ОВЕН

Управитель Овен — енергійний і непосидючий Марс. У хорошому настрої Овен — прекрасний друг і товариш. З ним не нудно, він не ледачий і готовий вам допомогти. Однак якщо вам трапиться застати Овна в поганому настрої, якщо ви його розсердите чимось, то на вас обрушиться справжня вогняна буря. Тому що це знак стихії Вогонь.

Овни бувають запальні і вперті, з ними важко домовитися, так як не завжди вони стануть слухати логічні доводи співрозмовника. Чоловіки цього знака нерідко думають, що деякі питання можна вирішити тільки кулаками.

 

СКОРПІОН

Цей знак зодіаку також знаходиться під заступництвом планети Марс. У звичайному стані Скорпіони спокійні і привітні. Хтось може порахувати їх наївними. Але не всім відомо про те, що під маскою спокою періодично розгортаються справжні урагани сильних емоцій. Приналежність до Воднойстихии вказує на чутливість натури.

Втім, Скорпіон рідко демонструє свої почуття, вважаючи за краще тримати їх у собі. Але якщо вичерпати його чашу терпіння, то на вас обрушиться гнів руйнівної сили. В такі моменти Скорпіон дійсно буває злим і навіть жорстоким.

Тільки очистивши свою душу від низьких пристрастей і недостойних емоцій, вони здатні розкритися для добра, миру і любові. Цей шлях доводиться проходити кожному Скорпіону. Їм іноді здається, що життя схоже на вічну боротьбу. І в першу чергу тут важлива перемога над собою.

Такий список самих злих і небезпечних знаків зодіаку. Нагадаю, що поведінка людини визначається не стільки його знаком зодіаку, скільки рівнем розвитку особистості. А бути чи не бути злим — це особистий вибір кожного.