Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

Зміст статті:

 • Характеристика скляного столу
 • Розкладний вид кухонного скляного столу
 • Розсувні
 • Овальний вигляд скляного кухонного столу
 • Круглі

Якщо ви хочете відчувати на своїй кухні відчуття легкості, свіжості і інші світлі відчуття, тоді вам варто придбати скляний кухонний стіл. Ще зовсім недавно використання скла для поверхні кухонного столу могло здатися безглуздої дурістю, але сьогодні скляні кухонні столи займають лідируючі позиції на ринку завдяки своїй привабливості і довговічності.

Характеристика скляного столу

Скляні кухонні столи являють собою конструкцію з металевого каркасу, яка зверху покрита міцним, загартованим склом. Вони не бояться високих температур (на них можна ставити гарячі страви та чашки з гарячими напоями, так як скло міцно гартують при виготовленні виробу) і ще їх також досить складно пошкодити (щоб розбити скляний кухонний стіл, необхідно з великою силою завдати удару важким предметом). Але все ж рекомендується не нехтувати правилами безпеки та звертатися з кухонним столом обережно.

Щоб ви краще розуміли міцність таких столів, то можна навести одне порівняння — лобове скло автомобіля за міцністю нічим не поступається кухонним столом зі скла. Ці характеристики роблять виріб безпечним.

Багато господинь, завдяки безпеки і елегантності такого виробу, хочуть купити скляний кухонний стіл. Щоб вам легше було визначитися з вибором такого виду столу для кухні, нижче ми опишемо найбільш вдалі і поширені варіанти виробів, а також їх переваги та можливі недоліки.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

Розкладний вид кухонного скляного столу

Розкладні скляні столи для кухні дуже зручні і універсальні, так як їх можна поставити в маленькій кухні. Розкладний стіл найчастіше виготовляється такої моделі, яка розкладається певним чином — з двох сторін піднімаються панелі, тим самим утворюючи простору поверхню для страви.

Сучасні механізми в таких столах дозволяють міцно і надійно фіксувати обидві частини виробу так, що воно не буде хитатися і доставляти дискомфорту. Бувають, звичайно ж, і складні розкладні моделі кухонних столів. В такому випадку необхідно попросити продавця кілька разів показати вам, як розкладається обрана модель.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

Розсувні

Розсувні скляні столи для кухні доречно купувати в кухонне приміщення невеликих габаритів. Це дозволить заощадити і так невеликий простір, а в разі візиту гостей такий стіл легко розширює свою поверхню за рахунок висування бічних елементів. Спочатку під час розсування цих частин може здатися, що вони нижче основної частини поверхні столу, але спеціальні вбудовані механізми дозволяють ідеально вирівняти їх зі столом.

Розсувний вид кухонного скляного столу може виготовлятися ще в одному варіанті — щоб його розкласти, необхідно відсунути боку обидві частини поверхні столу і вийшло простір посередині вставити додаткову деталь, яка і збільшить поверхню виробу.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

Овальний вигляд скляного кухонного столу

Овальні скляні столи для кухні краще підійдуть для прямокутного приміщення. Вони добре поєднують в собі компактність круглого і функціональність прямокутного столу. Навіть незважаючи на те, що овальні столи за габаритами більше круглих, вони здатні надати власнику максимум своєї поверхні з зайняттям мінімальної кількості місця на кухні. Але все ж для їх розміщення буде потрібно кухня середнього або великого розміру, але і людей за таким столом можна розмістити більше (в середньому 5-6 осіб). Овальні столи також бувають розкладними або розсувними.

Круглі

Круглі скляні столи для кухні вважаються класичним варіантом, які найбільше підійдуть для 3-4 осіб. Незважаючи на те, що круглий стіл вважається самим компактним з усіх варіантів скляних виробів, для нього все ж потрібно кухня, як мінімум, середніх розмірів. Можна придбати або замовити круглий скляний стіл у розкладному або розсувному вигляді, що дозволить по приїзду гостей розкласти невеликий столик, тим самим перетворивши його в просторе місце для трапез, і комфортно розмістити всіх людей.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

З психологічної точки зору круглий стіл символізує дружбу, взаєморозуміння і створює психологічний комфорт
Вагомі переваги

 • Закохатися в скляний стіл можна відразу з фото, вперше побачене де-небудь, тому що дорожнеча, елегантність і краса в зовнішньому вигляді завойовують велику частину господинь.
 • Скляний стіл сам по собі здатний трохи відбивати світло, а значить трохи візуально збільшувати кухню.
 • Постійна підвищена вологість, високі температури, бруд і мокрі ганчірки таким столів не страшні.
 • Всі матеріали екологічно чисті.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі
Можливі недоліки

 • Скло в кухонних столах у деяких людей асоціюється з холодом і порожнечею. Якщо ви мрієте про скляному столі для кухні, але не впевнені, чи будуть «холодні» відчуття від скла далі вам не подобається, то виберіть модель з візерунками або яким-небудь теплим кольором. Можна також наклеїти на стіл кольорову плівку з яким-небудь певним малюнком або ж замовити виріб з матовою або тонованою поверхнею. Це кардинально змінить зовнішність столу.
 • Щоб кухонний стіл завжди був красивим і акуратним, його потрібно буде постійно і ретельно протирайте. А хто, як не господарки, знають, як все ж складно підтримувати в ідеальній чистоті будь скло. Звичайно, за допомогою засобу для миття скла або звичайного нашатирного спирту всі відбитки рук та інші плями легко прибираються.
 • Стукіт посуду про скло деяким людям також не до душі. В цьому випадку для запобігання стуку можна підстелити серветки або спеціальні підкладки.
 • Маленькі діти можуть ударятися об гострі кути прямокутного столу. Для такого випадку можна обзавестися силіконовими кутовими накладками.

Скляні кухонні столи — як витонченість і якість в одному виробі

Навіть з допомогою самого простого і звичайного кухонного скляного столу можна створити в приміщенні ніжний і елегантний інтер’єр, так як такий виріб може добре і гармонійно вписатися практично в усі варіанти оформлення кухні.