Червоний кухонний гарнітур – приручити вогонь!

Зміст статті:

 • Красиві комбінації
 • Червоний з чорним
 • Червоний з білим
 • Червоний з коричневим
 • Як вдало оформити інтер’єр

Красиві комбінації

Багатьом подобається цей колір пристрасті та енергії, однак не всі наважуються встановити червоний кухонний гарнітур. Якщо вам теж, як кажуть, і хочеться, і колеться, то дана стаття допоможе визначитися, адже є багато варіантів меблів всіх відтінків червоного, а також його красивих комбінацій з іншими квітами.

Всі сучасні кухонні гарнітури червоного кольору передбачають поєднання основного червоного кольору з іншими відтінками; однотонність часто виглядає без смаку, скоро набридне і буде дратувати. Додаткові ж кольору згладжують експресивність червоного, підкреслюють стильність інтер’єру і елегантність гарнітура.

Червоний з чорним

Кухонні гарнітури червоно чорного кольору – ефектний, сміливий, драматичний варіант. Тут важливо грамотно підібрати баланс відтінків, оскільки обидва кольори сильні і складні. Полегшити сприйняття допоможе грамотна обробка стелі і стін: відмовтеся від візерунків де б то не було – на карнизах, шпалерах, також не варто встановлювати багаторівневі стелі. Головний акцент – кухонний гарнітур червоний з чорним, решта тільки служить даного поєднанню, але не перетягує на себе увагу.

Червоний кухонний гарнітур – приручити вогонь!

Червоний з білим

Кухонний гарнітур червоно білий надає великий простір для втілення хитромудрих ідей. Однак тут не варто створювати контрасти: замість чистого білого краще вибрати молочні, вершкові відтінки; червоний колір ідеально гармонує з кремовою, сірої палітрою. Хромовані фасади побутової техніки відмінно впишуться в таке кольорове поєднання.

Увага, власники маленьких площ – червоно біла кухня може стати для вас ідеальним рішенням. Єдине, що треба враховувати при виборі, – це ступінь освітленості приміщення: чим вона світліша, тим більше може бути червоних елементів, чим темніше, тим сильніше колірний акцент гарнітура повинен зміщуватися в бік білого. Для дуже маленьких кухонь червоний може служити тільки для створення акцентів.

Червоний кухонний гарнітур – приручити вогонь!

Червоний з коричневим

Це поєднання виглядає благородно, поширюючи відчуття тепла і затишку. Краще вибирати світлі відтінки коричневого, відмінно виглядають варіанти з фактурою під дерево. Якщо вам подобається більш насичений коричневий, значить тут повинен бути присутнім третій колір, такий, що відтіняє і полегшує червоно-коричневе поєднання.

Червоний кухонний гарнітур – приручити вогонь!

Як вдало оформити інтер’єр

Загальне правило: коли будете вибирати шпалери під червоний кухонний гарнітур, відмовтеся від яскравих варіантів. Стіни в даному випадку служать лише фоном для меблів, вони ні в якому разі не повинні привертати увагу, інакше вийде занадто багато кольору, інтер’єр буде візуально важким, незграбним.

Однак робити стелю і стіни кристально білими теж не можна, це створить ефект офіційності, якоїсь стерильності. Оптимальним рішенням будуть бежеві, кремові, сірі тони, які візуально урівноважать, розширять, вирівняють простір.

На те, які шпалери підійдуть для червоної кухні впливає розташування вікон відносно сторін світу. «Південні» потребують «освіженні», тому їх стіни краще оформляти у холодній гамі, «північні» — «утеплення», отже, шпалери для них повинні бути теплих відтінків.

Ось ще кілька універсальних правил для створення затишної кухні з червоним гарнітуром:

 • Що стриманіше дизайн меблів, тим ефектніше виглядає.
 • Червоний кухонний гарнітур в інтер’єрі, оформленому в стилі хай-тек, модерн або класика, виглядає найбільш вигідно.
 • Хоча шпалери краще вибирати світлих тонів, текстиль, штори, аксесуари можуть бути яскравими червоними, в тон меблів.
 • Двоколірне поєднання в кухонному гарнітурі візуально сприймається краще, ніж однотонна меблі.
 • Вогненний колір добре балансують глянець фасадів, скло, хромована фурнітура, металеві поверхні.
 • Варіант червоних акцентів у невеликому приміщенні – обідня група (стільниця, стільці), невеликі полички.

Червоний кутовий кухонний гарнітур виглядає свіжо і сучасно. Якщо вам подобається цей колір, не бійтеся використовувати його для оформлення кухні, це не буде виглядати зухвало, якщо ви самі того не захочете. Виробники пропонують поєднання з різною «дозуванням» червоного кольору, тому з вибором проблем не виникне.

Червоний кухонний гарнітур – приручити вогонь!

Єдине «але»: червоний стіна не підійде тим, хто змушений постійно дотримуватися суворої дієти, адже цей колір збуджує нервову систему і викликає апетит. Зате якщо ви хочете, щоб діти добре їли, а після застіль не залишалося їжі, яка не поміщається в холодильник, червона меблі на кухні – ідеальний вибір.