5 найбільш запальних знаків Зодіаку

 

Напевно ви зустрічали людей, яких вивести з себе можна за допомогою одного косого погляду. Вони заводяться з півоберта, а гнів їх воістину страшний. Всім відомо, що лаятися зі вспылившим людиною собі дорожче, але мало хто знає, як діяти, щоб заспокоїти його і не погіршити ситуацію. Кожній людині властиво час від часу сердитися, але з цими 5 знаками Зодіаку дійсно потрібно бути гранично делікатним.

 

ТЕЛЕЦЬ

5 найбільш запальних знаків Зодіаку

Тельці вперті й безкомпромісні. Коли вони зляться, мало що залежить від вас: їм просто потрібно охолонути. Зазвичай вони сердяться на вас заслужено, і, якщо ви разочаровываете їх, вони люблять сваритися на максимальній гучності. Тельці не будуть терпіти того, хто виводить їх з себе.

ЛЕВ

5 найбільш запальних знаків Зодіаку

Домінуючі і драматичні Леви твердо вірять в те, що вони завжди праві. Вони дуже запальні і ніколи не втрачають можливості поскандалити. Якщо ви справді допекли їм, Леви не побояться опуститися до образ. І навіть якщо вони коли-небудь усвідомлюють свою неправоту, вони ніколи в цьому не зізнаються і не вибачаться першими.

 

СКОРПІОН

5 найбільш запальних знаків Зодіаку

Скорпіони вміють сваритися дуже тактовно і вправно. Їм не потрібно підвищувати голос, щоб втоптати свого опонента в бруд за допомогою поддевок і аргументів. Вони злопам’ятні, тому, навіть якщо вам здається, що ви помирилися, знайте: Скорпіон пам’ятає все. Часто вони бувають пасивно-агресивні і замість відкритої конфронтації пускають в хід знущання і глузування.

 

СТРІЛЕЦЬ

5 найбільш запальних знаків Зодіаку

Зазвичай Стрільці – найдобріші і нешкідливі створення. Але якщо ви розсердите Стрільця — він висловить вам все. Люди цього вогняного знаку буквально спалахують від гніву і люті, і можна лише поспівчувати тим, хто знаходиться в межах їх досяжності. На щастя, охолонувши, Стрільці зазвичай можуть спокійно і щиро вибачитися за свою поведінку.

 

КОЗЕРІГ

5 найбільш запальних знаків Зодіаку

Козероги завжди дуже зібрано і відповідальні. Від них ніхто не чекає емоційних спалахів. Але іноді їх злість бере над ними верх і переповнює їх. Тоді вони готові критикувати все і вся навколо. Коли вони зляться, то схильні звинувачувати інших у всіх бідах і проблемах.

Як ви вже переконалися, що з такими темпераментними людьми потрібно бути гранично обережними. А якщо ви один з них – постарайтеся задуматися про те, що ваша лють рано чи пізно мине, а сказані вами слова надовго залишаться в пам’яті людини.