Каталог офісних меблів Фелікс для кухні

Зміст статті:

  • Особливості офісних кухонь
  • Ще трохи приємних моментів

Для максимальної продуктивності роботи будь-якого персоналу необхідні якісні умови. До них можна віднести зручне робоче місце і приміщення для обідів. Кухні для офісу є невід’ємною частиною сучасних приміщень, де персонал може комфортно пообідати і налаштуватися на продуктивну роботу за чашкою кави. Наш світ якісної офісної меблів під назвою «Фелікс» пропонує вашій увазі каталог кухонь для офісу, які будуть ідеально вписуватися в будь-яке приміщення, приносити співробітникам фірми тільки якісний відпочинок, повноцінні умови для обіду та сили для досягнення нових цілей.

Особливості офісних кухонь

Кухонне обладнання в офісі завжди повинно відповідати кільком головним параметрам, таким як:

  • Компактність і практичність. Вся подібна меблі для кухні повинна мати мінімум засобів, але в той же час вона зобов’язана бути функціональною. Тому ми свої кухні на замовлення для офісу оснащуємо різними висувними ящиками, поличками, нішами та іншими елементами, які ідеально економлять місце і ховають всі необхідні приналежності з посудом.
  • Відповідний стиль. Не всі стилі можуть максимально економити простір, тому ми знаємо, в якому стильовому виконанні потрібно виготовити офісну кухню. Відкриємо вам секрет, що найбільш придатним дизайном інтер’єру для такого приміщення стане стиль модерн, класика або хай тек.
  • Міцність і довговічність. Офісної кухнею щодня буде користуватися безліч людей, тому її обов’язково потрібно виготовляти виключно з довговічних, якісних і міцних матеріалів.
  • Зазвичай офісні кухні мають у собі кавову машину, кулер, тостер, маленький холодильник, чайник і компактний стіна. Цієї техніки буде достатньо для обідів, перекусів і невеликих відпочинків.

Наша компанія при створенні офісних кухонь враховує всі ці параметри. Також ми уважно вислуховуємо своїх клієнтів і обов’язково беремо до уваги кожне побажання. З нашою компанією ваша офісна кухня буде раціонально організована у кожному квадратному метрі.

Ще трохи приємних моментів

Світ меблів для офісу «Фелікс» ще відрізняється від інших подібних компаній своїми привабливими цінами. Приміром, ціни на міні-кухні ви можете подивитися в наших розділах. Вони можуть коливатися від 30621 р. до 45902 р.

Кожну модель міні-кухні для офісу ви можете розглянути на фото або власні очі, якщо відвідаєте наш офіс в місті Москві, 24-й км МКАД., СТК «Твій Дім», наша компанія розташована на другому поверсі.

Для уточнення адреси офісу у вашому місті зателефонуйте на наш телефон (495) 933-77-77.

Наша мережа – це безліч офісів, які розташовані по всій Росії: у Центральному, Приволзькому, Південному, Північно-Західному, Уральському, Сибірському, Далекосхідному окрузі, в Казахстані та Республіці Крим.

Кухні для офісу
Каталог офісних меблів Фелікс для кухні

Проходьте далі по віртуальному салону Фелікс http://www.felix.ru/catalogue/3797/ , знайомтеся з асортиментом, новинками, нашими акціями, вигідними пропозиціями і дивуйтеся низькими цінами. При виникненні будь-якого меблевого питання ви завжди можете зателефонувати, або ж замовити зручну зворотний зв’язок. Ми передзвонимо вам не пізніше ніж через 28 секунд. Почавши співпрацю з нами, ви відчуєте, що таке професійне обслуговування, індивідуальний підхід, високоякісна меблі, приємні ціни та хороші враження. Ми впевнені, що ви станете рекомендувати нашу компанію своїм знайомим і друзям.