Каталог кухонь — Дріада

Функціональна кухня з меблів високої якості – це запорука успішного приготування улюблених страв кожної господині та відпочинку всієї сім’ї. Але де ж знайти такий гарнітур за прийнятною ціною, а також з натуральних матеріалів? Дріада Люкс – це досвідчена фабрика з професійними майстрами, яка вже багато років (а саме з 1993 року) виготовляє кухонні гарнітури.

Наш каталог кухонь – це різні варіанти тематичної меблів, яка припаде до душі кожному клієнту. Але ми не поспішаємо обмежуватися тільки готовими моделями, тому у нас ви зможете швидко подати заявку на оформлення індивідуальної кухні на замовлення. Тим більше що вам обов’язково сподобаються наші переваги:

  • Значний простір виробничих площ. Це дозволяє нашій фабриці виготовляти кухонні меблі у великих обсягах.
  • Високотехнологічне сучасне обладнання, яке сприяє тому, що наша продукція виходить кращою серед іншої подібної.
  • Досвідчені, старанні, професійні та ввічливі майстри, які з великою відповідальністю вже багато років виконують свою роботу.
  • Короткі терміни виготовлення. Завдяки всім вищеописаним параметрами кожен клієнт отримує замовлену меблі для кухні в найлояльніші терміни.
  • Можливість оснастити свою майбутню кухню аксесуарами: мийками, змішувачами, столами, стільцями, вбудованою технікою і т. д.

Всі наші кухні на замовлення – це оригінальне оформлення, висока якість, останні модні «кухонні» тенденції, приємні ціни і ваше насолоду новими меблями. Звертаючись до нас, ви не ризикуєте переплатити, отримуєте тільки якісну кухню виключно за бюджетною вартістю. Тим більше, що акції з вигідними пропозиціями постійно радують гаманці наших клієнтів.

Особливості

Родзинкою нашої фабрики також є те, що ми надаємо до уваги наших замовників різні доповнення до їх меблів. Це:

  • Деревина тикового дерева (Тик)
  • Підвіски для меблів
  • Каркаси на основі ЛДСтП
  • Меблеві кромки і т. д.

Завдяки такому набору наших якостей ми здатні створювати не тільки стильні кухні, але і в креативному виконанні. А високі технології з інноваційним обладнанням роблять нашу продукцію лідируючої серед тематичного товару. Навіть класичні моделі будуть відрізнятися своєю оригінальністю та вишуканістю.

Каталог кухонь — Дріада
Каталог кухонь — Дріада

Щоб більше не розповідати про себе словами і не показувати тільки фото, ви можете все побачити самі на власні очі, якщо відвідати нас за адресою:

р. Краснодар, вулиця Червоноармійська, будинок 69,

р. Волгоград, вулиця Рокосовського, будинок 56

р. Москва, вулиця Кіровоградська, будинок 11, корпус 1.

Також ви можете нас знайти і в інших містах, таких як Ростов-на-Дону, вулиця Червоноармійська, 33,

р. Санкт-Петербург, вулиця Шестаковича, 8, корпус 1.

Наша мережа настільки поширена, що міста можна перераховувати дуже довго, тому для отримання інформації з приводу вашого міста дзвоніть нам +7(8639) 27-74-00 або заходьте до нас в гості на адресу www.kuhni-driada.ru.

У всьому світі вважається, що кухня є серцем житлового приміщення. А біля серця обов’язково повинна бути і душа. Об’єднати ці два фактори виходить не у кожної господині і дизайнера інтер’єру. Щоб цього досягти, потрібні не тільки вміння і професіоналізм, а й вкладення своєї душі. Ми подаруємо вашої кухні неповторний стиль і справжню душу, яку ви зможете відчути з першого ж дня. Для цього зателефонуйте нам.