З подарунком вгадати дуже важливо, адже Червоний Вогняний Півень не терпить помилок. Краще не експериментувати і дарувати те, що просили або на що натякали.

Досить багато існує візьме про гроші на новий рік. Гроші в конвертах і подарункові сертифікати вважаються хорошим подарунком, а ось подорожі, квитки на концерт та інші заходи краще приберегти на іншу дату. Гаманці, сумки, портфелі, візитниці можна дарувати тим, кому ви хотіли б побажати багатства і фінансової стабільності. Я б додала в таємну кишеньку рунный талісман, заряджений на поліпшення фінансового стану. Це було б як не можна до речі.

Для тих, кому хочете побажати здоров’я, даруйте речі з вовни, флісу і бавовни. Дуже добре в цьому році підуть піжами, светри і хустки. Подарунок покладіть на вільхову гілку в повний Місяць, а потім сміливо, з побажаннями здоров’я подаруйте щасливчику.

Якщо хочете допомогти родичеві або колезі знайти особисте щастя, то для жінок ідеальним подарунком будуть каміння, а для чоловіків — метали. Наприклад, жінці можна подарувати недорогий браслет з рожевого кварцу, а чоловікові — брелок з медичної сталі. Варіантів дуже багато, думаю, ви зможете вибрати щось потрібне і красиве.

Для оберега від негативу в рік Півня одарите друзів і знайомих сушеними квітами. Це обов’язково повинні бути живі квіти — або в спеціальній обробці, або спеціально засушені. Обмежень тут немає, вони можуть бути самими різними.

Дітей треба обдарувати увагою і турботою, а ще їстівними подарунками. Шоколадки у вигляді півня, смачні вироби або фруктова тарілочка у вигляді господаря року — не важливо. Головне, щоб це можна було з задоволенням з’їсти. Не рекомендується дарувати дітям що-небудь гостре (ковзани, наприклад, або дартс). Хутряні шуби, жилети та сумки так само потрапляють під заборону. Хутряний подарунок може принести нещастя на протязі всього року.

?

Прогноз на 2017 рік для Росії і світу від Орисі Mihajlovne

Вітаючи один одного, постарайтеся використовувати наступні слова: «Вогненний, яскравий, життя, жити, сонце, весна, родючість». Вони несуть сильну енергетику і будуть множитися в майбутньому році.

Якщо зважитеся дарувати листівки, то краще з натуральної целюлози з прикрасами у вигляді злакових або насіння. Насіння, пшениця, колосся — все це символи майбутнього року, їх має бути в новорічну ніч як можна більше. Взагалі, вироби своїми руками, подаровані в новорічну ніч будуть володіти особливою силою. Я рекомендую всім спробувати зробити оберіг для дому, використовуючи солому, сушені листя і ягоди.

Словом, даруйте одне одному тепло, радість і позитивні емоції. Всіх вітаю з наступаючим роком Вогняного Півня. Здоров’я вам і вашій родині!