Зовсім недавно Мавпа поступилася верховенство червоному вогняного Півня. Як відомо, птах Півень яскрава і примхлива, а значить, рік обіцяє бути насиченим і незабутнім. Зміни з’являться не відразу — Півнику потрібен час, щоб увійти в свої повноваження. Але як тільки головний символ року повністю увійде у свої права зміни не змусять себе чекати!

Настав час попрацювати

У цьому році не варто лінуватися, адже Півень любить працьовитих, завзятих людей і всіляко їм вподобу. Особливо пощастить кар’єристам — їм випаде безліч вигідних можливостей. Не за горами підвищення і нові посади! Так само фортуна посміхнеться тим, хто вирішить почати нову кар’єру або справа. Якщо прикладати зусилля і чесно трудитися, то зловити удачу за хвіст не складе праці.

А ось неметких людям і неробам навряд чи пощастить: як не як птах Півень наполеглива і працьовита, без діла сидіти не любить і не заохочує лінь. Але тим, хто знаходиться в активних пошуках роботи, Півник допоможе знайти гідне справу і домогтися успіху. Головне не шукати легких шляхів!

Як відпочивати в рік Півня?

Після роботи можна і відпочити. Втім, в цьому році не варто будувати великих планів. Як і було сказано вище, Півень працьовитий і не любить байдикувати. Тому кращим варіантом буде поринути з головою в роботу, а вже за Півником справа не заіржавіє — найбільш працьовитих він обов’язково нагородить хорошими можливостями для відпочинку.

Пора одягнутися

Чим особливо славиться Півень? Звичайно ж, своїм яскравим оперенням! Тому потрібно не відставати! У 2017 році всім слід приділити особливу увагу зовнішньому вигляду, а значить, пора діставати запорошений абонемент в спортзал і нанести терміновий візит до перукаря. Це час як не можна краще підійде тим, хто давно мріяв про зовнішні зміни, адже Півник буде всіляко допомагати їм у досягненні мети.

Фінансові питання

До фінансів в цьому році потрібно ставитися серйозно. Ні, проблем з грошима не передбачається, але при цьому не варто вплутуватися в сумнівні оборудки. У цілому, рік Півня обіцяє бути стабільним для всіх знаків зодіаку — на товстий кусень хліба з маслом точно вистачить. Найбільше пощастить щасливчикам, народженим у цей рік і представникам вогняних знаків зодіаку. Їм Півник приготував багато приємних сюрпризів!

Любов і відносини

Особисте життя в рік Півня буде насиченою! І це стосується всіх сфер відносин. Півник забезпечить багато цікавих знайомств, які можуть принести вигоду в професійній діяльності або перерости в міцну дружбу. Не забуде він і про романтику — багатьом пощастить зустріти свою половинку! Тому одиначкам варто уважно придивлятися до нових знайомих, раптом серед них зустрінеться любов всього життя.

Людям, які перебувають у шлюбі, Півень теж не дасть занудьгувати. Відносини придбають нові яскраві відтінки, що дуже до речі, якщо шлюб укладено досить давно — новизна у відносинах ніколи не завадить. Крім того, Півник допоможе врятувати проблемні шлюби і відродити колишні почуття. Це стосується і старих дружніх відносин — рік буде сприятливий для відновлення колишньої дружби.

Підводячи підсумок, можна сміливо стверджувати, що 2017 рік обіцяє бути яскравим і цікавим, насиченим на події, які можуть виявитися доленосними і змусять переглянути багато пріоритети і позиції, а так само подарують багато нових напрямів для розвитку.

Крім цього варто пам’ятати, що Півень щедрий, але вимогливий! Тому не варто боятися невдач і піддаватися зневірі або сумнівам. Йти до своєї мети потрібно наполегливо, хапатися за все можливості і проявляти ініціативу. Тих, хто виправдає надії Півника, він обов’язково віддячить — успіх і успіх будуть супроводжувати щасливчику весь рік!