Бежевий кухонний гарнітур – стильний і універсальний вибір

Зміст статті:

 • Бежевий стіна не так простий, як здається
 • Мають значення матеріали?

Спокійний, нейтральний бежевий колір не ставить акцентів, не впадає в око, проте є буквально у всьому, що нас оточує. Колір нашої шкіри, кава з молоком вранці, ароматний пряник, осіннє листя… Внутрішня теплота, спокій, ненав’язливість і природність цього кольору підкуповують, тому не дивно, що при виборі обстановки на кухню – приміщення, де ми часто засиджуємося за душевними бесідами – вибирають саме бежевий стіна.

Кухонні меблі в бежевих тонах і такого ж кольору шпалери ніколи не будуть виглядати нудно.

 • По-перше, тому що завжди є можливість «пограти» з відтінками;
 • По-друге, беж відмінно поєднується з іншими кольорами.

До речі, бежевий кухонний гарнітур – оптимальний вибір для тих, кому подобається часто вносити нововведення в декорації. Можна сміливо міняти текстиль, колір шпалер, додавати аксесуари, не переживаючи, що улюблена меблі не впишуться в новий інтер’єр. Беж спокійно уживається з квітами як теплою, так і з холодної гами.

Бежевий стіна не так простий, як здається

Бежевий колір має до 1000 відтінків, абсолютно різноманітних від світло-коричневих до кремових. Сам по собі він може бути як холодною, так і теплою температури.

Що треба врахувати, вибираючи кухонний гарнітур бежевого кольору:

 • На яку сторону дивляться вікна кухні?
 • Якщо на південну і вікна чималі, варто купити меблі холодних бежевих, сіруватих тонів, освіжаючих інтер’єр. Коли вікна виходять на північну сторону, мінімальне освітлення, треба утеплювати приміщення світлими, солом’яними, пісочними, бежевими відтінками.

 • Габарити кухні.
 • Маленькі і середні приміщення треба візуально збільшити, а великим, просторим надати камерності, затишку. Колористика тут теж допомагає; так, для розширення простору застосовуються холодні відтінки, для наближення предметів – теплі.

  Класичне правило: чим темніше меблі, тим сильніше вона візуально зменшує простір, збільшують предмети.

  Однак не варто сліпо слідувати перерахованих пунктів, адже це не суворий шаблон, тут прийнятні різноманітні варіації. Наведемо приклад: припустимо, вам подобається класичний варіант оформлення і хочеться перенести його в приміщення маленької кухні. Для стін виберіть теплий пісочний колір і встановіть більш світлий бежевий кухонний гарнітур. В інтер’єрі для різноманітності розмістіть аксесуари блакитного, рожевого кольору. А стільницю, фартух або підлогу зробіть коричневими з холодним відтінком. В такій пропорції коричневий з бежевим не буде забирати простір, навпаки, він створить ефект глибини, розширивши його.

  Бежеві кутові кухонні гарнітури з чітким акцентом на теплі тони допоможуть зробити великі приміщення більш затишними. Вони створюють відчуття гармонії, як би заповнюючи собою простір. Однак і тут важливо дотримуватися пропорцію, не переборщивши з «теплом» на кухні – розставте акценти «холодними» предметами, текстилем. Приміром, повісивши холодного відтінку штори, поставивши відповідного кольору свічники, вази.

  Бежевий кухонний гарнітур – стильний і універсальний вибір

  Мають значення матеріали?

  Якщо коротко – ні, в даному випадку все залежить від грамотної розстановки акцентів, підбору тонів в інтер’єрі, оформленому в бежеві кольори. Фото кухонь з бюджетного ДСП або любого масиву виглядають привабливо, якщо над їх оформленням попрацював людина з гарним смаком. Оздоблення фасадів можна замовити під дерево або вибрати глянцевий її варіант.

  Важливу роль відіграє штучне освітлення – воно повинно бути «теплим», це принципово. Тому що, коли освітлення холодного відтінку, бежевий колір виглядає як брудний білий – сумна картина.

  Бежевий кухонний гарнітур – стильний і універсальний вибір

  З бежем добре поєднуються природні фактури, тому стільниця може бути з штучного або натурального каменю, який трохи темніше кухонного гарнітура. Фартух теж вибирайте контрастним або потрапляють в тон меблів. Подивіться фотографії, де дизайнери експериментують з різними кольорами – червоним, зеленим, блакитним, жовтим, чорним, разбавляющими бежевий інтер’єр. Можна створити яскраві контрасти, зробити свою кухню особливою, відбиває саме ваш смак.

  Бежевий кухонний гарнітур – стильний і універсальний вибір

  Що стосується побутової техніки, то не обов’язково, щоб вона була бежевого кольору. Фото демонструють, що металеві відтінки дуже гармонійно вписуються в інтер’єр з бежевим кухонним гарнітуром. А оскільки відтінок останнього сприймається, як дуже домашній, душевний, то не бійтеся експериментувати з аксесуарами, що підсилюють відчуття затишку.

  Бежевий кухонний гарнітур
  Бежевий кухонний гарнітур – стильний і універсальний вибір