Почувши від свого коханого про майбутній знайомстві з його родичами, багато дівчата впадають в паніку: їм сниться, що майбутня свекруха їх висміює, свекор – не розуміє, а інші родичі шукають всі можливі способи відмовити молодої людини від сумнівної пасії. Але невже знайомство з батьками є такою важливою і страшною річчю?

Насправді, немає. Необхідно лише дотримуватися кількох нескладних правил, і знайомство з батьками хлопця пройде в максимально комфортній обстановці (ці ж правила допоможуть пережити знайомство з батьками дівчини).

Дотримання стилю

Згідно традиції, знайомство з батьками хлопця зазвичай відбувається у них вдома (у рідкісних випадках у якому-небудь публічному місці: ресторані, кафе). Одягнутися на цей захід потрібно відповідним чином: ніяких глибоких декольте і коротких спідниць (а то мама Вашого чоловіка вирішить, що її син привів додому дівчину легкої поведінки). Також не варто обвішуватися коштовностями з ніг до голови – можливо, що Ваша майбутня свекруха не любить виставляти напоказ своє багатство (або зовсім не має зайвих коштів. Витрачаючи всі фінанси на улюбленого сина).

Мовчання — золото

Це правило зовсім не означає, що знайомство з батьками хлопця має проводити в абсолютному мовчанні, переривається лише сумними зітханнями нещасної невістки. Сміливо відповідайте на питання, підтримуйте тон бесіди, але не більше: не потрібно намагатися заповнити кожну паузу в розмові – Ви здастеся недалекій особистістю. Тим більше, слід пам’ятати про те, що саме в бесіді з батьками нареченого Ви зможете дізнатися цікаві факти та історії з його життя, тому сміливо давайте матері коханого говорити як можна більше.

Дотримуйтесь традиції

Якщо Ви щиро вважаєте, що мама Вашого молодої людини впродовж усієї зустрічі буде шукати, до чого б причепитися, то постарайтеся не дати їй ні найменшого шансу: дізнайтеся заздалегідь, які теми неприємні батькам нареченого (буде неприємно, якщо знайомство з батьками буде повністю зіпсовано однієї не дуже вдалим жартом), а які теми вони з радістю підтримають (наприклад, якщо майбутня свекруха захоплюється сониками, не полінуйтеся дізнатися, що саме до чого сниться).

Не будьте хамелеоном

Не варто наївно вважати, що знайомство з батьками пройде краще, якщо Ви будете погоджуватися з будь-якими словами майбутніх тестя і тещі. Насправді, надто послужлива невістка буде снитися свекрухи лише в кошмарах.

Не бійтеся мати свою думку (нехай воно не завжди збігається з думкою свекрухи): люди прекрасні своєю індивідуальністю.

Однак не варто переходити в іншу крайність, яка характеризується безкінечними суперечками з мамою Вашого молодої людини – ні до чого хорошого це не призведе.

Без шкідливих звичок

Знайомство з батьками триває порівняно недовго, тому не варто за це час погіршувати думку про себе, виходячи покурити на двір або випиваючи цілу пляшку коньяку в поодинці. Замість цього поб’єте батьків свого обранця доскональним знанням етикету.

Не виставляйте стосунки напоказ

Безумовно, коліна коханого – це найкраще місце на Землі, однак про це зовсім не обов’язково знати його родичам. Абсолютно ні до чого демонструвати дорослим людям свої палкі обійми і пристрасні поцілунки – це не справить на них належного враження. Але і показуватися досконалої сором’язливою теж не варто: якщо молодий чоловік стиснув Вашу руку в ободряющем жесті, то не варто миттєво відсуватися на інший край столу, ніяково червоніючи при цьому.

Контролюйте емоції

Якщо Ви відчуваєте, що батьки коханого спеціально намагаються вивести Вас на спір або скандал, ні в якому разі не піддавайтеся на провокації: з’ясування відносин не призведе ні до чого хорошого. Тим більше, дуже часто саме таким способом людей перевіряють на такі важливі в сімейному житті якості, як неконфліктність і стресостійкість. Але навіть, якщо Ви чогось не сподобалися матері або батька свого хлопця, то не варто засмучуватися: Ви ж не з ними збираєтеся жити, а зі своїм хлопцем. А прояв невмотивованої агресії – це проблема лише тієї сторони, яка цю проявляє агресію.

І найголовніше – під яким би знаком не пройшло б знайомство з батьками хлопця, пам’ятайте: Ви є однією з найщасливіших дівчат. Насправді, багато хлопців не хочуть вести своїх обраниць на зустріч зі своїми родичами, тим самим показуючи зневажливе ставлення до дівчат.

Що говорить сонник?

Знайомство з батьками – вкрай неоднозначно трактуемая тема сонника.

Так, згідно соннику Нострадамуса, подібні сни віщують швидкий шлюб (особливу увагу необхідно звернути на обстановку при зустрічі: багатий і добре облаштований будинок сниться до щасливого і безтурботного сімейного життя, а бідний і похилений – до незгод).

Сонник Цвєткова говорить: знайомство батьків нареченого і нареченої обіцяє величезні неприємності в сімейному житті, якщо хтось з молодих в реальності не ладнає зі своїми близькими.

Згідно соннику Лонго, увагу слід звернути лише на емоції, що залишилися після спілкування з родичами: якщо Вам снилися теплі і душевні розмови, то сімейне життя буде вдалою.

Пам’ятайте, що навіть найстрашніший кошмар, побачений Вам, ні до чого не зобов’язує. Сни даються нам не стільки для точного повторення в майбутньому, скільки для аналізу ситуації і прийняття власного рішення. Лише від Вас залежить, чи буде сімейне життя вдалою.