Незвичайний шоколадний колір в інтер’єрі кухні

Зміст статті:

 • Поєднання шоколадної кухні з іншими квітами
 • Матеріали, які найкраще підходять для шоколадного кольору
 • Недоліки шоколадної кухні

Шоколадний колір в інтер’єрі кухні дуже часто стали застосовувати дизайнери, тому що цей колір надає приміщенню «ласощі» і «смачний» вид. А так як сам шоколадний колір включає в себе цілу палітру родинних відтінків, то з їх допомогою можна створити неймовірно ніжний і красивий інтер’єр.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

Коричнево-шоколадний колір символізує стабільності та достатку, що і робить його особливо популярним. Він дуже добре і гармонійно поєднується з багатьма кольорами, що дозволяє зробити незвичайної краси композиції, які будуть викликати у власників шоколадної кухні тільки позитивні емоції, гарний настрій, створять доброзичливу і затишну атмосферу.

Поєднання шоколадної кухні з іншими квітами

Шоколадна кухня найкраще буде виглядати в поєднанні з такими кольорами:

 • Молочний. Щоб шоколадна кухня не здавалася вам дуже темною, розбавте її молочним цвітом. Це зробить приміщення більш ніжним і нейтральним.
 • Білий. Цей колір буде в прекрасній гармонії з шоколадним, бо такий контраст кольорів буде як Інь Ян. Білий колір на тлі шоколадного відтінку додасть кухні свіжість і візуальний об’єм. Також шоколадно-біле оформлення кухні підійде для багатьох сучасних дизайнів інтер’єру. Деяким людям шоколадно-біле оформлення кухні не по душі, тому що він здається їм занадто контрастним і різким.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

У цьому випадку білий колір можна замінити на більш м’які відтінки (ніжно абрикосовий, золотистий, бежевий, молочний, ванільний).

 • Бежевий. Меблі такого кольору буде значно вирізнятися на тлі стін шоколадного відтінку. І навпаки – світлі стіни можуть висунути на перший план кухонний гарнітур кольору шоколаду. Якщо перший і другий варіант буде здаватися вам нудним і буденним, тоді сміливо додавайте в дизайн кухні в шоколадних тонах яскраві і насичені деталі інтер’єру (скатертини, чохли для стільців, штори) жовтого, оранжевого, червоного або зеленого кольору.
 • Жовтий. У поєднанні з таким кольором кухня кольору шоколад буде виглядати помітно і завзято.
 • Рожевий колір додасть «смачному» шоколадному інтер’єру кухні особливого домашнього затишку. Але в такому колірному поєднанні важливо дотримуватися дозування – надмірність рожевого кольору може швидко втомлювати очі і викликати у вас роздратування.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

Використовувати шоколадний колір в інтер’єрі кухні як фон не зовсім обов’язково. Він може бути використаний тільки для деяких деталей або аксесуарів інтер’єру. Наприклад, штори, ваза і робоча поверхня столу можуть бути кольору шоколаду, а вся інша кухня може бути оформлена у будь-який вподобаний колір, який, звичайно ж, буде доповнювати цей відтінок. До речі, штори можуть бути як яскравих кольорів, так і нейтральних ніжних відтінків. Для створення легкого інтер’єру в шоколадній кухні використовуйте штори вподобаного кольору з легкої тканини.

Щоб кухня в шоколадному кольорі стала грати фарбами, додайте в її оформлення природні натуральні відтінки червоного (наприклад, ніжно лососевий), зеленого (можна використовувати м’ятний відтінок) або жовтого (добре підійде блідо-апельсиновий).

Шоколадний колір відноситься до нейтральних тонів, тому він може комбінуватися як з родинними відтінками, так і з контрастними кольорами. Практично всі кольори, крім перерахованих, чудово поєднуються з шоколадним інтер’єром:

 • Чорний
 • Сірий
 • Коричневий.

Шоколадний колір дуже красивий, але не варто використовувати його занадто багато, тому що інтер’єр придбає брудно-темний вигляд.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

У маленькій кухні краще використовувати шоколадний колір для меблів, а стіни краще оформити в кольорах, які на тон або декілька тонів світліше панелі меблів. Це дозволить візуально зробити невелику кухню більш просторою.

Дуже важливо надати кухні в шоколадному кольорі достатнє освітлення, тому що його недолік призведе до того, що такий інтер’єр буде здаватися похмурим і тьмяним. Якщо організувати достатнє освітлення на кухні не є можливим, зробіть стеля в білому кольорі. Приміщення відразу ж стане легше і легше. Підлоги в шоколадній кухні краще оформляти у світлих тонах. Так інтер’єр не стане важким і грубим.

Особливий інтер’єр додадуть шоколадної кухні кавові зерна, зображені на шпалерах чи меблів. Вам навіть іноді може здаватися, що такий принт вносить в кухню кавовий запах.

Матеріали, які найкраще підходять для шоколадного кольору

Кухня кольору шоколад буде виглядати максимально природно, якщо для неї придбати меблі з дерева, шкіри, тканини, кераміки, каменю або ж лози. Не обов’язково, щоб, наприклад, меблі з натурального дерева була повністю в шоколадному кольорі. Можна використовувати тільки деякі шоколадні вставки (ручки тощо) Навіть у зовсім маленькій кількості шоколадні аксесуари або вставки нададуть своє магічне і заспокійливу дію. Такий ефект для кухні особливо важливий.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

Аксесуари з лози або соломи додадуть інтер’єру шоколадної кухні особливої дружності, затишку і теплої атмосфери.

Хутро, шовк, поєднаний з шоколадним кухонним інтер’єром, додасть приміщенню розкоші і багатства. Кришталь і золото так само можна сміливо використовувати для шоколадної кухні, щоб вона була багатою. Такі блискучі акценти можуть виступати в якості меблевих ручок, посуду, крана, картин і т. д.

Недоліки шоколадної кухні

Якщо в кухонному приміщенні завжди багато денного світла, то з часом шоколадний колір здатний вигоряти. Для таких кухонь краще використовувати відтінки, максимально наближені до коричневого кольору. До речі, він не так брудниться, як шоколадний колір.

Незвичайний шоколадний колір в інтерєрі кухні

Шоколадний колір для кухні хороший не тільки тим, що він може поєднуватися з багатьма кольорами і відтінками – за меблями і стінами досить просто доглядати, тому що на поверхні в шоколадному кольорі не видно невеликі забруднення.