Щоб забезпечити необхідний рівень комфорту під час приготування їжі, необхідно звернути увагу на ті матеріали, які сьогодні застосовують при виробництві меблів на кухню. Одним з невід’ємних елементів інтер’єру цього приміщення виступає стільниця, яка відрізняється своєю багатофункціональністю і практичністю. В той же час широкий вибір варіантів не завжди дозволяє швидко знайти саме те рішення, яке повністю відповідає потребам покупців. Тому фахівці рекомендують замовляти стільниці, у процесі виробництва яких використовують натуральний камінь. Даний матеріал привабливий тим, що справляється з високими навантаженнями, які на кухні виникають постійно. Тому кам’яна стільниця буде майже вічною.

Щоб замовити вироби з каменю, досить скористатися пропозицією, яке можна бачити на сайті https://stoneflower.pro/. Компанія забезпечує кожного клієнта першокласної продукцією, що повністю відповідає сучасним стандартам. Тому клієнти завжди залишаються задоволені своїм рішенням, особливо враховуючи справедливі ціни на раковини з натурального каменю.

Якщо говорити про експлуатаційні переваги, якими володіють стільниці з каменю, то вони значно перевершують аналоги з пластику, МДФ і не поступаються в плані надійності загартованому склу. Єдиним мінусом виступає те, що підняти велику стільницю може бути досить складно без сторонньої допомоги. Для виробництва кам’яних моделей зазвичай користуються гранітом або мармуром. У кожній з цих порід є свої відмінні якості. Так мармур є найбільш екологічним і практичним варіантом, який має підвищену міцність і довговічність. Даний варіант стільниці можна назвати вічною, хоча навіть її при бажанні можна відреставрувати.

Головними конкурентами натурального каменю на ринку виступає акрилова і кварцова стільниця. Остання являє собою різновид штучного матеріалу, в процесі виробництва якої використовується кварцовий пісок. Особливістю таких стільниць є те, що вони не піддаються реставрації. Тому відколи будуть присутні на поверхні виробу аж до його заміни. Акрил складно назвати матеріалом. Такі вироби відносять до композитів, у яких є кам’яна крихта, поєднана полімерним складом.