Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

Зміст статті:

  • Кухня 7 метрів — що ми маємо?
  • Кухня 7 метрів — як її використовувати?
  • Світло і колір в кухні 7 кв м

Перефразовуючи слова М. Жванецького, стверджуємо: «Так, у мене дуже маленька кухня, але ти навчися з нею звертатися!». І це не голослівне твердження, а науково і практично обґрунтовану факт, підтверджений численними фотографіями, представленими на нашому сайті нижче.

Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

Погодимося, що 6-7 квадратних метрів для кухні — непристойно мало, але, залишаючи докори в адресу проектантів і будівельників і демагогію про неможливість поліпшити планування (це можливо навіть на меншій площі у 5,5 кв. м, подивіться самі) і дизайн кухні-семиметровки. Краще займемося розбудовою та ремонтом кухні 7 кв м, перетворюючи її в лаконічне, але зручне місце для приготування і поглинання кулінарних делікатесів та корисної їжі, а також відпочинку, читання і роздуми.

Кухня 7 метрів — що ми маємо?

Плюси, як не дивно:

  • Маленька кухня означає, що все поруч, під рукою і без зайвої метушні. Мийка недалеко від плити, а холодильник поряд з обробною поверхнею і столом, хіба це не полегшує завдання господині приготування страв, особливо в режимі нестачі часу?
  • Меблі на замовлення — ідеальне рішення для ремонту кухні 7 кв м, причому за мінімальну вартість ви можете отримати повний меблевий гарнітур, де всі полички, шафки і інші елементи саме там, де ви хочете.
  • А захочете, і зможете поєднати кухню з іншим приміщенням або з балконом, отримавши шикарну і простору кухню-студію. Навіть в панельному це стає реальністю.

Мінуси, що очевидно:

  • 7 метрів все ж не місце, де комфортно розмістяться гості, особливо якщо їх більше трьох-чотирьох…
  • Акційна ціна кухонних гарнітурів на розпродажі може бути сміхотворно мала, але підібрати і розмістити такий гарнітур на маленькій кухні (7 кв м) — справжня проблема…
  • Ні тобі великого холодильника на кухні, ні тобі всієї побутової техніки, а тільки «прожитковий мінімум», тільки найнеобхідніше…

Порівнюючи кількість і якість плюсів і мінусів, стає очевидно, що плюси — безумовні, а мінуси — відносні, якщо застосувати поради професіоналів-дизайнерів, роблячи ремонт кухні 7 м. кв

Кухня 7 метрів — як її використовувати?

Практичні, перевірені поради, причому абсолютно безкоштовно, та ще й проілюстровані на красивих фото кухонь! Так, все це у вашому розпорядженні:

1. Важко розмістити все на одній стіні, як на кухні-десятиметровке, навіть у Г-подібний варіанті може не вистачати місця, так чому б не спробувати максимально насичений П-подібний варіант розміщення кухонних пристосувань?
Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

ВИД ЗВЕРХУ

Три суміжні стіни здатні вмістити набагато більше користі, а глухі зони підійдуть для неглибоких високих шаф або місткою кутовий полиці до стелі.

2. Барна стійка (дивіться докладніше) з високими і не широкими стільцями або табуретами. Мінімум площі, візуально витончені і проникні, вони не захаращують простір. А стійка послужить і як стіл, і як робоча поверхня.Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

3. Стелажі і полички — раціональне використання стін, причому по всій їх висоті. Посуд та інші предмети, не служать цілям стилістичного оформлення та дизайну, правильніше визначити антресолі, а декоративним елементам: стильної посуду, баночках зі спеціями, та художньої сувенірної продукції буде дуже затишно на відкритих місцях. А ще дуже гарні стильні металеві трубки-підвіски, звані рейлінгами.Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

4. Кількість кухонної техніки і пристосувань можна не зменшувати, але от їх габарити — варто вибрати невеликі, а деякі прилади купити вбудовані, тоді і місця вони займуть менше, і працювати будуть не гірше. Дещо з них, а також іншого начиння можна розмістити у шафках з функцією виїзду на коліщатках — стильно, зручно і малогабаритним.

5. Робимо кути максимально місткими, роблячи їх не стиком прямих ліній, а збільшуючи їх внутрішній об’єм за рахунок додаткової кутовий лінії.Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

6. Часто використовується практичний варіант — раковина в кутку, а з боків — обробна поверхню і плита. Тоді, природно, краще місце для столу або стійки для прийому їжі — підвіконня або біля нього.

Світло і колір в кухні 7 кв м

Краще зберегти світлі м’які або світлі яскраві відтінки, лише злегка обрамлені декоративними елементами темних тонів. Це не правило, а рекомендація, проте авторський дизайн, створений за бажанням конкретного замовника, може бути практично будь-яким, навіть чорна кухня не позбавлена візуального досконалості і аристократизму.

Теплі і ніжні відтінки, все ж будуть кращими, оскільки в жарку погоду виглядають прохолодно, а холодними зимами — несуть тепло і затишок.

Ремонт кухні 7 кв м, або як розтягнути мізерні квадрати

Звичайно, щоб зробити ремонт кухні 7 кв м так, щоб потім не було нестерпно прикро або просто незручно, варто все добре обміркувати, обговорити з фахівцями і уважно розглянути на привабливих фотографіях.

Це допоможе подумки, а згодом на плані розмістити все необхідне і насолодитися результатом — зручної ергономічної кухнею, площа якої в дійсності 7 квадратів, а виглядає і по місткості — 9 або навіть 10!