Як зберігати шкарпетки в шафі: як компактно скласти шкарпетки – 3 способу

Як зберігати шкарпетки в шафі: як компактно скласти шкарпетки  3 способуШкарпетково-панчішні вироби, які є невід’ємним предметом будь-якого гардероба. Вони забезпечують комфорт ніг при щоденній шкарпетці взуття. Відповідно, за ними повинен проводиться регулярний догляд (прання, підшитий) і дбайливе зберігання. На жаль, дотримуватися ідеального порядку в ящиках для зберігання шкарпеток, досить складно. Яким чином правильно організувати зберігання шкарпеток у шафі?

Як компактно скласти шкарпетки — 3 способу

Зміст статті

 • Як компактно скласти шкарпетки — 3 способу
 • Як зберігати шкарпетки в шафі

Існує кілька способів компактного складання шкарпеткових виробів, ось три улюблених домогосподарками методу:

 • Рулон. Вихідне виріб розправляють на рівній поверхні. Потім акуратно скочується, у напрямку від пальців до гумці. Додатково закріпити носок, можна перев’язавши стрічкою, мотузкою або канцелярською гумкою.
 • Клубок. Спосіб по техніці виконання ідентичний попередньому, єдина відмінність в тому, що в кінці на отриманий рулон одягається гумка, вивернута виворітною стороною. Утворюється своєрідний тугий клубок.
 • За Марі Кондо. Расправленную пару носок складають у три рази, так щоб вона виглядала акуратним прямокутником. Потім пари укладають в ящик ребром, щільно притиснувши один одному.
 • Як зберігати шкарпетки в шафі: як компактно скласти шкарпетки  3 способу

  ДОВІДКА. Даний метод можна використовувати і в укомплектовке нижньої білизни, колготок. При цьому раціонально витрачає простір короба, вміщується більша кількість виробів.

  Як зберігати шкарпетки в шафі

  ДОВІДКА. Зручно купувати однакові пари шкарпеток, мається на увазі колір і розмір. У разі втрати одного з носка пари, ви зможете сміливо його замінити ідентичним.

  Після того як визначено спосіб укладання шкарпетково-панчішних виробів, перейдемо до питання про їх зберіганні.

 • Для початку розділимо пари на кількість членів сім’ї і групи: дитячі, чоловічі, жіночі. Необхідно це для того, щоб вироби не плуталися і кожен з домочадців знав місцезнаходження особистих деталей гардеробу.
 • Як зберігати шкарпетки в шафі: як компактно скласти шкарпетки  3 способуВідокремте зимові утеплені варіанти носок, від більш тонких. Так буде легше визначити, які шкарпетки підійдуть на поточний час року, а решта будуть лежати недоторканими.
 • Періодично оглядайте всі пари на наявність утворилися дірок, при їх виявленні відкладайте в окремий пакет для штопання.
 • Для дбайливого і компактного зберігання носок в шафі, використовуйте додаткові пристосування. Наприклад, підвісні кишеньки, прозорі пластикові контейнери, плетені кошики, органайзери. Універсальні пластикові пакети з зіп-локом — це пакети з герметичним замком, за рахунок компактності і пластичності служать відмінною альтернативою коробок.
 • ДОВІДКА! Прозорі контейнери зручні у використанні, за рахунок видимості внутрішнього вмісту.

  Якщо ви хочете використовувати бюджетний варіант зберігання, просто використовуйте коробки з-під взуття. Практичні в застосуванні коробка з кришкою, чудово впорається зі зберіганням атрибутів гардеробу.