Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

Зміст статті:

 • Скинали — фартух для кухні зі скла
 • Як наноситься зображення на скляний фартух
 • А як щодо механічних пошкоджень?
 • Способи монтажу кухонного фартуха

Кухня, як місце приготування і прийому їжі, а також спокійного і тихого відпочинку, повинна бути красивою, і крапка! Це вірно і правильно, але все частіше хочеться зробити дизайн кухні не тільки стильним, але і унікальним, таким, що запам’ятовується. По-перше, це досягається шляхом стилізації приміщення і підбору деталей і прикрас в інтер’єрі, але не тільки.

Приділивши належну увагу одного з найважливіших елементів кухні — зоні приготування їжі — можна зробити набагато більше і зробити стінку, що примикає до робочої поверхні справжнім шедевром дизайну і центральним елементом інтер’єру кухні, як?

Скинали — фартух для кухні зі скла

Порівняно молодий, але вже дуже популярний серед усіх варіантів оформлення фартухів винахід — використовувати надміцне скло з нанесеним на нього малюнком, як функціонально корисний і при цьому естетично неперевершене прикраса кухні. У чому секрет швидко зростаючої популярності скинали?

Відповідь проста: вся справа у властивостях і привабливості, які притаманні скляному кухонному фартуху. Тільки уявіть — у вашому розпорядженні сотні тисяч різноманітних орнаментів, мільйони малюнків і сотні (!) мільйонів фотографій, які стануть частиною інтер’єру вашої кухні і прикрасять будь-яке приміщення. При цьому ви можете взяти будь-який із запропонованих зображень або цілком, або один із фрагментів, що сподобався вам найбільше.

Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

А якщо вас не задовольнить ні одна з цих мільйонів фотографій, то ви можете замовити скляний фартух для кухні, скинали, створений на підставі фотографії, наданої виробника скинали вами особисто. Що ще приваблює тих, хто планує встановити фартух для кухні зі скла, так це можливість змінити і підкоригувати кольорову гаму вибраного зображення під відтінки і стиль своєї кухні (наприклад, модерн). Майстер-художник піджене франменты, зробить колаж, видалено зайве і додасть потрібний у будь-зображення.

Ще один вагомий плюс на користь скинали: розробити і встановити скляний фартух на кухню можна на будь-якому етапі ремонту, але навіть якщо ви не плануєте ремонт, то виконати такий апгрейд все ж можете, адже розміри скинали можна вписати в будь-яку поверхню з точністю до міліметра. Та й малюнок можна підігнати з такою ж точністю для стикування різних елементів кухонних предметів і побутової техніки.

Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

ескіз установки

Але краще виготовити скинали до того, як буде повністю зібрана і встановлена меблі, адже в цьому випадку у заміряють з’являється можливість «запустити» скляний фартух для кухні по стіні і зістикувати його з стільницею максимально красиво і рівно.

Тут важлива така послідовність:

 • Точні виміри стіни і прилеглого простору, в тому числі наявність комунікацій і висновків вимикачів, розеток і т. д. Слід врахувати наявність або відсутність рейлінга.
 • Кухня збирається і встановлюється за рівнем, але плінтус стільниці поки не монтується.
 • Проводиться монтаж кухонного фартуха і потім — плінтуса стільниці.

Така точність не примха, а необхідність, адже після гарту скла-що змінити буде неможливо, тільки виготовити нове. З цієї причини важливо, щоб усі етапи підготовчих робіт були виконані точно по розмірах і своєчасно. Зазвичай так і надходить надійна компанія: починаючи з замірів і макетування, і закінчуючи точною установкою з гарантійними зобов’язаннями.

Як наноситься зображення на скляний фартух

Повнокольорове або монохромне зображення наноситься спеціальними чорнилами, які після впливу ультрафіолетом знаходять повну стійкість, можна сказати, «застигають».

Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

Крім дуже сильного зчеплення зі склом такі чорнило мають ще одну, дуже важливу для декору особливість — стійкість до всіх впливів зі збереженням свого кольору і відтінків. Ні нагрівання, ні волога, ні інші дії навіть через роки не змінять вигляд скляного фартуха для кухні.

Після нанесення на тильну сторону скла проводиться його додатковий захист з допомогою наклейки білої плівки поверх зображення для контакту з поверхнею стіни.

А як щодо механічних пошкоджень?

Як і у випадку температурного, так і механічного впливу — гартоване скло має високу ступінь міцності, а враховуючи його ширину — зазвичай 5-6 мм — можна бути абсолютно спокійним за його цілісність.

У разі необхідності (якщо розміри фартуха для кухні зі скла будуть занадто великими) його можна виготовити з рівних частин або у вигляді панно,

Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

що збільшить механічну міцність скинали.

Способи монтажу кухонного фартуха

1. До стіни на монтажний клей.

Стіна готується, її поверхня виводиться до ідеально рівного стану. Наноситься клей, а після закінчення установки фартуха финишируется оздоблення плінтусом і проводиться монтаж розеток.

2. Наскрізним декоративним кріпленням — дюбелями.

Не потрібно, щоб стіна була абсолютно рівною. У заздалегідь підготовлені в склі і стіні отвори закладаються дюбеля, згодом закриваються декоративними накладками-капелюшками.

Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні

Можливий підвіс фартуха для кухні зі скла через прокладки — на невеликій відстані від стіни.

3. Кріплення декоративним профілем.

При якому до стіни кріпиться профіль для надійної фіксації скляного фартуха.

Ціна питання

Цей параметр залежить від розмірів фартуха, якості і характеристик фотографії, товщини і властивостей скла, способу кріплення і фірми-виробника.
Переваги установки скляного фартуха для кухні

 • Скляний фартух не боїться бризок, бруду та жиру. Використовується безшовна технологія.
 • Підвищена термостійкість і механічна міцність (гартоване скло в 40-45 разів міцніше звичайного). Гарантія — зазвичай 100 років.
 • Будь-який дизайн, будь-які кольори і відтінки, будь-який стиль. Зображення довговічне і стійке.
 • Можливість обладнання унікальних світильників.Справжній ексклюзив — скляний фартух для кухні
 • Монтаж простий, а якщо застосовується кріплення не на клей, то і заміна стає гранично простий (при ремонті або зміну дизайну).