Час рішучих і сміливих, живих і пристрасних. Час відокремлювати живе від мертвого, улюблене від рутинного і вкладатися в те, що дорого серця, з усією пристрастю. 20 березня Сонце переходить в знак Овна, зачиная новий астрологічний рік. В цей же день ми святкуємо весняне рівнодення, Остару — малий свято Колеса року. Подробиці в нашому матеріалі.

Вона — мати-й-мачуха, розквітає на пагорбах, перші набубнявілі бруньки, запах весняного вітру і відчуття, що ось-ось, і все буде добре. Вона — весняна богиня Остара, покровителька світанку і родючості.

Історія Остары — історія про нову енергію, про сили, пробуждающиеся від зимового сну. Це історія про биття нового життя, про готовність зачати (дитини чи, проект), про ідею, що витає в повітрі і заряджає собою простір. Така енергія перших днів нового року. Тендітна, але сильна. Тонка, ледь відчутна, але зберігає в собі величезний потенціал.

Які сили дрімають у вас? Які процеси зріли у зимовій темряві під сніговою ковдрою і зараз готові вийти на світло, проявитися в світі?

20 березня Сонце переходить в знак Овна, знак своєї екзальтації. Сила Овна в лідерстві, прямолінійності, щирості, жертовності і мужність. Це знак кардинального вогню, де сонячна енергія проявлена максимально. Його символ — Великий вибух і первинний імпульс, зачинающий Всесвіт.

Це відмінний час для тих, хто вирішив щось змінювати у своєму житті, запускати нові проекти. Енергію під них можна брати буквально з повітря. Це час рішучих і сміливих, часом не надто думати про наслідки, підкоряючись руху потоку. Час приносити себе в жертву великим силам, забуваючи про особисте думці.

Дивіться, у чому тут буде штука і особливість з цими силами Весняного рівнодення. Сила Овна в його готовність слідувати потоку, його жертовності. Тобто, як би нам того не хотілося, це не той час, коли збуваються хотілки. Особливо, якщо вони впоперек загального руху вашому житті. Шукайте ті справи і проекти, які, як зернятка, вже є в полі, які відчуваються слабкими, але живими, які відгукуються у вашому серці. Для них енергія ингрессии Сонця в Овен живою водою буде. В іншому випадку сили в фантом підуть, в порожнє.

На мій погляд, можливість зловити силу живого, відчути, які проекти будуть проростати в моєму саду в новому році — це головна можливість майбутнього періоду. Не витрачатися на мертве, не поливати засохло, а побачити, де для мене сила і пристрасть, і з усією енергією вкластися туди.

Зробити це можна будь-яким зручним способом: медитацією, з допомогою Таро або метафоричних карт, за допомогою процесуальних методик або вивчивши свій натал і транзити на предмет завдань майбутнього періоду. Самостійно або з допомогою допомагає практика. Головне, вкладайтеся в живе.