Дізнаватися нові способи пакування подарунків завжди корисно, особливо напередодні свят. Картонна коробка своїми руками може стати відмінним доповненням до будь-якого сувеніру. Цей навик нагоді також і в тому, щоб створювати нові місця для зберігання особистих речей, дрібниць і прикрас. Простий спосіб ви знайдете далі.

Коробка з картону своїми руками

Зробити коробку з картону своїми руками зовсім не важко, потрібно просто спробувати хоча б раз скласти все по інструкції. Для створення вам знадобиться будь-який папір, але щільна буде більш довговічною і підійде для зберігання речей. У магазинах зараз продають великий асортимент різного виду паперу, в тому числі неймовірних кольорів, так що підібрати щось на свій смак буде зовсім не складно.

Робіть коробки для торта, для цукерок, для квітів, на Новий рік, День народження, та на будь яке інше свято, а ми підкажемо вам, як зробити коробочку з картону квадратної або прямокутної форми без кришки:

 • Приготуйте необхідні матеріали: ножиці або канцелярський ніж, олівець, лінійка, степлер або скотч, папір.
 • Покладіть лист на рівну поверхню і зробіть креслення, вказавши, де будуть бічні стінки, а де торцеві. З допомогою лінійки прочертите рівні лінії надрізів.
 • Зробіть чотири рівних надрізу, по одному з кожної сторони і слідуючи схемою, складіть конструкцію.
 • Закріпіть результат степлером або скотчем, можна склеїти ПВА.
 • Можна доповнити коробку перегородками.

Як зробити маленьку коробочку з картону

Маленька коробочка своїми руками з картону робиться за таким же кресленням. Розмір визначається вами – вона може бути навіть зовсім невеликий. Точно за цією ж схемою робиться кришка, тільки вона повинна бути трохи більше самої коробочки. Щоб склеїти стінки відмінно підійде і клей, тільки вам доведеться довше потримати місце склеювання, щоб коробочка не розвалилася. Красиво буде виглядати така картонна коробка з гофрокартону.

Подарункова коробка своїми руками з картону

Коли мова заходить про подарунки, то звичайна пакувальний папір вже набридла, хочеться якось по-особливому порадувати винуватця торжества і піднести подарунок у коробці. Щоб зробити подарункову коробку своїми руками з картону, потрібно просто включити всю свою фантазію і оформити її всіма можливими декоративними елементами: стрічками, стразами, газетою, мішурою – чим завгодно. Всередині її теж можна змінити: застелити оксамитовою тканиною, пофарбувати тощо.

Якщо ви хочете, щоб подарункова коробка і далі стала корисною річчю для її нового господаря, то робити її варто з щільного паперу. Так вона стане відмінним елементом не тільки декору, але і послужить хорошим сховищем для дрібниць. Подарункова коробка може бути абсолютно будь-якої форми: трикутна, у формі серця, кругла, будиночок з віконцем – все залежить від того, за яким шаблоном ви будете складати конструкцію.

Як зробити коробку з картону з кришкою

Щоб коробка своїми руками з картону з кришкою вийшла за кілька хвилин, потрібно просто знати спеціальну схему, по якій необхідно її правильно скласти. Якщо ви хочете, щоб коробка була кольоровий, то перш ніж робити креслення, пофарбуйте або обклейте одну з її сторін. Приділіть більше уваги згину. Така своєрідна форма допоможе вам швидко виготовити упаковку для подарунка будь-якої висоти або довжини.

Дивлячись якої товщини папір, буде простіше чи складніше її згинати, в деяких випадках вона може ламатися, тому не варто вибирати занадто товстий матеріал. Майте на увазі, що коробку потрібно буде розкрити і закрити – це теж варто враховувати при виборі основи. Оформлення такої упаковки повністю в ваших руках: невеликі бантики, зірочки, сніжинки – все додасть особливий стиль вашої підробці та ще більше порадує винуватця торжества.

Як зробити круглу коробку з картону

Кругла коробка з картону стане відмінною упаковкою для прикрас, цукерок, вишуканих подарунків, тому, якщо робити її своїми руками, то такий подарунок стане ще дорожче. Скласти її зовсім не важко. Що вам знадобиться:

 • щільна папір для днища;
 • папір для бічної стінки;
 • проста схема.

Інструкція по виготовленню:

 • Відміряйте діаметр і висоту вашої майбутньої коробочки.
 • З паперу для стінки виріжте смужку необхідної довжини і ширини плюс по 2 см на склейку.
 • По всій довжині з одного боку смужки виріжте зуби (не більше 2 см завдовжки), з допомогою них ви зможете приклеїти майбутню стінку до днища.
 • Відігніть всі зуби в одну сторону і починайте їх по черзі приклеювати до днища.
 • З’єднайте окружність, склеїти бажано клеєм, але можна скористатися скотчем.
 • Щоб не було видно склеювання, виріжте коло з паперу і покладіть його всередині на дно.
 • Таким же способом можна виготовити кришку, але враховуйте, що вона повинна бути трохи більше діаметру.
 • Відео: як зробити коробку з картону своїми руками