По-перше, починати метушню з пошуку відповідного місця потрібно не менше ніж за 2,5-3 місяці, або раніше, якщо захід намічено на літні місяці та початок осені. Складність полягає лише в тому, що в низці турбот з організації весілля, звичайно, на це не вистачає часу.

Весілля в ресторані

По-друге, необхідно поміркувати, яка кухня вам переважніше – руська, китайська, а може бути італійська. Але якщо, все ж, мова йде про економію грошей, то про це можна сильно не хвилюватися, вибір стане за економією.

По-третє, потрібно уточнити, яку кількість гостей буде запрошено на урочистості. Це головний фактор, виходячи з якого, можна судити про місткість того чи іншого ресторану.

По-четверте, важливо звернутися до менеджера ресторану, з’ясувати, на яку суму розраховувати вартість частування для однієї персони. А так як кожний менеджер має інформацію про ціни в меню, і приблизно знає, що повинно входити в замовлення для однієї людини, він без праці назве загальну вартість, на яку потім можна покладатися.

По-п’яте, помножте ту суму, яку назвав менеджер, кількість гостей.

Весілля в ресторані

По-шосте, дізнайтеся вартість орендної плати цього ресторану. Деякі заклади включають орендну вартість у вартість банкетного меню, у кого-то ця сума фіксована, в інших – це відсоток від суми замовлення.

В-сьомих, потрібно уточнити, чи дозволено привозити з собою різноманітні спиртні і безалкогольні напої, закуски, фрукти. Так як все це, звичайно, краще, та й дешевше придбати на ринках. Дрібні питання зручніше вирішувати по телефону, поговоривши з менеджером або адміністратором ресторану, а потім, уже вибравши, які ресторани більш зручні у всіх співвідношеннях, відвідати 2-5 з них.

Відвідуючи той чи інший заклад, зверніть увагу на зручність під’їзду, наявність парковки, вигляд будівлі з боку, наявність громадського транспорту, що проходить повз. І обов’язково подумайте, можливо, вам хочеться більш цікавою весіллі, адже можна вибрати не просто ресторан, а, наприклад, ресторан на теплоході. http://dekorzala.ru/product/vyezdnaja-registracija-na-teplohode/

Якщо ресторан вам подобається, то можна сміливо приступати до переговорів з адміністрацією ресторану про точний час, підсумковій сумі, наявності можливих обмежень часу закриття, термінах і зміну вартості протягом підготовки, прикраси залу проведення торжества. Не соромтеся запитати про знижки, акції, подарунки – невеликий сюрприз від закладу може бути дуже приємним.

Приємна метушня, добрі, душевні клопоти не забудуться ніколи!