Фабрика кухні «СУПУТНИК стиль»

Зміст статті:

  • Рівновага якості і ціни
  • Мрії – це реальність

Абсолютно всіх покупців під час придбання будь-якого товару цікавлять кілька питань. Це — його якість, надійність продавця і прийнятна вартість. Варто сказати, що купівля кухні вважається дуже серйозним завданням, адже ця меблі повинна служити вам довгі роки, радувати око кожен день і не витончувати гаманець. Фабрика Супутник Стиль містить в собі всі вищезгадані якості, тому якщо ви давно хочете придбати якісну, естетичну та недорогу кухню, то сміливо звертайтеся до нас.

Рівновага якості і ціни

З 2003 року ми старанно і плідно працювали, щоб догоджати нашим покупцям, робити кухні ще гарнішим і сучасніше. З того часу багато чого змінилося і ми багато чого добилися. Це:

  • Неосяжне кількість клієнтів
  • Встановлення бюджетних цін
  • Планування систем знижок
  • Акції
  • Точність виміру, розрахунок вартості та ін.

Для створення кухонь ми використовуємо найрізноманітніші стилі інтер’єру. Це дозволяє нашій продукції бути завжди модною і сучасною. Крім різноманітних стилів ми включаємо у виробництво своєї меблів різні матеріали. Це: натуральне дерево, витончені гравіювання, пілястри, декоративні вітражі та інші якісні, сучасні й цікаві деталі. Щоб пропонувати виключно ідеальну меблі, наша фабрика робить її тільки на італійському і німецькому обладнанні. Але це ніяк не впливає на величину ціни – ми за стільки років роботи навчилися робити її прийнятною для покупців і вигідною для нас. А це говорить про надійність і професіоналізм нашої фабрики.

Щоб ближче познайомитися з нашим товаром, подивіться каталог кухонь, де вам будуть представлені всі готові варіанти гарнітурів. Якщо серед фото ви не знайшли потрібну і відповідну модель кухні,

Зателефонуйте нам +7 (495) 644 36 76 (64), щоб ми для вас виготовили її на замовлення. Також можете відвідати наш офіс, де ви зможете ще ближче розглянути нашу готову меблі для кухні. Для цього приходьте за адресою р. Москва, 1-й Иртышский пр-д, влад. 8. Вибрати заздалегідь відповідний вам кухонний гарнітур можете на сайті http://www.rumebel.ru/

Будьте впевнені, що у нас будуть враховані всі ваші побажання з фінансовими можливостями.

Каталог кухоной меблів — Супутник стиль
Фабрика кухні «СУПУТНИК стиль»

Мрії – це реальність

Стати на крок ближче до своєї заповітної мрії тепер можна зовсім легко, якщо зробити один дзвінок, написати нам листа або замовити зворотний зв’язок. По телефону ви зможете отримати вичерпну відповідь на всі виниклі і питання, що цікавлять вас, а вже по приїзду до нас перед вами відкривається більше можливостей для діалогу, вирішення завдань і замовлення потрібної моделі або проекту кухні на замовлення.

Варто також повідомити вас про те, що фото не здатні передати всю красу, красу і якість наших кухонь. Тому обов’язково приїжджайте до нас за вищевказаною адресою, щоб нарешті вибрати для себе той самий гарнітур, який гідно прикрасить ваше кухонне приміщення, буде вам вірним помічником і протягом тривалих років не буде переставати радувати ваші очі з душею своєю якістю, функціональністю і красою. До того ж ваш гаманець буде радий не менше такою вигідною покупці, адже наші ціни обов’язково йому сподобаються.

І про недосказанном… Ніколи самостійно не робіть заміри кухні і не складайте дизайн-проекти, якщо не маєте досвіду в цій сфері. Це потрібно довірити професіоналам. Щоб оформити замовлення на виготовлення кухні, викликайте замірника і вже після чого можете обговорювати деталі виготовлення вашого гарнітура. А для цього вам слід просто зробити один дзвінок до нас.