«Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш» — мабуть, ці слова придумали саме про новорічні прикмети! Підготуйтеся до свята як випливає з порадами екстрасенса Калера Ланской.

Прикмети на Новий рік Вогняного Півня

2017 буде роком Червоного Півня. Півень, як відомо, птах горда і криклива. Вона не потерпить конкурентів на своїй території. Тому постарайтеся заздалегідь помиритися з тими, з ким зовсім недавно були у сварці. Якщо раптом у вас не буде бажання або можливості цього зробити, будьте готові до того, що протягом року конфліктність буде в рази вище.

У Новому Році буде корисно виробити звичку вставати рано вранці. Господар року без перебільшення вважається ранньою пташкою, він буде прихильний до тих, хто намагається вирішувати всі справи в першій половині дня. Починати можна заздалегідь, адже це допоможе вам у новому році!

Для любителів поспати до обіду теж є своя новорічна прикмета-передбачення. Їм потрібно буде в новорічну ніч під подушку покласти півняче перо (у будь-якому селі цим «добром» можуть поділитися). Це допоможе привернути удачу. Перо має бути під подушкою до самого пробудження. І чим довше ви проспите, тим більше буде удача в наступаючому році.

Прикмети новорічного столу 2017

Тепер про страви, які відмінно підходять до зустрічі 2017-го року, згідно новорічних прикмет. На столі обов’язково має бути присутнім хліб з твердих сортів пшениці, квас живого бродіння, свіжа зелень і страви з гарбуза.

Щоб рік пройшов плідне, необхідно після його настання випити чарочку хлібної горілки, закусивши свіжим хлібом з сіллю, обов’язково при цьому сказавши: «будемо ситі!».

Що не можна готувати на Новий рік 2017?

Таких страв, насправді, небагато. Наприклад, рибу «Півень» не любить, тому не переборщуйте з цим продуктом. Чим менше рибних страв на новорічному столі, тим краще. А ось до м’яса і, як не дивно, до птиці господар року ставитися нейтрально. Дозволяються будь-які страви.

З фруктів обов’язкові яблука і груші. Дуже добре, якщо в будь-якому вигляді будуть присутні лісові та садові ягоди. До речі, існують прикмети про ягоди. Малина, традиційно, — до поповнення в сімействі, полуниця — до довгоочікуваним новин, чорниця — до змін в кращу сторону.

?

Передбачення на 2017 рік від найсильніших екстрасенсів

Пити шампанське з попелом від спаленої записки вже стало традицією. В цьому році можна повторити ритуал, однак користі від нього особливого не буде. Якщо ви хочете, щоб бажання здійснилася, візьміть перо півника або курочки і обв’яжіть його червоною ниткою, вимовивши (можна подумки) своє бажання. При проголошенні бажання, кожне слово супроводжуйте новим обвитим. Якщо бажань буде багато, то кожен раз потрібно використовувати нову нитку. Стару міцно зав’яжіть вузлом. Перо викиньте в кватирку на кухні. Якщо з ранку завтрашнього дня ви виявите його біля будинку — бажання не здійсниться. Якщо перо пропаде, рік буде багатим на сюрпризи.