Якими словами можна привітати хлопця з річницею відносин?

Як краще за все своїми словами привітати хлопця з річницею відносин? На цій сторінці нашого сайту представлені тексти, які можна використовувати в якості основи для вашого власного привітання.

***
Дорогий, прийми від мене привітання з річницею наших відносин! Хочу подякувати тобі за щасливі миті, які стали хвилинами, годинами, днями, тижнями. Адже немає більшої радості, ніж усвідомлювати, що милий серцю людина поруч… Вірю, що і через багато років ми так само будемо пам’ятати і відзначати ювілей наших відносин з іншими спільними датами. Люблю тебе!

***
Коханий, як добре, що ми зустрілися! Напевно, це доля, і все повинно було бути саме так і ніяк інакше. І я щаслива, що все саме так сталося. Часом мені страшно стає від думки, що якщо б що-небудь в той день пішло не так, то ми ніколи не дізналися б один одного. Хочу зізнатися, що дуже тебе люблю з тієї самої хвилини, як ми познайомилися, і рада, що це взаємно.

***
Кохана, ми з тобою разом вже тривалий час, але коли ти поруч, дні летять, наче секунди! В нашу річницю вітаю тебе і зізнаюся, що жодного разу не пошкодувала про свій вибір.

Як привітати хлопця з річницею відносин своїми словами?

Скажіть йому про те, як він вам доріг, як ви його любите, підкресліть його позитивні якості. Повірте, ваші старання не пройдуть даром, і ваш улюблений влаштує для вас двох чудове свято в цей день.

***
Любий мій, коханий! Пройшов рівно рік з того часу, як ми з тобою стали зустрічатися. Він пролетів як одна мить, і це був найкращий мить в моєму житті. За рік у нас було багато, і ми змогли все пережити, з усім впоратися. Спасибі за те, що ти є в моєму житті, спасибі за те, що даруєш мені кожен день свою увагу і любов. Я теж дуже люблю тебе!

***
Коханий, вітаю тебе з святом! Звичайно, ти і так знаєш, що я люблю тебе, але в цей день мені хочеться вимовляти такі слова як можна частіше. Ти найкращий чоловік на світі, на якого я завжди можу покластися, спертися у важкі хвилини. Ти завжди прийдеш на допомогу, підтримаєш мене, даси пораду. Спасибі, що ти є в моєму житті!

***
Спасибі тобі за те, що ти є на світі, мій коханий, за те, що ти з’явився в моєму житті. Я хочу бути з тобою назавжди! Крім тебе мені ніхто не потрібен, іноді я навіть забуваю про друзів, але ніколи не забуваю про тебе! Ти завжди у моїх думках, ти найдорожче, що у мене є! Ти мені дуже дорогий! З річницею!

***
Коханий, я щиро бажаю, щоб ти був щасливий зі мною. Я впевнена, що нам вистачить розуміння, терпіння і сил, щоб разом подолати всі труднощі і зберегти квітучим прекрасний квітка на ім’я Кохання!

***
Дорогий! Я вітаю тебе з нашим святом. Я могла б довго перераховувати, який ти розумний, гарний, добрий і чудовий. Не знаю, що в тобі мені подобається більше, та й яка різниця. Має значення тільки одне: я люблю тебе.
Нехай в наших відносинах все буде добре ще багато-багато років!

Яким має бути привітання з річницею відносин для твого хлопця? Ваше зізнання у любові, теплі і ніжні слова стануть для нього найголовнішим і бажаним подарунком у цей день. Не скупіться на вираження почуттів – і ваші стосунки будуть тривати довго.

***
З річницею тебе, моя половинка! Ти найдивніше диво, яке я зустріла. Я дякую долі за те, що вона переплела наші життєві шляхи. Ти моє щастя, мій стимул і моє натхнення! Нехай і далі наші відносини будуть такими ж світлими та безхмарними! Я дуже тебе люблю!

***
Немає на землі кращої людини, ніж ти. Ти самий добрий, самий добрий і ніжний, і ти мій! Я вітаю тебе з роком наших серйозних стосунків і хочу побажати, щоб вони стали чимось більшим. Я сильно-сильно люблю тебе і вже за тобою сумую.

***
Коханий, з першої нашої зустрічі я зрозуміла, що моє щастя – це ти! Вся моя любов, ніжність, моя душа і серце належать тобі! Неможливо уявити, що колись ми були абсолютно незнайомими один одному людьми. А тепер вся моя всесвіт зводиться до твоєї присутності поруч… Бажаю тобі всього самого чудового, і нехай наша казка ніколи не кінчається. Зі святом, дорогий!

Слова привітання хлопцеві з річницею відносин

Як має прозвучати привітання для хлопця з нагоди річниці відносин? Йому буде приємно знайти записку з освідченнями в коханні або отримати смс такого змісту. А можна супроводити свій подарунок йому листівкою, де ви напишете свої побажання.

***
Я ніколи не думала, що можна знати кого-то добре і в той же час розуміти, що в цій людині ще стільки нерозгаданого. Я ніколи не здогадувалася, що слова «Я тебе люблю» кожен раз можуть звучати, ніби вперше… Я не зустрічала перш людину, з якою годинник пролітали б як хвилини, і з яким мені ніколи не хотілося б розлучатися… Милий я ніколи нікого не любила так, як люблю тебе. З річницею, коханий!

***
Пройшов рівно рік з тих пір, як ми з тобою стали зустрічатися. І кожен з цих днів я запам’ятаю на все життя, адже це був найкращий рік у моєму житті. Я пам’ятаю кожне наше розставання вечорами, я пам’ятаю кожен наш поцілунок, я пам’ятаю кожну мить наших зустрічей. Вітаю з річницею і хочу, щоб ти знав: я люблю тебе сильніше за всіх на світі.

***
Який чудовий сьогодні день! Саме в цей день рівно рік тому мывстретились стобою. Тепер я анітрохи несомневаюсь, що так розпорядилися небеса, адже ця зустріч принесла вмою життя незабутні иволнующие моменти, змінила світ навколо. Спасибі, що тыесть мене!

***
Коханий мій! Я зігріта променями нашої любові, що спалахнула коли-то від проскользнувшей між нами іскорки і стала вогнищем, яке продовжує гріти нас своїм теплом. І я впевнена, мій рідний, що ми не дамо згаснути цього вогнища, але лише сильніше дамо йому розгорітися. Спасибі, що ти є!

***
Дорогий, вітаю з річницею нашого знайомства! Знаєш, що дивно? Дні наших зустрічей летять швидко, і разом з тим здається, що ми разом з тобою цілу вічність. І я точно знаю, що і вічності мені буде мало з тобою! Я не можу передбачити, як саме складеться наше з тобою життя.Але точно знаю, що у нас буде все добре!