Рушникосушки: у чому складність вибору?

Ремонт – це досить складний процес, що вимагає ґрунтовної підготовки і продуманості всіх дрібниць. Це стосується будь-якої кімнати, в тому числі і ванною. Не останньою справою при плануванні цього приміщення є і вибір рушникосушки. www.metall-store.ru Він повинен добре вписатися в загальний дизайн кімнати і бути практичним.

Рушникосушки: у чому складність вибору?

Полтенцесушитель

Використання рушникосушки необхідно для того, щоб підтримувати тепло у ванній і сушити на ньому рушники або халати.

Взагалі, все полотенцесушителі ділять на дві групи: водні та електричні. У чому різниця зрозуміло з назви: одні працюють від води, другі від мережі. Перші більш економічні, але, якщо вибраний виріб низької якості, то з часом можуть з’явитися патьоки. Електричні більш надійні, однак, будуть потрібні додаткові щомісячні витрати на електроенергію.

З якого матеріалу краще вибрати полотенцесушитель?

За матеріалами виготовлення цей предмет ванної кімнати ділять на два типу:

– сталеві

-латунні.

Сталеві вироби вважаються більш надійними, з-за їх здатності витримувати високий тиск води. Але краще вибирати ті, у яких стінки товщі 3-х мм, а виготовлені вони з цільної труби, без спайок, так як на їх місці може виникнути текти. Латунь погано переносить високі температури і перепади тиску, тому не є довговічним матеріалом, хоча за своїми формами такі рушникосушки більш різноманітні.

Якщо раніше у ваннах жителів нашої країни можна було побачити всім давно відому і звичну змійку, то сьогодні вибір рушникосушок не обмежується тільки цим типом. Все залежить від побажань і гаманця покупця. Розберемося тепер з формами виробів.

Форми рушникосушок.

Найпоширеніші і популярні форми: змійовик і драбинка. Драбинку можна назвати самою зручною: на неї можна повісити більше білизни, та й зовнішній вигляд більш сучасний і привабливий. Площа обігріву у такого рушникосушки теж більше, відповідно, у ванній кімнаті буде набагато затишніше і тепліше. Але у змійовика є свої плюси: низька ціна, відсутність проблем з установкою. Існують і комбіновані форми, де на драбинці є елементи змійки. Це відмінне рішення для дизайну і зручності розподілу речей. Для підключення теж потрібно переробка стояка.

Важливим фактором розміщення рушникосушки став і його розмір. У них можуть бути різна довжина і ширина, зазвичай варіюються від 300 до 600 см по ширині, від 400 до 1200 см по висоті. Вибір виробу буде залежати від розмірів приміщення, він повинен гармонійно і акуратно вписатися в дизайн санвузла.