Як зняти колеса з офісного крісла: інструкція по ремонту, чому коліщатка ламаються.

Як зняти колеса з офісного крісла: інструкція по ремонту, чому коліщатка ламаються.Вельми корисним винаходом нашого часу є офісне крісло. Людям, які займаються в основному сидячою роботою, воно неймовірно полегшує життя. Ергономічний, багатофункціональний, стильний і мобільний — крісло стає невід’ємною частиною продуктивної праці. Підтримка спини, щоб уникнути проблем зі здоров’ям, швидкість у пересуванні, коли потрібно щось взяти віддалік, але не встаючи з місця. Навіть з’явився такий вид спорту, як перегони на офісних кріслах. Ну, чим не чудовий спосіб зняти стрес від рутинної роботи? Але у кожної речі є свій термін служби, і навіть найвідданіший офісний «друг» може прийти в непридатність. Ламаються частіше всього рухомі деталі — коліщата. Якщо раптом трапилася така неприємність, не варто панікувати. Дороге крісло не відправиться на смітник, навіть в службу ремонту дзвонити не доведеться. Сумлінні виробники завжди створюють для деталей, що зношуються таку конструкцію, замінити яку не складе особливих труднощів. Варто лише ознайомитися з нескладної інструкції.

Як зняти колеса з офісного крісла

Зміст статті

 • Як зняти колеса з офісного крісла
 • Чому коліщатка на кріслі ламаються

Тим, хто хоч раз в житті тримав в руках викрутку, розібрати колесо від цієї офісних меблів не складе ніякої праці:

 • Для початку придбайте в спеціалізованому магазині нове коліщатко. Як правило, всі вони випускаються стандартного розміру. Виробники роблять все можливе для забезпечення зручності своїх клієнтів.
 • Якщо кріплення не забилося і не заіржавіло, то витягнути конструкцію з паза можна і голими руками. Якщо ж коліщатко не піддається і треба докласти більше сили, скористайтесь плоскою викруткою або стамескою.
 • Просто піддягніть металевий штир зламаною деталі біля входу в паз. Використовуйте викрутку як важіль, висуваючи зламане колесо на себе. Повторно використовувати його вже ніяк не вийде, так що можете не боятися застосувати зайву силу.
 • При необхідності почистіть від бруду і протріть механізм.
 • Вставити нове коліщатко у виїмку. Як правило, кріпити його ніяк не потрібно. Конструкція передбачає на осі колеса невеликий жолобок. При приміщенні його в тримач, жолоб заходить в спеціальний виступ і надійно фіксується. Просто натисніть на коліщатко до клацання.
 • Як зняти колеса з офісного крісла: інструкція по ремонту, чому коліщатка ламаються.

  ВАЖЛИВО! Рекомендується проводити періодичну заміну деталей, що зношуються. А якщо вже сталася поломка, то при можливості замініть відразу всі коліщатка, навіть вцілілі.

  Ніхто не гарантує ідентичне функціонування деталей від різних виробників. Мало того, що це може привести до якнайшвидшого зносу інших коліс, але і сама конструкція крісла може серйозно постраждати. Купувати собі нове крісло досить затратно.

  Чому коліщатка на кріслі ламаються

  Причин тому може бути декілька:

 • Неправильно підібране крісло. Обов’язково при покупці крісла зверніть увагу на максимальну вагу, який витримує крісло. Інакше вас незабаром спіткає неприємний сюрприз, у вигляді поломки.Як зняти колеса з офісного крісла: інструкція по ремонту, чому коліщатка ламаються.
 • Заводський брак. Не можна виключати і такий варіант розвитку подій. В таких випадках продавець завжди надає на свій товар гарантію. В разі поломки виробу під час дії гарантійного талона, вам повернуть гроші або замінять крісло новим. Головне, дотримуватися правил експлуатації, щоб не спровокувати знос спочатку якісних деталей.
 • Нерівний підлогу. З-за цього навантаження на різні коліщатка буде відрізнятися від стандартної. Отже, призведе до якнайшвидшого їх зносу.
 • Брудне приміщення. Якщо в офісі рідко прибираються, то на підлозі накопичується велика кількість сміття. Пил, бруд, волосся можуть покривати або просто намотуватися на рухомі механізми колеса і заважати виконанню механізмом своєї прямої функції.
 • Звичайний знос теж ніхто не відміняв. Як і будь-яка інша деталь, колеса мають свій термін служби. Це — природний процес. Так що просто придбайте нове коліщатко і поставте замість зламаного.
 • Для того щоб ваш «колега» служив довго і не розчаровував неприємними казусами, правильно підберіть підходящу модель. А також стежте за тим, щоб навантаження під час робочого дня рівномірно розподілялася на всі коліщата в системі. Стежте за чистотою свого робочого місця. І не забувайте при необхідності проводити профілактичні чистки. Адже простіше попередити чергову поломку, ніж ремонтувати крісло.