Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

Зміст статті:

  • Ще більше зручності і просторого місця
  • Недоліки висувний стільниці

Кухонний стіл – це один з найбільш важливих варіантів меблів для кухні. Багато хто вважає, що стільниця – це звичайний обідній стіл, але насправді все трохи не так. Стільниця – це та поверхня, за якою не їдять, але яка всіх годує, тому що на ній відбуваються всі кулінарні процеси. Вона щодня піддається різним процесів приготування страв, тому, крім хорошого і красивого поєднання кухонного столу, потрібно звертати свою увагу на матеріал стільниці.

Щоб стільниця для кухонного столу довгий час служила вірою і правдою своєму власникові, потрібно розглянути матеріали, з яких вона може бути виготовлена і підібрати для себе найбільш оптимальний:

Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

  • Стіл кухонний з пластиковою стільницею. Пластик, мабуть, самий бюджетний варіант матеріалу для стільниці. Великий асортимент кольорів дозволяє вибрати найбільш підходящий саме для вас. Але він боїться високої температури – поставити на нього гарячу сковороду або каструлю не можна. Також пластикові стільниці можна пошкодити при необережному використанні такий матеріал здатний легко дряпатися або пошкоджуються, наприклад, ножем.

Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

  • Кухонні столи зі скляною стільницею. Скло має досить практичними властивостями – воно не пошкоджується гарячої посудом, миючими засобами, вологою або парою. Крім цих якостей скло ще досить гігієнічний матеріал. Для стільниці можна використовувати тільки скляне покриття, а всередині виробу може перебувати інший матеріал.
  • Кухонні столи з кам’яною стільницею. Такий материалпозволяет виробу служити дуже довгий час, яке можна порівняти з вічністю. Камінь не боїться високої температури і механічних пошкоджень. Камінь може бути як штучним, так і натуральним. Але такі якості вимагають відповідну ціну – кухонні стільниці з каменю будуть коштувати досить дорого за умови, що камінь є натуральним. Штучний тип каменю обійдеться в рази дешевше, і за своїми якостями практично не поступатиметься натуральному каменю.
  • Кухонний стіл зі стільницею з дерева. Виразна текстура і чарівність натуральним деревом найчастіше стають причиною, за якими люди предпочитаюттакой матеріал. Натуральна деревина дозволяє виробу довго служити. Кухні, зроблені з такого матеріалу, як дерево, можна віднести до меблів преміум класу.

Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

  • Кухонний стіл з мармуровою стільницею. Мармур – один з найдорожчих матеріалів, які можуть бути використані для виготовлення стільниці, тому він зустрічається досить рідко. Це природний матеріал, який може складатися із різних відтінків, що впливають на ціну (сірий, рожевий, чорний, темно-бордовий). Але ціна говорить за якість – кухонні столи зі стільницею з мармуру будуть мати розкішний і приголомшливий зовнішній вигляд. Єдиний недолік цього матеріалу – це постійний догляд за ним, тому що в противному випадку покриття може вбирати в себе плями, які досить складно видалити. Але цей неприємний нюанс можна уникнути – мармурова стільниця, покрита герметичним засобом, може запобігти появі і «въедание» плям у виріб.
  • Кухонний стіл з металевої стільницею. Для такого виробу зазвичай використовують цілісні листи сталі з нержавійки. Хімічні і температурні впливи металевої стільниці не страшні, а от механічні можуть зіпсувати зовнішній вигляд.
  • Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото
  • Кухонний стіл зі стільницею з ламінату. Такий деревоподібні матеріал характеризується бюджетною вартістю, стійкість до проникнення вологи, появи тріщин і подряпин. Товщина ламіната у стільниці для кухні становить всього близько декількох міліметрів, що дозволяє на такій поверхні зробити певний вподобаний малюнок. Використання ламінату для виготовлення стільниці дозволяє вписати вироби в той інтер’єр, який вам найбільше подобається. Недоліком такого матеріалу є його низька стійкість до високої температури, тому ставити на поверхню з ламінату гарячий посуд, тільки що зняте з вогню, не рекомендується.

Пам’ятайте, що не кожен матеріал може підійти для якогось певного інтер’єру, тут потрібен дизайнерський погляд.

Ще більше зручності і просторого місця

Кухонний стіл з висувною стільницею здатний суттєво економити кухонний простір, так як при непотрібності стільниця одним рухом ховається в гарнітур. Вона може служити зручною додатковою поверхнею під час приготування різних страв, так як на неї можна поставити або покласти різні кухонні дрібниці, які можуть заважати на основній робочій поверхні. Якщо зробити невеликий отвір в висувний стільниці і під нього поставити відро для сміття, то така конструкція може стати дуже зручною обробною дошкою, з якої можна швидко і легко прибирати непотрібні обрізки. Висувна стільниця на кухні, яка поєднана з залом, дозволяє приховати господарсько-побутової вигляд кухні при невикористанні.

Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

Недоліки висувний стільниці

Звичайно ж, повноцінно замінити обідній стіл висувна стільниця навряд чи зможе. Висувні стільниці без ніжок не зможуть витримати на собі великий тягар (важку м’ясорубку і т. д.).

Стільниця для кухонного столу — мармур, пластик, дерево, камінь Фото

Пам’ятайте, що навіть самий економний матеріал для стільниці може прослужити тривалий час, але тільки за умови дбайливого і дбайливого використання. І навпаки – дорогі матеріали для стільниці можуть бути пошкоджені і зіпсовані недбалим ставленням і використанням.