Ці люди абсолютно не схожі один на одного. Вони протилежності настільки, наскільки це тільки можливо. І хоча у цих людей все ж є шанс створити відносини, вони повинні проявляти велику мудрість, щоб доповнювати один одного, а не відштовхувати. Хто вони?

Козеріг Близнюки

Козеріг — постійний, врівноважений і діловий. Він закохується рідко, але вибирає партнера на все життя і віддається своїм почуттям цілком. Він грунтовно підходить до питань побудови сім’ї, розподілу обов’язків та фінансів.

Але у безтурботних і непостійних Близнюків зовсім інше ставлення до життя. Вони легковажні, люблять сюрпризи і несподіванки. Вони імпульсивні і часто кидають слова на вітер. Козерогам доведеться прощати несподівані витівки партнера, зміну настроїв і планів. Ну, а Близнюкам доведеться відмовитися від гучних вечірок і змиритися з консервативністю свого обранця.

Розсудливим і серйозним Козерогам нелегко знайти підхід до вітряним веселунам Близнюкам. Ці відносини однозначно не будуть легкими, але не намагайтеся змінювати один одного. Вам доведеться прийняти коханого таким, яким він є. Йдіть на компроміси заради один одного, намагайтеся подивитися на ситуацію очима партнера, і ви відкриєте для себе дуже багато нового. Правильно побудовані, такі відносини можуть дати дуже хороший життєвий урок обом і закінчитися дуже міцним і надійним союзом.