Як вибрати стільницю для кухні?

Як вибрати стільницю для кухні?

Щоб забезпечити необхідний рівень комфорту під час приготування їжі, необхідно звернути увагу на ті матеріали, які сьогодні застосовують при виробництві меблів на кухню. Одним з невід’ємних елементів інтер’єру цього приміщення виступає стільниця, яка відрізняється своєю багатофункціональністю і практичністю. В той же час широкий вибір варіантів не завжди дозволяє швидко знайти саме те рішення, яке повністю відповідає потребам покупців. Тому фахівці рекомендують замовляти стільниці, у процесі виробництва яких використовують натуральний камінь. Даний матеріал привабливий тим, що справляється з високими навантаженнями, які на кухні виникають постійно. Тому кам’яна стільниця буде майже вічною.

Щоб замовити вироби з каменю, досить скористатися пропозицією, яке можна бачити на сайті https://stoneflower.pro/. Компанія забезпечує кожного клієнта першокласної продукцією, що повністю відповідає сучасним стандартам. Тому клієнти завжди залишаються задоволені своїм рішенням, особливо враховуючи справедливі ціни на раковини з натурального каменю.

Як вибрати стільницю для кухні?

Якщо говорити про експлуатаційні переваги, якими володіють стільниці з каменю, то вони значно перевершують аналоги з пластику, МДФ і не поступаються в плані надійності загартованому склу. Єдиним мінусом виступає те, що підняти велику стільницю може бути досить складно без сторонньої допомоги. Для виробництва кам’яних моделей зазвичай користуються гранітом або мармуром. У кожній з цих порід є свої відмінні якості. Так мармур є найбільш екологічним і практичним варіантом, який має підвищену міцність і довговічність. Даний варіант стільниці можна назвати вічною, хоча навіть її при бажанні можна відреставрувати.

Головними конкурентами натурального каменю на ринку виступає акрилова і кварцова стільниця. Остання являє собою різновид штучного матеріалу, в процесі виробництва якої використовується кварцовий пісок. Особливістю таких стільниць є те, що вони не піддаються реставрації. Тому відколи будуть присутні на поверхні виробу аж до його заміни. Акрил складно назвати матеріалом. Такі вироби відносять до композитів, у яких є кам’яна крихта, поєднана полімерним складом.