Символ 2017 року — Червоний Вогняний Півень. Саме він буде задавати тон всьому році, тому варто враховуватися гарячу вдачу цієї птиці. У 2017 році багатьох чекають конфліктні ситуації і складності. Не виключені й зі здоров’ям.

Однак ті, хто займеться бізнесом, саморозвитком або творчістю — точно не залишаться в програші, так як Півень любить розкіш, праця і гроші. Так як на роботі багато будуть сильно втомлюватися — не варто нехтувати відпочинком. Такі поради дала всім знакам Зодіаку відомий астролог Тамара Глоба.

 

Овен

Рік обіцяє бути вдалим. Для досягнення успіху необхідно достатньо наполегливості. Вас чекають важливі проекти, які стануть сходинкою у вашій кар’єрі. Проявіть себе. Важкий період для вас — весна, але начальство відзначить вашу працездатність. Кінець року готує вам підвищення. Економте гроші, осінь порадує вас гідною покупкою. Для відпочинку оберіть дачу, поїдьте на море. Вам хочеться поїхати за кордон, але це захід краще відкласти на один рік. Так буде спокійніше.

 

Телець

Будьте обачні у розмові, щоб не втратити роботу. Важким буде весняний період. Ви будете дратуватися по дрібницях. Це буде вам заважати. Але вам потрібна хороша репутація, а це вимагає певних зусиль. Продумуйте виконувану роботу, ніколи не зупиняйтеся на половині шляху. Не чекайте підвищення в цьому році. У вас накопичилася втома. Тому в липні – серпні заплануйте добре відпочити. Відпустку вам надовго запам’ятається. У вересні вам може надійти пропозиція зайнятися новою роботою.

 

Близнюки

Добрий, щасливий рік. Вас очікує успіх. Доля радує вступом на нову посаду та вагомим підвищенням окладу. Вам належить реалізувати власні ідеї і контролювати ведеться діяльність. Багато роботи буде влітку, а відпустку очікує на початку осені, ви зможете скористатися оксамитовим сезоном. Для цього потрібно зібрати грошей. Тому краще задуматися про порожні витрати.

 

Рак

Для вас рік буде успішним і стабільним. Якщо вам пропонують змінити роботу, слід погодитися. Рік Півня підтримує будь-які зміни. Можете заручитися підтримкою і відкривати свою справу. Серйозні грошові надходження не очікуються, але будете мати стабільну роботу і постійний дохід. Щоб зібрати грошей, постарайтеся поменше витрачати.

Лев

У вас амплуа лідера. Вам доведеться зайняти керівну посаду. Вас очікує стрімка кар’єра. Вас цінує начальство. Восени вас чекають нові вакансії і підвищення зарплати. Економте грошові накопичення. Не поспішайте робити значні покупки без особливої необхідності. Вас буде очікувати заслужена премія, можуть підвищити і оклад. Будуть нові цікаві справи. Ризикуйте. Вас очікує успіх.

 

Діва

На підприємстві ви славиться кар’єристом, хоча тільки сумлінно працюєте. Рік не обіцяє вам різких змін. І все ж він буде благополучним. Будьте обережні в спілкуванні, не говорите по дурницях. Збирайте гроші на велику довгоочікувану покупку. Цей рік несе вам нову нерухомість або придбання квартири.

 

Ваги

Зірки говорять, що ви завершите справа, розпочата в попередні роки. Це дасть вам задоволення. Доброзичливість і спокій – ваші помічники. Вони радять все продумувати. Не поспішайте витратити гроші, зробіть запас на майбутнє. Вам обов’язково знадобляться.

 

Скорпіон

Не чекайте, що вам збільшать зарплату або підвищать у посаді. Розраховуйте на хорошу стабільність. Не займайтеся ініціативою. Будьте обережні, висловлюючись про кого-то. Не робіть необачних вчинків. Роботодавці цього не люблять. Можливо звільнення, тому притримайте гроші. Підшукати нову роботу досить складно. На це піде багато сил і часу. Фінансові проблеми поступово вирішаться, і все налагодиться.

Стрілець

Рік, що прийшов у Стрільця успішний. Він виділиться в роботі і буде очікувати підвищення. Зможе зібрати трохи грошей. Задумається про свою справу. Тільки треба бути обережним і уважним. Прораховувати все на декілька кроків.

 

Козеріг

Козерога чекає підвищення. Ви можете отримати заохочення грошима, не витрачайте їх просто так. Все швидко змінюється. Восени можуть знадобитися гроші. Оцінюйте всі пропозиції, які надходять, не поспішайте приймати рішення. Вас очікує відпустку за кордоном, сміливо вирушайте. Добре відпочинете і надовго запасетеся новими враженнями.

 

Водолій

Цьому Знаку нинішній рік обіцяє підвищення або зміну посади. Не варто витрачати багато грошей. Покупки потрібно робити необхідні, інакше потрапите в непередбачену ситуацію, доведеться шукати вихід. Не кидайтеся, стрімголов, непродумане підприємство. Все добре обмірковуйте, прораховуйте. Інакше вас чекає багато непотрібних турбот.

 

Риби

Рік Півня несе вам успіх. Вам пророкують підвищення. Думайте над тим, що говорите: вас чують чужі вуха. Постарайтеся уникати непередбачених витрат. Влітку вам знадобляться гроші, спробуйте не займати. Виникають проблеми вирішуйте спокійно, і рік вас не підведе.