Кухонний рай — кухонні меблі на замовлення

Зміст статті:

  • Детально про нас і наші переваги
  • Як купити гарнітур або замовити кухню
  • І ще трохи про доповнення

Хочете в свою кухню внести сучасність, індивідуальний і неповторний стиль, оснастити її якісними меблями та всією необхідною фурнітурою? Тоді наш салон Кухонний Рай вашій увазі надає каталог кухонь, який оснащений океаном готових варіантів тематичної меблів. Крім цього, ви можете надати своїй кухні зовсім іншу і нове життя, якщо оформите індивідуальне замовлення на виготовлення унікальної меблів навіть в самому нестандартному виконанні.

Детально про нас і наші переваги

Щоб довго не говорити про всіх наших перевагах, ми постараємося в двох словах розповісти хоча б про кількох позитивних якостях салону Кухонний Рай:

  • Наш асортимент підійде для клієнтів з різним достатком. Наша меблі для кухні – це широкий вибір товару з різною ціновою категорією, тому кожен новий і постійний клієнт Кухонного Раю може до кінця бути впевненим в тому, що він обов’язково отримає те, чого бажає.
  • Прийнятні ціни – це другий приємний момент. Причому ціна на будь-яку модель кухонного гарнітура абсолютно ніяким чином не впливає на високу якість виробів.
  • Для сміливих і креативних клієнтів ми підготували спеціальний розділ нашій меблів, який називається «Новинки і тільки самі модні тенденції».

На сторінках нашого салону http://www.kuhni-ray.ru/ або за телефоном (495) 971-33-87, (499) 904-99-78 ви можете ознайомитися з матеріалами, які використовуються для виробництва кухонних меблів.

Два офіси в різних точках Москви дозволяють нашим клієнтам зручно до нас добиратися. Один офіс ми розташували на півдні Москви, а другий – на півночі. Наша адреса на півдні Москви — р. Москва, вул. Братиславська, 13, корпус 1, на півночі — вул. Дубнинская, будинок 10, корпус 1.

Безліч наших замовників визнали салон Кухонний Рай одні з найкращих і недорогих, тому що ми свої кухні на замовлення робимо виключно якісними та бюджетними. Щоб максимально вигідно купити найкращу кухню, слідкуйте за нашими акціями, новинами та вигідними пропозиціями.

Як купити гарнітур або замовити кухню

Якщо ви вирішили придбати готовий варіант кухонного гарнітура, то для його набуття вам потрібно лише набрати на мобільному номер нашого телефону, щоб наші співробітники зібрали всю необхідну інформацію для угоди. Але, якщо ж ви в роздумах про виготовлення індивідуальної кухні, то ви можете попередньо прорахувати вартість її виготовлення. До речі, варто сказати про те, що виготовлення індивідуальних моделей кухонь завжди відрізнялося максимально відповідною функціональністю, стилем і розмірами.

Каталог кухонь — Кухонний Рай
Кухонний рай — кухонні меблі на замовлення

І ще трохи про доповнення

Виготовлення кухні – це далеко не все, що ми можемо вам запропонувати. Оснащення кухні елітної побутової технікою – це наша родзинка, яка уміло робить нас унікальними, адже ви отримуєте не тільки меблі, а все необхідне для повноцінного користування своїм гарнітуром. Все це дозволяє вам отримувати набагато більше, ніж ви очікували – це кухонний шедевр.

Всі наші зображення з галереї – це справжні фото. На них ви можете побачити елегантність, неповторність і стиль кожного варіанту. А це в свою чергу покаже вам, наскільки креативної і модною може бути наша меблі. Навіть будь-які ваші нестандартні ідеї з нами можуть бути в один раз втілені в реальність.

Зробити на своїй кухні справжній рай можливо тільки з нами, тому що ми знаємо, як це реалізувати. Не відмовляйтеся від королівського комфорту, тим більше, що його тепер можна придбати за невисоку вартість. А вас від нього відділяє всього один дзвінок.