У кожної людини є свої недоліки, але є 5 знаків Зодіаку, характер яких ні як не можна назвати м’яким. А якщо бути точніше, то у кожного з нас залишаться душевні шрами після зустрічі з цими «пекельними» знаками Зодіаку.

 

ОВЕН

Самі імпульсивні, самі пустотливі, і самі вперті, здатні зруйнувати все на своєму шляху, навіть те, що було побудовано для них. Ця всеразрушающая непідконтрольна сила буде величезною проблемою для будь-яких відносин. Головне покликання Баранів – руйнувати старе, щоб побудувати нове, так що Вам доведеться змиритися з постійними авантюрами і змінами.

БЛИЗНЮКИ

Щоденні зміни торкнуться всі сфери життя, і кожен день перед Вами буде з’являтися новий чоловік, при чому ці зміни не завжди хороші. Але не намагайтеся подолати це, адже Ви будете боротися з самою сутністю близнюком, що саме по собі ні до чого доброго не призведе. Сприймайте їх як актора, у якого весь світ – театр, а йому довірили відразу безліч ролей.

 

СКОРПІОН

Мозок скорпіона не залишить Вас у спокої ні на секунду. Нехай Ви будете навіть найрозумнішим серед знайомих і друзів, поруч зі скорпіоном Ви все одно відчуєте себе повним ідіотом. Це не означає, що Ви знаєте менше, просто скорпіонам властиво вибудовувати ідеальну логічний ланцюжок, яка точно призведе до правильної відповіді.

 

СТРІЛЕЦЬ

Підступний і самозакоханий мисливець, не дає права на помилку. Жодна слабинка, ні один прокол не піде від пильного ока стрільця. Він буде нагадувати Вам про помилки дуже довго, але це буде настільки красиво і тонко, що Ви навіть не образитеся. Але ніколи не кривдьте стрільця, тому що відповідь буде занадто непропорційним.

 

ВОДОЛІЙ

Вітер незалежності, вічно рухається всередині водолія дуже сильно впливає і на саму натуру «володаря вітрів». Його неможливо контролювати, він завжди знаходиться там, де він сам вирішив, і займається тим, чого хоче сам. Кожна дія, кожні вдих – його особистий вибір. Не намагайтеся його приборкати, Ви точно про це пошкодуєте…