Стільниці, мийки, барні стійки та стінові панелі від Brezza

Зміст статті:

 • Асортимент, ціни, терміни і переваги
 • У нас є все, що вам потрібно

Хочете бачити в своїй кухні дорогу стільницю або мийку, але не вистачає на це коштів? Не знаєте, який компанії довірити свій вибір і виготовлення таких елементів меблів? А чи знали ви, що тепер у вас є можливість забезпечити свою кухню красивою і якісною мийкою, стільницею, барною стійкою та іншими деталями кухонних меблів з видом натурального каменю, якщо ви зверніться в нашу компанію Brezza.

Асортимент, ціни, терміни і переваги

Наша компанія Brezza – це виробник російського походження, який займається виготовленням штучного каменю і кухонних деталей меблів з цього матеріалу. Наші кухні на замовлення відрізняються від інших тим, що вони мають дорогою, шикарний зовнішній вигляд, значний термін служби і невисоку вартість. Асортимент кухонних гарнітурів від нашої компанії обов’язково задовольнить побажання кожного покупця.

Естетику нашим барних стійок, стільниць, підвіконь та інших елементів меблів надає штучний камінь власного виробництва. Він же дозволяє встановлювати бюджетні ціни на нашу меблі для кухні. Наприклад, метр погонний стільниці коштує 8000 р., метр погонний стінової панелі коштує 7900 р., інтегрована мийка – 6500 р., а малюнок на столі чи стіні — 1900 р. Ви можете вибрати з каталогу вже готовий гарнітур для кухні, а можете зробити замовлення на індивідуальне виготовлення. Це дозволить вам до кожної дрібниці продумати її дизайн і функціональність, а нам повністю догодити вашим побажанням. Точну вартість виготовлення кухні на замовлення до рубля вам розрахують наші досвідчені і ввічливі фахівці.

Зателефонуйте за номером 8 (495) 669 57 35. За цим номером ви можете викликати замірника і технолога зі зразками наших каменів. Якщо немає можливості дзвонити, пишіть http://info.brezza.ru або заходьте до нас у гості – р. Москва, бульвар Тихорєцький, д. 12 корп.1.

Після виклику замірника з технологом ми відразу ж приступимо до виготовлення елементів меблів для вашої кухні, про яку ви так давно мріяли. І вам не потрібно буде довго чекати, адже ваше кухонне приміщення заживе новим яскравим життям вже через 4-10 днів. Навіть незважаючи на те, що наша кухонні меблі і деталі інтер’єру виконані з штучного каменю, вони будуть виглядати, як нові вироби на протязі, як мінімум, десяти років.

Але на цьому наші переваги не закінчуються. Є ще, як мінімум, три причини, які завоювали довіру наших постійних клієнтів:

 • Ми виготовляємо стільниці з мийками без швів і стиків, навіть незважаючи на те, що використовується штучний камінь. Це надає виробу більш акуратний вигляд і більший термін служби.
 • Наш штучний камінь – це реактопластичный матеріал, який практично не піддається температурним і хімічно пошкоджень. Це говорить про те, що наш матеріал має більше переваг, ніж звичний листової акриловий камінь, який є термопластичним і може пошкоджуватися.
 • Нуль передоплати – це теж важливий нюанс для клієнта, тому ми не беремо грошей заздалегідь. Ви заплатите тільки за завмер, а інші гроші можете віддати після завершення виготовлення кухні.
 • Якісні матеріали, короткі терміни виготовлення і бюджетні ціни – це не все, що у нас є. Висококваліфіковані майстри з досить значним досвідом знають свою роботу на всі 100, тому завжди роблять її на вищому рівні.

  Меблі для кухні Brezza
  Стільниці, мийки, барні стійки та стінові панелі від Brezza

  У нас є все, що вам потрібно

  Переглянувши наш каталог кухонь, ви неодмінно будете здивовані красою і якістю виробів. Але пам’ятайте, що навіть фото не можуть передати всіх деталей і нюансів, тому стільниці краще бачити вживу. Вистачить більше сумніватися і тільки бажати якісну, красиву і недорогу кухню. Відкиньте всі сумніви, просто наберіть наш номер, а інше ми зробимо за вас.