Інтер’єр кухні – стилі і кольори

Зміст статті:

  • В основі будь-якого інтер’єру лежать
  • Матеріали
  • Тенденції дизайну в інтер’єрі
  • Стилі інтер’єру кухні
  • Кольору в інтер’єрі кухні
  • Як народжується інтер’єр – від ідеї до дизайну

Насамперед, зазначимо, що інтер’єром називається внутрішній простір будь-якого приміщення і відображається це поняття в архітектурному та художньому оформленні, яке забезпечує людям позитивні емоції від естетичного сприйняття і сприятливі умови для відпочинку і життєдіяльності. Таким чином стає очевидним зв’язок між дизайном інтер’єру, задоволеністю побутом і якістю життя.

Ось що робить привабливим інтер’єр кухні, дизайн, що складається з різноманітних мистецьких ідей та їх практичного здійснення, що наповнює умови життя сенсом і радістю.

В основі будь-якого інтер’єру лежать

1. Будівельна оболонка, що складається з підлоги, стін, стелі та інших елементів.
2. Предметне наповнення – меблі, прилади, обладнання і т. п.
3. Життєві процеси і заняття, що впливають на чуттєво-психологічну атмосферу і диктують необхідність функціонального використання предметів і простору.

Інтерєр кухні – стилі і кольори

Тепер поговоримо про головних складових інтер’єру кухні.

Матеріали

Вибір матеріалів для оформлення інтер’єру кухні нескінченно великий. По суті, обмеженням служить тільки фантазія дизайнера і розмір гаманця замовника. В залежності від обраного стилю інтер’єру кухні підбираються і матеріали для оформлення, але віддати перевагу все ж варто натуральним або майже натуральним: деревини, бетону чи штучного каменю. На кухні, як і раніше в пошані водостійка керамічна і скляна плитка, причому остання може мати унікальне фотонаполнение.

Мозаїки і панно в інтер’єрі кухні вже не рідкість, а їх поєднання за кольором або формі здатне створити ще більш привабливий і унікальний інтер’єр кухні, дизайн якої в точності відповідає обраному стилю.

Інтерєр кухні – стилі і кольори  Інтерєр кухні – стилі і кольори

Тенденції дизайну в інтер’єрі

Хороша можливість представити стильний інтер’єр кухні – фото на нашому сайті. На них відображені різні, часом здаються суперечливими тенденції. Багато прагнуть встановити найрізноманітніше кухонне обладнання (кліматичне, комп’ютерне та інше), а інші, при цьому, роблять упор на екологічність і природність, прагнучи наблизити сучасні технореалии до природи. Так будуються суперсучасні житлові будинки з мікропроцесорним керуванням, оснащені басейнами і водоспадами, пишною зеленню і прозорими стінами з видами на пейзаж.

Професійний та креативний дизайнер прагне спрямувати весь свій творчий потенціал на творчий процес: від планування площі і проектування всіх систем, до контролю над всіма етапами обробки і досягнення потрібної акустики, включаючи найдрібніші деталі інтер’єру і прикраси.

Інтерєр кухні – стилі і кольори

Стилі інтер’єру кухні

Справедливості заради варто погодитися, що стосовно стилів в оформленні кухні мало що змінилося за десятки років. Свіжі і актуальні «класика» і «модерн», «етно» і «прованс», а також інші види дизайну. Не застаріваючи, вони просто модифікуються при появі нових технологій і матеріалів.

Завдяки таким досягненням список приладдя для кожного стилю постійно поповнюється, а самі стилі безупинно трансформуються і перетинаються.

Кольору в інтер’єрі кухні

Стиль – основа колірних рішень в дизайні кухні. Неможливо уявити «модерн» без яскравого помітного кольору, який, в свою чергу, створить дисгармонію в «провансі» або «класики». Хоча в більшості випадків для кухні більше підходять м’які, приглушені кольори і їх відтінки, це не виключає використання яскравих елементів і прикрас навіть у самих стриманих варіантах.

Як народжується інтер’єр – від ідеї до дизайну

1. Розробка

Знайомство з об’єктом і замовником – перший етап роботи дизайнера. Виникає симпатія, впевненість у професіоналізмі веде до виникнення довіри і бажанням почати спільну творчість.

Дизайнер, натхненний побажаннями і уявленнями замовника, починає генерувати цікаві ідеї і викладає їх у вигляді ескізів.

Наступний етап розробки – це складання дизайн-проекту, документації з точними кресленнями та іншими паперами, що містять всі деталі: зовнішній вигляд інтер’єру, розстановку меблів і те, що стане його невидимим, але функціонально частиною – комунікації та внутрішні матеріали. Приділяється увага електрики, сантехніки, охоронної та інших систем, а також відображається вся інформація про матеріали і декорі всіх поверхонь. В проекті повинні відображатися всі вимоги замовника.

На завершення розробки й складання проекту може бути виготовлена детальна 3D-модель, на якій клієнт може наочно уявити, що і як буде виглядати, і де буде знаходитися. Послуга ця коштує дорого, але стає все більш популярною і надається зазвичай після узгодження проекту.

2. Виробництво робіт

Це – один з найбільш відповідальних етапів, за яким зазвичай стежить сам дизайнер. Контроль роботи кожної бригади і кожного окремого виконавця показує професіоналізм і зацікавленість дизайнера в якісному і естетично приємне результаті.

По мірі провадження різних робіт замовник повинен отримувати підтвердження відповідності кошторисної документації по кожній окремій позиції.

В кінцевому результаті замовник отримує саме те, що він і хотів бачити – обраний ним інтер’єр кухні, дизайн якої виконаний в потрібному стилі. А якість матеріалів і робіт буде підтверджено довгим терміном служби цього твору будівельного мистецтва – інтер’єром його власної кухні!