Може бути два знака Зодіаку у людини? У цій статті ви знайдете докладний відповідь на питання. Я розкрию таємницю, яку дбайливо зберігають професійні астрологи. У людини в характері проявляється не один знак Зодіаку, не 2, не 5 і навіть не 10.

Кожен з нас знаходиться під впливом всіх 12 знаків. Як же це можливо?

У гороскопі будь-якої людини виділяють два світила — це Сонце і Місяць — і ще вісім планет:

  • Меркурій;
  • Венера;
  • Марс;
  • Юпітер;
  • Сатурн;
  • Уран;
  • Нептун;
  • Плутон.

Астрологи всі ці небесні тіла, включаючи світила, називають планетами для простоти мови.

У популярній (журнальної) астрології особливу увагу приділяють Сонця. Його положення в знаку і є той самий знак Зодіаку, яким ми звикли вважати себе. Чому Сонце? По-перше, воно дійсно вказує на центр особистості та на основні властивості характеру.

По-друге, для розрахунку знака Сонця не потрібні спеціальні комп’ютерні програми, адже воно займає одні й ті ж знаки Зодіаку в певні дні року. Наприклад, з 23 листопада по 21 грудня кожного року Сонце розташоване в Стрільці.

Не тільки Сонце

Проте астрологи розглядають не тільки Сонце в гороскопі! Кожна з 10 планет має своє положення в Зодіаку. Приміром, в гороскопі людини може бути: Сонце в Тільце, Меркурій в Близнюках, Венера в Овні і так далі.

Всі знаки Зодіаку, в яких розташовані планети, надають різноманітний вплив на господаря гороскопу. Тому питання про те, чи може бути два знака Зодіаку у людини, має однозначну позитивну відповідь.

Крім того, в гороскопі виділяють особливі чутливі точки. Я не буду детально розповідати, так як вони відносяться до сфери професійної астрології (і це досить складно). Але згадаю про одну важливу точці, про яку чули багато.

Її називають Асцендент. Положення Асценденту в знаку Зодіаку визначає, яким вас будуть сприймати оточуючі люди. Це свого роду маска, за якою ховається ваше справжнє обличчя. Для обчислення положення планет і чутливих крапок гороскопа знадобиться спеціальна астрологічна програма.

Зодіакальний звіринець

Виходить, що в кожному знаку Зодіаку знаходиться астрологічний об’єкт або чутлива точка гороскопу. І навіть якщо знайдеться знак Зодіаку, в якому нічого цього немає, він все одно буде ставитися до того чи іншого сектору гороскопу. А отже, впливати на життя людини.

Підсумок — у кожному з нас живе цілий «звіринець» — всі 12 знаків Зодіаку. Просто одні з них виражені сильніше (це знаки Сонця, Місяця, Асценденту), а інші — слабкіше.