Зміст статті:

 • Яку сантехніку для кухні купити. Кілька простих порад…
 • Матеріал виготовлення мийки — пріоритетний чинник вибору
 • Вибираємо змішувач

Домашня кухня, обладнана за останнім словом техніки суперсучасними побутовими агрегатами, як не крути, потребує традиційної раковини для миття овочів, фруктів і одиничних предметів сервірування. Погодьтеся, що не доцільно «заводити» посудомийну машину заради пари чашок з блюдцями, використаних за вечірнім або ранковим чаюванням.

Будь сантехніка для кухні являє собою адекватний тандем мийки та змішувача – важливих побутових пристроїв, максимально доповнюють функціональні можливості і декоративну привабливість один одного.

Яку сантехніку для кухні купити. Кілька простих порад…

Приймаючи відповідальне рішення купити сантехніку для кухні, насамперед визначтеся з формою раковини, яка повинна ідеально вписатися в наявний кухонний інтер’єр (фартух з його дизайном в першу чергу впливає на вибір).

 • Це може бути кругла або овальна, прямокутна або кутова мийка, адекватно підходить під меблеве облаштування кухонного простору.
 • При необхідності заощадити місце в периметрі кухні, краще встановити кутову раковину, яка до того ж оригінально урізноманітнює зовнішній вигляд побутового дизайну.

Плануючи зручне облаштування кухні, зверніть увагу на спосіб монтажу майбутньої раковини. Установка врізна передбачає постійне місцезнаходження мийної чаші в попередньо прокладеному в стільниці отворі. Накладна раковина просто кладеться на меблевий каркас і може «подорожувати» по кухні за бажанням господині. Однак для цього накладну мийку слід обладнати відповідним змішувачем.

Матеріал виготовлення мийки — пріоритетний чинник вибору

Якісна сантехніка для кухні – це не тільки гідний функціонал і красива «зовнішність», але і екологічна безпека для всіх домочадців, які щодня контактують з побутовим обладнанням.

Наприклад, безперечну візуальне досконалість порцелянової раковини, посилене неперевершеними властивостями натуральної кераміки, несе в собі здоров’я і колорит самої природи.

Однак фарфор надзвичайно чутливий до ударів, тому він абсолютно не годиться для зминання важких і об’ємних каструль і сковорідок, які можуть завдати непоправної шкоди естетики зовнішнього вигляду раковини.

Якщо ви маєте намір придбати сантехніку для кухні недорого, то придивіться до штампованої мийці, виготовленої на прес-формі шляхом вигинання сталевого полотна.

Але тут слід враховувати, що товщина металу на вигинах штампованої раковини трохи тонше стінок, що загрожує їх деформацією в процесі активної експлуатації.

Збираючись замовити сантехніку для кухні в допомогу невтомному кулінару, віддайте перевагу раковині, виготовленої з нержавіючої сталі, яка відрізняється високою міцністю до механічного впливу, еластичністю і гігієнічністю.

 • У таку раковину можна сміливо покласти важкий деко, масивну сковороду або об’ємну каструлю, не побоюючись порушити цілісність форм і естетичний вигляд металевої чаші.
 • Крім того, нержавіючі мийки чудово чистяться за допомогою звичайних порошків і гелів, призначених для догляду за сантехнічним обладнанням.

У периметрі ексклюзивно оформленій кухні можна встановити раковину з натурального або штучного каменю композитного матеріалу, вдало імітує структуру мармуру або граніту.

Кам’яна мийка не боїться високої температури і чудово поглинає звук води, що ллється. Горезвісним «каменем спотикання» для придбання раковини з каменю є її висока вартість і масивність конструкції.

Вибираємо змішувач

Вирушаючи в спеціалізовану торговельну точку, щоб купити сантехніку для кухні, крім миття слід подумати про правильному виборі відповідного їй змішувача.

 • Буде це традиційний змішувач на два вентилі або з одним важелем.
 • А може бути безконтактне пристрій, повністю виключає дотик до сантехнічного приладу.
 • Це належить вибрати тій людині, яка буде багато часу присвячувати творіння кулінарних шедеврів.

  Вилив змішувача повинен бути адекватно зігнутий і доходити до середини мийної чаші. Якщо говорити про якості вихідних матеріалів, задіяних у виробництві хороших змішувачів, то на сьогоднішній день, мабуть, немає рівних міді і латуні.

  Кераміка, хоч і візуально приваблива, однак не володіє достатньою експлуатаційною міцністю, необхідної для активних побутових навантажень.

  Раціонально і практично, функціонально і декоративно укомплектувати вихідне кухонний простір, вам неодмінно допоможе інтернет-магазин сантехніки для кухні. Завдяки багатому вибору профільної продукції від різноманітних торгових марок, ви зможете здійснити давню мрію коханої дружини, наповнивши її кулінарне «царство» чудової сантехнікою для кухні, зокрема, зручною раковиною, обладнана оригінальним змішувачем.