь свій.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Відвідавши комп’ютерний магазин, ви, напевно, легко зможете знайти безліч різних пристосувань, за допомогою яких можна акуратно організувати комп’ютерні дроти або зовсім заховати з очей.

Правильне зберігання проводів — це важливий етап їх експлуатації. Адже в такому випадку ви зможете попередити ймовірність їх псування, не будете їх постійно зачіпати ногами, стільцем, викочування стільницею. Будьте уважні і обережні при експлуатації електричних приладів.

Як заховати дроти від компютера під столом: як прибрати дроти від компютера під столом