Кухня венге і особливості інтер’єру приміщення

Зміст статті:

  • Чим знаменита деревина венге
  • Гарнітури кухні кольором венге
  • Поєднання венге з різними квітами
  • З яким інтер’єром поєднується кухня кольору венге

Деревина сорти венге видобувається в Африці і відноситься до рідкісних сортів дерева. Використання її у кухонному інтер’єрі є ознаками хорошого смаку і достатнього добробуту. Благородні відтінки кавових та шоколадних тонів притягують до себе погляди оточуючих і є символами аристократичного дизайну.

Кухня венге не потребує якоїсь додаткової обробці, так як сама деревина вже є прекрасним обробним матеріалом. Таку кухонні меблі легко можна поєднати з багатьма сучасними стилями. В кожному з них вона не загубиться.

Чим знаменита деревина венге

Можна згадати незвичайні властивості натуральної коричневої деревини венге:

  • Унікальна текстура деревини, що має безліч відтінків, починаючи від темно-золотистого, і закінчуючи кольором чорної кави. Часто має чорні прожилки або вкраплення.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

  • Деревина дуже тверда, не боїться ударів і тертя.
  • Довговічність венге обчислюється століттями. Деревина не схильна трухлявою і розтріскування.
  • Венге не боїться грибкових захворювань і шкідників.

Гарнітури кухні кольором венге

Якщо ви вибрали колір венге в інтер’єрі кухні, то повинні знати деякі нюанси оформлення. Справа в тому, що натуральна деревина венге по своїй вартості по кишені не кожному. Це і зрозуміло, адже цінні породи так і стоять. Але сумувати не варто.

Можна придбати кухонний гарнітур, виготовлений зі звичайної деревини або ДСП, покрите шпоном венге. Це значно зменшить його вартість. А зовнішній вигляд меблів буде практично не відрізняється від натуральної деревини.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

А як бути тому, хто горить бажанням виконати обробку кухні кольором венге, але навіть меблі зі шпоном є занадто дорогою? Для цього можна замовити імітацію венге, виконану за допомогою пластикових або плівкових покриттів. Текстура деревини, звичайно, не буде відчуватися, але і ціна невисока.

Поєднання венге з різними квітами

Спочатку потрібно зауважити, що кухня кольору венге спочатку може бути замовлена в будь-якому відтінку. Від темно-коричневого до світлого. Тому, якщо у вас вже готове підлогове покриття, а стіни мають відповідні шпалери, замовляйте більш прийнятний для вас колір кухонного гарнітура.

Колір венге в інтер’єрі кухні краще всього поєднується зі світлими тонами стін (пам’ятайте, що колірна гамма кухні має величезний вплив на людини), стелі і покриття підлоги. Погодьтеся, що безглуздо буде виглядати темний стіна, що стоїть на темній підлозі. Колір стін підійде білий, бежевий, персиковий, жовтий, блакитний, сірий, молочний або пісочний.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

Зрозуміло, все залежить від вашого настрою. Для молоді характерним є використання зеленуватих і блакитнуватих відтінків, а людям старше більше подобаються пастельні тони.

Врахуйте, що темний колір венге в інтер’єрі вашої кухні візуально зменшує площу приміщення. На великій кухні це не так помітно, а ось на маленькій — виглядає громіздко і похмуро.

Вікна на кухні венге краще мати білі, хоча темне дерево прекрасно поєднується з будь-якими породами деревини. Наприклад, якщо у вас вже встановлені дерев’яні вікна, то не поспішайте їх замінювати на пластикові. Швидше за все, вам цього робити просто не доведеться. Вікна також можна відреставрувати, оздобивши їх шпоном або наклеївши плівку з імітацією венге.

З яким інтер’єром поєднується кухня кольору венге

В цілому, кухня даного зразка являє собою зразок строгості і мінімалізму. На такій кухні не повинно бути ніяких зайвих предметів і технічних пристроїв.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

Вся техніка має бути схована за можливості меблі (вмонтована техніка). Навіть у разі наявності великої площі. В іншому випадку весь шарм від африканської деревини розчиниться на тлі маси стороннього мотлоху.

Деревина венге родом з Африки, тому дуже цікаво вона буде поєднуватися з дерев’яними фігурками, вазами, підставками та іншими предметами, виготовленими з такого ж матеріалу. Предмети можна розташувати у довільному порядку або організувати з них своєрідну композицію. Підійде також світлий обідній стіл з такими ж стільцями, мають коричневі вставки.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

Коричнева меблі вважається дуже серйозною, аристократичної. Для додання приміщенню свіжості необхідно якось оживити інтер’єр. Кухня венге допускає використання яскравих предметів, картин, меблевих вставок.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

Кухня кольору венге по праву вважається стильною і розкішною. Тому на ній використовується тільки дорога і високоякісна фурнітура та оздоблення. Всі ручки і елементи фасадної обробки рекомендується виготовляти з алюмінію або нержавіючої сталі. Метал прекрасно поєднується з таким інтер’єром.

В якості підлогового покриття можна використовувати керамічну плитку, лінолеум, світлу паркетну дошку або такому ж ламінат. Строгий стиль припускає використання будь-яких підлогових покриттів.

Однак цього не можна сказати про кухонному фартуху. Краще всього виглядатиме фартух з МДФ або керамічної плитки, що імітує дерево. Бажано виконати його в стилі кухні кольором венге, тобто, в коричневих тонах. Також можна спробувати виготовити скляний фартух з підсвічуванням, на який нанесено зображення з африканською природою.

Кухня венге і особливості інтерєру приміщення

Вибравши в якості кухонних меблів стіна в кольрах дерева венге, ви гарантовано отримаєте красиву, довговічну і міцну кухонні меблі.

Вписавши таку меблі у відповідну обстановку, ви станете володарем вишуканого кухонного приміщення.