Зміст статті:

  • Нове життя вашій кухні з фабрикою Марія
  • Вигідні і приємні покупки з «Марія»

Поєднання чудового сервісу та якісної продукції, виготовлення індивідуальної кухні на замовлення від виміру до останньої деталі – саме так ми можемо охарактеризувати себе. Фабрика Марія спеціалізується на розробці проектів кухні, їх виготовлення та індивідуальному підході до кожного свого клієнта. Хочете свою кухню перевтілити в елітне приміщення з самим останнім трендам? Тоді проходьте на сайт http://www.marya.ru/, де для вас відкриються можливості кардинально змінити звичне життя своєї кухні за приємними цінами.

Нове життя вашій кухні з фабрикою Марія

Ми почали свою продуктивну роботу ще в 1999 році і з того часу наша фабрика домоглася високих успіхів, а також досягла багатьох переваг. Це:

  • Створення свого сервісного центру, завдяки якому ми надаємо своїм клієнтам якісний сервіс та обслуговування.
  • Приємні ціни. Вартість наших базових компоновок доступніше, ніж ви думаєте насправді. Наприклад, комплект техніки, який складається з витяжки, міцною варильної поверхні і елегантного духової шафи, коштує 30 000 грн. Окремо стоїть холодильник коштує 17 000 грн. Вартість сучасних кухонь може коливатися від 70 000 р. до 150 000 грн. Неокласичні кухні коштують від 70 000 р. до 130 000 грн. Класичні кухні біля фабрики Марія ви можете придбати за 70 000 грн. і 190 000 р. Заощадити на покупках кухні вам допоможуть наші спеціальні вигідні пропозиції з акціями.

  • Можливість придбання кухонних меблів в розстрочку. Це дозволяє нашим клієнтам не так помітно витрачати гроші на покупку гарнітура. Купуючи кухонні меблі у нас, ви оформляєте споживчий кредит на десять місяців.
  • Розробка та створення індивідуальних проектів. Цей пункт дозволяє нам виготовляти меблі для кухні по самим різним і нестандартним задумам клієнтів.
  • Неосяжна мережа студій. Фабрика Марія налічує 300 салонів в 150 містах Росії. Крім цього для жителів Москви ми пропонуємо 30 студій тільки в місті Москві.
  • Додаток кухні усіма необхідними елементами комплектуючих (вбудовуваною технікою, столовими групами та іншими аксесуарами).

Щоб переглянути каталог кухонь, ви можете просто перейти на сайт фабрики Марія http://www.marya.ru/catalog/. Там ви побачите якісні фото кухонь, які можуть бути за вашим бажанням виготовлені з таких матеріалів: ДСП, меламін, пластик, МДФ, емаль, плівка, шпон і масив. Щоб задати нашим фахівцям виник меблевий питання, просто зателефонуйте 8-800-100-31-31 або приходьте до нас в салони. Вони розташовані в різних містах Росії. Щоб дізнатися адресу нашого салону у вашому місті, заходьте на відповідну сторінку фабрики Марія http://moskva.marya.ru/gde-kupit/.

Вигідні і приємні покупки з «Марія»

Купуючи у нас мебелі, ви отримуєте не тільки якісні кухні, а й довгострокову гарантію з задоволенням від покупок. Наша якість підтверджена сертифікатами та позитивними відгуками клієнтів. Якщо вам потрібна кухня на замовлення, то її проект будуть створювати професійні дизайнери, які зуміють впровадити в приміщення всі ваші побажання.

Внесіть у свою кухню яскравий дизайн, максимальну функціональність і стиль. А ці фактори в свою чергу забезпечать вам комфортний відпочинок і зручність з максимальним задоволенням для приготування ваших улюблених страв, якими ви зможете щодня радувати своїх юних і дорослих домочадців.