Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Зміст статті:

 • Психологічний вплив коричневого кольору
 • Як створити красиву біло коричневу кухню
 • Варіанти дизайну біло коричневою кухні
 • Важливі дрібні деталі
 • Стиль мінімалізм в біло коричневою кухні
 • Стиль модерн у біло-коричневій кухні

Коричневий колір в сучасний час в дизайні інтер’єру насправді переживає відродження. Дизайнери аргументують це тим, що коричневий колір включає в себе поєднання жовтого і червоного, а значить, він наповнений життєвістю і енергією, тому він людям став все більше подобатися. Біло коричнева кухня – це сучасне, затишне і комфортне приміщення для ділових, впевнених в собі і модних людей.

Психологічний вплив коричневого кольору

Практично всі відтінки коричневого кольору здатні позитивно впливати на емоційне самопочуття людини – вони заспокоюють, умиротворяють і призводять думки в порядок. Після довгого, виснажливого або просто божевільного робочого дня кухня в біло коричневому виконанні дозволить повноцінно відпочити і набратися нових сил для завтрашнього дня.

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Як створити красиву біло коричневу кухню

Біло коричнева кухня навіть в самому економному варіанті буде виглядати вишукано, елегантно і стильно. Саме тому дуже багато господинь вибирають таке поєднання кольорів для створення кухонного дизайну.

Така гамма колірного поєднання вимагає дотримання деяких основних важливих нюансів, які дозволять біло коричневою кухні виглядати природніше і натуральніше:

 • Якщо ви щасливий володар просторій кухні, то в такому приміщенні коричневий колір буде виглядати більш актуально, ніж у маленькій кухні. Замість коричневого можна вибрати інші споріднені відтінки, такі як шоколадний, кавовий або чорний тон.
 • Якщо ж ваша кухня не має великогабаритними розмірами, то використання коричневого кольору в ній обов’язково буде вимагати гарного освітлення для запобігання похмурості приміщення. Крім цього, потрібно обережно підходити до дозування коричневого кольору, тому що навіть при хорошому освітленні надлишок коричневого кольору може привести до того, що кухня буде виглядати занадто похмурою.
 • Для кухні економ варіанту можете використовувати недороге покриття для меблів у вигляді МДФ або ДСП, які чудово здатні імітувати дерево. За допомогою такої обробки можна біло коричневу кухню зробити дуже красивою, яка мало чим буде відрізнятися від кухні з натурального дерева.
 • Занадто мало коричневого кольору в поєднанні з білим також буде негармонійно виглядати. Кухня в такому випадку буде здаватися занадто стерильною. Наприклад, для великої і маленької кухні можна використовувати білий і коричневий колір у таких пропорціях: коричневий підлога, білі меблі, коричнева робоча поверхня і біла побутова техніка. Варіантів поєднання цих двох кольорів може бути непорівнянне кількість. Але пам’ятайте, що чим яскравіше виберете білий колір, тим чіткіше він буде виходити на перший план.
 • Щоб кухня в біло коричневому кольорі виглядала ще виразніше, додайте в такий інтер’єр кімнатних квітів чи рослин. Такий інтер’єр відразу стане більш живим і цікавим, що не дозволить вам і вашим гостям сумувати в такому приміщенні.
 • Коричневий колір «любить» багато світла, тому не забувайте про хорошому освітленні. Навіть, незважаючи на те, що білий колір буде надавати світлову наповненість приміщенню, ввечері коричневий світло без достатнього освітлення буде його затьмарювати.

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Кухня коричнева з білим оригінально і унікальна тим, що в ній можна нескінченно експериментувати практично з будь-якими речами – аксесуари, відтінки, меблі та різні дрібнички завжди будуть доречними в такій кухні. Ніяких строгих інструкцій, тільки власний політ фантазії. Можете керуватися нижченаведеними варіантами дизайну біло коричневою кухні.

Варіанти дизайну біло коричневою кухні

Можете вибрати кухонний гарнітур в білому кольорі, з коричневим фартухом з керамічної плитки і підлога з ламінату того ж кольору. Щоб залишилася частина приміщення в білому кольорі не брала на себе акцент, можете додати декілька предметів інтер’єру спорідненого кольору (кавова люстра, шоколадні годинник, апетитні картини в коричневій рамці).

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Можете меблів використовувати фільончасті дверцята і глянсові фасади з гладкою поверхнею. Фільончасті дверцята будуть виглядати ще вишуканішим, якщо їх оснастити вітражними стеклами.

Важливі дрібні деталі

Абсолютно кожен дизайнер упевнений в тому, що без аксесуарів і деталей інтер’єру будь оформлення приміщення не буде закінченим. Підбір прикрас для інтер’єру біло коричневою кухні повинен бути відповідальним і детальним.

Отже, щоб ваша біло коричнева кухня виглядала затишно, жваво і комфортно, можете для такого інтер’єру використовувати наступні деталі:

 • Настінні годинники й кухонні світильники в контрастних тонах
 • Кімнатні рослини або квіти для кухні
 • Хромована, нержавіюча або просто металевий посуд, яку слід зберігати на відкритих полицях
 • Коробочки, баночки або вазочки.

Крім всіх цих дрібниць дуже важливо правильно підібрати кухонні штори. Вони відразу ж внесуть в кухню особливого затишку і комфорту, ось тільки дуже важливо, щоб штори у біло-коричневій кухні були на тон або декілька тонів світліше від основного коричневого кольору.

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Коричневий колір у багатьох людей асоціюється з натуральним деревом, яке дуже затишно виглядає на кухні. Тому у біло-коричневій кухні не тільки доречно, а також оригінально і натурально буде виглядати кухонний гарнітур або інша меблі з дерева.

Щоб розділити межі колірних зон на підлозі і стелі між стінами, використовуйте плінтуса. Вони не тільки виконають вищеописану завдання – з їх допомогою можна створити приголомшливий вигляд. До речі, дизайнери останнім часом дуже часто стали використовувати плінтуса для поділу колірних меж у будь-якому приміщенні.

Стиль мінімалізм в біло коричневою кухні

Біло коричневі кухні в стилі мінімалізм будуть виглядати дуже гармонійно і красиво, бо зазвичай такий стиль заснований на контрасті таких кольорів, як чорний, коричневий і сірий в гармонії з білим, бежевим або кремовим. Стиль мінімалізм в біло коричневою кухні можна сміливо доповнювати природним видом дерева, цегли, скла або металу. Зазвичай кухонний стиль у вигляді мінімалізму може включати в себе такі дизайнерські маневри:

 • Стіни у біло-коричневій кухні в стилі мінімалізм можуть бути оброблені штукатуркою або обклеєні простими шпалерами однотонними.
 • Стеля переважно слід оформляти в білому або іншому світлому кольорі. Якщо ви хочете зробити у біло-коричневій кухні гру зі світлом, тоді можна використовувати багаторівневу конструкцію.
 • Підлогу можна зробити дерев’яним або ж покрити його ламінатом або лінолеумом в простому однотонному кольорі.

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

У біло-коричневій мінімалістській кухні повинна бути проста меблі, яка не буде перевантажувати приміщення. Інші речі і декор обов’язково повинні підходити по стилю.

Стиль модерн у біло-коричневій кухні

Лаконізм стилю модерн подобається багатьом людям, тому і кухня в стилі модерн біло коричнева сьогодні користується великим попитом. Особливість кухонного зовнішнього вигляду в стилі модерн полягає в горизонтальних лініях і незвичайних завитушках, які розташовуються на кухонних фасадах, полицях і тумбах. Біло коричнева кухня в стилі модерн може бути доповнена як глянцевою робочою поверхнею, так і матовою. Мінімум меблів, прикрас та інших деталей зі строгістю форм роблять стиль модерн унікальним, оригінальним і незвичайним. Сучасні модерні кухні в класичному виконанні дуже часто виконуються в біло коричневому кольорі.

Біло коричнева кухня в стилі модерн і мінімалізм

Створити красивий і затишний дизайн кухні в біло коричневому виконанні не є проблемою. Головне завдання для такої мети – це правильно наповнити кухню одним або другим кольором. Помірна кількість білого і коричневого кольору здатне створити незвичайний ефект в приміщенні, тому що ці кольори приголомшливе можуть гармоніювати між собою. Біло коричнева виконання кухні завжди буде робити приміщення чистим і акуратним.