Кухня-студія з барною стійкою: місія здійсненна!

Зміст статті:

 • Барна стійка – помічниця або перешкода в кухні?
 • Переваги барної стійки в кухні-студії
 • Вибираємо варіанти дизайну інтер’єру кухні-студії з барною стійкою

Зараз все більшою популярністю користуються просторі кухні-студії. Люди готові об’єднати їдальню, вітальню і кухню. Цікаво, що саме кухня-студія з барною стійкою стає зразком раціонального використання простору і грамотного розміщення всієї необхідної меблів, аксесуарів.

Барна стійка – помічниця або перешкода в кухні?

Може здатися, що на кухні барна стійка не так потрібна, адже стіл вже є. Цілком можна обійтися без неї. Чому барна стійка в кухні-студії досі не стала традиційним елементом? Людей хвилюють різні фактори.

 • Стійка займає місце, а багато господарі прагнуть використовувати його максимально раціонально. Їм здається, що без барної стійки вони прекрасно обійдуться.
 • Потрібно шукати стіна з барною стійкою, замовляти її окремо або виготовляти самостійно. На це теж готові не всі.
 • Хтось вважає, що стійка по-своєму вказує на любов господарів до різних коктейлів. Навіщо організовувати бар у кухні? Люди вважають, що можна розливати напої і на звичайному столі, а стойку робити не обов’язково.

Для класичного інтер’єру кухні барна стійка залишається нехарактерною.

Проте всі любителі модних трендів в інтер’єрі, багато практичні люди вже встигли оцінити численні переваги барної стійки. Вона подарує радість спілкування, допоможе заощадити площі, стане функціональною деталлю інтер’єру.

Переваги барної стійки в кухні-студії

Сучасна барна стійка в кухні-студії стає найяскравішим елементом. Вона вирішує безліч практичних задач, забезпечує комфорт і логічне зонування простору. Найвимогливіші господарі, які цінують практичність, функціональність і гармонійність дизайну, вибирають для інтер’єру кухні барні стійки.

 • Кухня-студія стає більш функціональною, коли в ній є барна стійка. За барною стійкою можна не тільки розливати напої, змішувати коктейлі, але і готувати легкі сніданки, обідати і вечеряти з сім’єю, сидіти з друзями.
 • Саме барна стійка стає центром кухні-студії, коли вона оформлюється у вигляді острівної елемента, стоїть окремо деталі. Стійка-острів моментально привертає до себе увагу, є головною домінантою дизайну. Крім того, вона продовжує радувати і широкою функціональністю.Кухня студія з барною стійкою: місія здійсненна!
 • Все більшу любов господарів завойовують висувні, відкидні, трансформовані барні стійки. У таких випадках стійки зазвичай мають висоту стандартного столу, підвіконня. Можна відкидати їх від стіни, а потім закріплювати в піднятому стані вертикально, коли стійка вже не потрібна. Відмінно виглядають відкидні стійки з кольорового та прозорого скла, пластику в тон стіни.
 • Важлива роль барної стійки в сучасній кухні-студії – зонування простору. Тільки стійка, така легка, зручна і стильна, може ефективно розділити приміщення на зони, але при цьому зберегти органічну цілісність інтер’єру кухні.Кухня студія з барною стійкою: місія здійсненна!
 • Будь-яка кухня-студія з барною стійкою виглядає актуально, стильно і яскраво. Для приміщення студії, в якому поєднані їдальня, кухня і вітальня, стійка просто незамінна. Вона забезпечує комфорт, практичне використання простору і допомагає візуально перетворити приміщення, зробити інтер’єр гармонійним.
 • Інтер’єр кухні-студії з барною стійкою точно не залишить байдужими нікого. Можна вибрати найбільш підходящий варіант стійки, колірного і функціонального рішення, щоб створити на кухні справжній оазис.

  Вибираємо варіанти дизайну інтер’єру кухні-студії з барною стійкою

  Кожен господар може визначити найбільш оптимальний варіант організації простору на кухні за допомогою барной стійки. Її можна зробити допоміжним елементом гарнітура, а деякі вважають за краще віддавати стійці на кухні головну роль. Все залежить від конкретних завдань, смаків.

  Безумовно, ефектну стійку найкраще замовити в спеціалізованій компанії. Там майстри зможуть врахувати всі нюанси, візьмуть до уваги побажання замовника. Вони виготовлять стійку, яка не просто ідеально впишеться в інтер’єр кухні-студії, але і подарує масу додаткових переваг, створить в приміщенні комфортні умови.

  Варто звернути увагу на оформлення барної стійки. Такі елементи для кухонних гарнітурів виготовляють з різних матеріалів:

  • стійка з штучного, натурального каменю додасть інтер’єру суворий, стриманий стиль;
  • прозора панель практично не видно, вписується в будь-які інтер’єри;
  • ноти модерну надають стійки з кольорового скла, пластику яскравих відтінків;
  • барна стійка з хромованими деталями моментально внесе в загальний стиль модний елемент хай-тека.

  Кухня студія з барною стійкою: місія здійсненна!

  Має значення відповідність кольору загальній гамі відтінків кухні. Ефектно виглядають контрастні стійки. Деякі господарі воліють ідеально вписувати панель в загальний дизайн, підбираючи колір, який ідентичний відтінку гарнітура.

  Важлива і форма барної стійки. Панель може бути овальної, прямокутної, мати гострі і закруглені кути. Якщо кухня-студія досить простора, цілком підійде широка барна стійка.

  Кухня студія з барною стійкою: місія здійсненна!

  Зате в кілька тісному приміщенні відмінно виглядає вузька і довга панель, яка візуально розширює простір.

  Варто задуматися про самому принципі облаштування барної стійки в кухні-студії. Деякі роблять відкидну панель, оскільки хочуть максимально раціонально використовувати простір. Іноді барна стійка висувається прямо з обіднього столу, але вона не має в такому випадку класичної висоти. Хтось вирішує просто зробити перегородку в кухні, розмежувавши простір на зони і встановивши панель стійки, комусь до душі прості стійки на підвіконнях.

  Оптимальний варіант для інтер’єру кухні-студії – повітряна барна стійка класичної висоти, з конструкціями для підвішування келихів, легкими хромованими деталями, підсвічуванням, високими стільцями. У такій кухні з барною стійкою всі зуміють відмінно розслабитися і відпочити.

  Кухня студія з барною стійкою: місія здійсненна!