Як і будь-яка інша сфера любов не обмежується якимось одним фактором, а є сумою декількох складових. Зокрема можна виділити чотири основних небесних тіла, які впливають на близькі взаємини між людьми: Сонце, Місяць, Венера і Марс. Дві жіночі планети (Місяць і Венера) управляє чуттєвим життям людини, а точніше перша відповідає за прихильність і глибоке бажання бути поруч з коханим чи коханою, а друга впливає на закоханість, прагнення отримати максимальне задоволення від взаємин.

Відповідно, відрізняється і характер взаємодії між людьми. Венері відводяться романтичні стосунки, залицяння, поцілунки і ласки, а Місяці — шлюбні, що включають турботу, ніжність і емоційну близькість. Сонце і Марс чоловічі планети і відповідають за безпосередні дії з зав’язування і розвитку відносин. Перша формує мету майбутніх взаємин: призведуть вони до подружнього життя, або до любовного зв’язку, дружнім відносинам і т. п. А друга є безпосереднім виконавцем прагнень і побажань, тобто керує активністю людини, змушуючи його завойовувати партнера.

Поєднання впливів Венери і Марса показує те, до яких любовним і інтимних зв’язків прагне людина, а Сонця і Місяць демонструють подружнє життя з турботою один про одного і обзаведением потомством. У більшості випадків у першій фазі зав’язування відіграють роль Венера і Марс. Традиційно вважається, що дійовою особою (Марс) є представник чоловічої статі, а красивим і бажаним об’єктом завоювань (Венера) служить представниця прекрасної статі. Хоча інколи трапляється і навпаки, тоді пріоритетні планети потрібно переставити.

Рада активній стороні (хлопцю, чоловікові)

Ознайомтеся з інтерпретацією на положення Марса в своєму гороскопі. Це Ваш козир, ніякі хитрощі і спроби зобразити із себе іншої людини ні до чого доброго не приведуть, краще повною мірою розвинути власні особливості. Навіть надмірна пасивність властива положень Марса в знаках Тельця, Ваг і Раку має свої привабливі риси.

Далі слід дізнатися положення Венери у своїй потенційної партнерки і ознайомиться з тим, що їй подобається: які подарунки їй дарувати, в які заклади водити, ніж розвеселити, щоб вона отримувала максимум задоволень від спільних підприємств. Комбінація зазначених факторів дасть належний результат, за винятком критичних випадків.

Рада пасивній стороні (дівчатам)

Необхідно звернути увагу на власну Венеру і ознайомиться з її значенням. За рідкісним винятком більшість дівчат користується косметикою і стежить за своїм одягом — це козир. Довіряйте власним смаком і обов’язково захистіть вплив Місяця. Справа в тому, що ці чутливі планети часом взаємовиключають один одного вносячи нісенітницю в туалет.

Наприклад, Місяць у Тельці, а Венера в Скорпіоні — першу відрізняє тонке поєднання форми і кольору, ніжність і плавність колірних переходів, а другу яскравість і зухвалий вигляд, що підкреслює сексуальність. При необхідності привернути до себе увагу протилежної статі потрібно акцентувати венерианские прояви, тому обов’язково прочитайте вплив Місяця в своєму гороскопі, щоб не помилитися.

Якщо привабливий молодий чоловік проявляє до Вас увагу треба дізнатися положення його Марса, щоб зрозуміти манеру його дій і правильно відреагувати на його активність. Наприклад, Марс в Овні, робити відповідні кроки необов’язково, він сам доможеться свого (швидше доведеться охолоджувати його запал), а от при Марсі в Раку потрібно поставитися з увагою і можливо взяти ініціативу в свої руки.

Рада активній стороні (чоловікові)

Для успішного пропозиції руки і серця необхідно вміти використовувати власні здібності дані положенням Сонця в гороскопі. Саме вони дозволяють оцінити дівчині Ваш потенціал, тобто ким ви зможете працювати, щоб забезпечити сім’ю, як будете відноситься до майбутньої дитини і т. п.

Ну а по-друге Ви повинні спробувати переконати партнера в тому, що здатні задовольнити всі його побажання, які формуються у відповідності з положенням Місяця у її гороскопі.

Рада пасивній стороні (дівчині, майбутньої домогосподарці)

Зверніть увагу на Ваше вміння піклується про близьких, відчувати і реагувати на почуття інших. Положення Місяця в гороскопі розкриє ваші здібності по утриманню в майбутній сім’ї комфортної емоційної обстановки.

Чоловік повинен переконатися, що Ви зможете підтримувати його у всіх починаннях, допомагати, піклується і т. п. Тому оцініть спектр інтересів свого партнера по положенню Сонця в його гороскопі і ні в якому разі не смійтеся над його заняттями. У нього має складеться враження, що він тільки виграє придбавши таку дружину.

Найкращий результат досягається, якщо Марс (Сонце) представника сильної статі знаходиться в знаку тієї ж стихії або в протилежному знаку, що і Венера (Місяць) дівчата.

Дізнатися положення планет у момент вашого народження

Вартість гороскопу — 180 рублів.
Термін виконання замовлення — 1 робочий день.