Елементи кухонних меблів – гарна економія

Є кілька причин, по яких вам можуть знадобитися окремі елементи кухонних меблів:

 • Зроблено перепланування, на кухні з’явився додатковий простір, але розлучатися з колишнім гарнітуром не хочеться;
 • Ви облаштовуєте кухню «з нуля» і хочете слідувати сучасним модним тенденціям, що передбачає наявність невеликої кількості масивної і практичною меблів;
 • Куплена додаткова техніка – посудомийна машина, сушарка, які вимагають вбудувати в кухонний гарнітур.
 • А може, поки немає фінансової можливості придбати весь набір меблів, який подобається, але і дешеві, неякісні гарнітури вас не влаштовують.

Для кожної з перерахованих ситуацій придбання окремих елементів меблів – найоптимальніший вихід в плані збереження дизайнерської ідеї та економії коштів. Сучасні виробники пропонують вибрати з досить солідного прайса матеріалів і відтінків, так що потрапити в колір, фактуру, конфігурацію буде не важко.

Вартість будь-якого елемента меблів на кухню залежить від матеріалів, складності виготовлення предмета. Тому називати якісь цифри немає сенсу, тому що, наприклад, шафа з використанням ДСП і ЛДСП буде дешевше вироби з масиву. Те, наскільки дорогий виявиться меблі з дерева, залежить від обраної породи, припустимо, сосна – бюджетний варіант, дуб, горіх – найдорожчі.

Не обов’язково елементи кухонних меблів економ класу повинні виготовлятися з ДСП. Сьогодні навчилися успішно поєднувати більш дорогі матеріали з дешевими, приміром, той же ДСП з масивом, щоб на виході виходило більш високу якість за приємною вартості.

Елементи кухонних меблів – гарна економія

Вибір – творчі муки

Ціна зазвичай не найбільша завдання, її визначають наявні кошти, а от вибрати предмет меблів, з яким доведеться співпрацювати і жити не один рік, досить складно. При Радянському Союзі в цьому плані було простіше, у кожного в квартирі знаходився практично ідентичний кухонний інтер’єр. Але зараз нам пропонується широкий асортимент стильових напрямів, кольорів і фактур, причому в будь-якому ціновому діапазоні.

Ось деякі поради, які полегшують творчі муки вибору:

 • Чого ви очікуєте, доглядаючи окремі елементи кухонних меблів?
 • Просто доповнити наявний стіна? Внести різноманітність, додати акценти? Підкреслити, посилити ефектність стилю? Це три різні цілі, і, в ідеалі, добре, коли ви співпрацюєте в даних питаннях з людиною, яка розбирається в сучасних дизайнерських напрямках. Хоча, якщо вам цікаво зробити все самостійно – Інтернет на допомогу, тут повно інформації про те, як краще всього обставити кухню, вирішуючи різні завдання. Головне – визначитися з цими самими завданнями, адже правильна постановка питання, як кажуть, вже є половиною відповіді.

 • Навіщо вам потрібні елементи кухонних меблів?
 • Тут усе вирішує те, як ви користуєтесь кухнею. Якщо людина живе сам і дане приміщення служить для розігрівання напівфабрикатів в мікрохвильовці, його влаштує один варіант, який може зовсім не сподобатися домогосподарці з великою сім’єю, яка любить готувати і приймати гостей. Для неї потрібно доглядати максимально функціональну обстановку, що відрізняється місткістю і зносостійкістю.

 • Функціональність
 • Ціна і зовнішність шафки у цьому плані може ні про що не говорити. Ви ж знаєте, як збираєтеся користуватися додатковою меблями? Скільки поличок там має бути? Що краще у вашому випадку – розпашний варіант, або відкидні дверцята з висувними ящиками? Уважно огляньте внутрішній простір придбаних предметів меблів, щоб все це з’ясувати. Інакше може вийти, що для пляшки соняшникової олії в ящику не вистачає см у висоту або двері шафи неможливо нормально відкрити через що стоять рядом інших елементів меблів.

  Якщо хочете самі зробити потрібний шафа, пенал, ящичок, необхідно мати деякі навики по збірці меблів – розуміння спеціальних креслень, знання, куди і що кріпиться згодиться. Коли з цим порядок, необхідно зробити розрахунок вимірів – це найважливіший етап. Шафка треба «розкласти» на окремі складові:

  • Дверцята або висувні шухлядки
  • Бічні стінки
  • Полички
  • Задня панель

  Після того, як все це прораховано, вимальовується точна картина, скільки потрібно панелей, кріпильних елементів і так далі. Панелі в магазинах пропонуються різних габаритів, вибрати необхідний допоможе карта розкрою стандартних елементів кухонних меблів. Навіть якщо те, що ви збираєтеся зробити, не зовсім типово, підігнати стандарт буде простіше, ніж самому розраховувати раціональний витрата матеріалів.

  Виготовлений самостійно елемент кухонних меблів – це суттєва економія, а придбаний або відточений навик буде додатковим бонусом. У будь-якому випадку, придбані або самостійно зроблені окремі предмети гарнітура на кухню коштують дешевше, ніж повна заміна обстановки. Вибрані по розуму, такі рішення виглядають органічно, наче так і було задумано з самого початку.