Якщо Ви сумніваєтеся в тому, чи варто пов’язувати своє життя з тим, хто народився під знаком Близнюків, то зверніть увагу на безсумнівні плюси цієї людини.

Народжені під знаком Близнюків чудово поєднують в собі повітряну легкість з меркуріанський проникливістю, а безмежна уява Близнюків легко подолає будь-яку буденність і нудьгу.

Готовий до будь-яких експериментів

Близнюки — єдиний знак Зодіаку, в якому прекрасно уживаються дві абсолютно несхожих особистості. Сьогодні Ваш Близнюк задумливий і тихий, але вже завтра він веселий і життєрадісний, легко підхоплює самі неймовірні ідеї і готовий їх втілити у будь-який момент. Якщо Ваш коханець народився під цим знаком, то його не треба довго вмовляти на експерименти в області сексу — довіртеся його уяві і слідуйте за його фантазіями, які Вас можуть пристойно здивувати. З Близнюками одноманітність і рутина в інтимному житті Вам не загрожують точно.

Не скупиться на компліменти

Меркурій, керуючий цим знаком, робить Близнюків воістину геніями красномовства. Тому, якщо Ви належите до тих, хто «любить вухами», з Близнюками Ви точно відчуєте себе коханою і бажаною. Мабуть, представники цього знака краще за інших можуть робити компліменти, а вже у флірті їм просто немає рівних. Правда, не варто забувати, що Близнюки — двоїсті натури, а тому не вимагайте від свого улюбленого Близнюка постійної уваги до Вашої персони. Але одне безсумнівно — роблячи Вам комплімент, народжений під знаком Близнюки постарається уникнути банальностей і знайде для Вас найкрасивіші слова.

Цікавий співрозмовник

Любитель інтелектуальних суперечок, народжений під знаком Близнюки, не упустить продемонструвати своє знання з якогось питання, з жаром обговорюваного в його присутності. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що Ваш улюблений Близнюк неодмінно виявиться ерудитом у всіх областях. Пристрасний любитель книг, Близнюк з великим інтересом стежить за літературними новинками, із захватом читає професійну літературу, і не виключено, що сам пише книги. Довгими зимовими вечорами Вам не доведеться шукати тему для розмови з Близнюками — у них завжди на підхваті знайдеться кілька захоплюючих історій, здатних зайняти Вашу уяву на весь вечір. Знайомлячи Близнюка зі своїми близькими та друзями, будьте впевнені — Ваші обранець моментально підкорить всіх своєю чарівністю і швидко стане душею компанії.

Тонкий гуморист

Почуття гумору — надзвичайно делікатна річ, адже те, що здасться забавним одному, може глибоко поранити іншого. З Близнюками ця проблема знімається сама собою, адже відмінне почуття гумору — візитна картка цього знака. Дотепні жарти, гумористичні скетчі та пасажі — у всьому цьому Близнюки впевнено тримають пальму першості серед усіх знаків Зодіаку. Втім, при бажанні, безневинна жарт може з легкістю перетворитися на іронію чи сарказм, але це тільки в тому випадку, якщо Близнюка зачепили за хворе місце. Народжені під знаком Близнюків цінують хороші комедії і з задоволенням посміються над гарній жартом, заражаючи своїм веселощами всіх, хто знаходиться поруч. А сміх, як відомо, продовжує життя.

Здатний сприймати іншу точку зору

Уперта наполегливість на власній точці зору — ось що абсолютно не властиво тим, хто народився під знаком Близнюків. Якщо у вашій парі стався конфлікт, то помиритися з Близнюком досить нескладно — просто аргументуйте свою позицію і приділіть якомога більше уваги фактам, що говорить на Вашу користь. Не забувайте про подвійність натури Близнюків і їх готовність розглянути проблему під іншим кутом зору. До речі, в складній ситуації саме Близнюки першими розглянуть паростки позитивних можливостей і з радістю поділяться з Вами своїми спостереженнями. Якщо у Вашому житті почалася смуга невдачі, розкажіть про це своєму обранцеві-Близнюку — він обов’язково дасть Вам кілька слушних порад, з якими Ви легко подолаєте всі перешкоди і вийдете переможцем.

Швидко відходить від образ

Затяжні конфлікти і позиційні війни — це зовсім не про Близнюків. Так, час від часу і терпіння може виснажуватися, але довго злитися і бити Вас по найвразливішому місцю вони точно не стануть. Хоча у Вас мало шансів вистояти в словесній баталії з розгніваним Близнюком, можете заспокоїти себе тим, що довго сваритися представники цього знака не вміють і не хочуть. Ваш Близнюк охоче викине білий прапор» першим, адже набагато приємніше обговорювати те, що зближує обох, ніж витрачати час на порожні суперечки. Близнюки по своїй натурі миролюбні і не схильні влаштовувати конфлікти на порожньому місці.

Цінитель різноманітності і новизни

Стабільність важлива у всіх життєвих сферах, але якщо вона перетворюється в рутину і нудьгу — терміново звертайтеся за допомогою до свого обранця-Близнюка. Представники цього знака абсолютно не терплять одноманітності і всіма силами прагнуть розфарбувати яскравими фарбами своє життя і навколишній світ. Якщо Ви віддаєте усі сили роботі, то вибір відпочинку доручіть своєму коханому Близнюка. Він з радістю зануриться на виконання цього завдання і представить Вам стільки варіантів, що настрій підніметься тільки від одного достаток вибору. Активний відпочинок з сходженням на гірські вершини або спусками в загадкові печери, дайвінг, екскурсії та відвідування незвичайних музеїв — Близнюкам по душі будь-яка можливість насититися новими враженнями. Навіть ледачий пляжний возлежание на шезлонгах Близнюки можуть зробити незабутнім, розповідаючи Вам про чудеса і красу того місця, де Ви зараз перебуваєте.

Побачити незвичайне у звичному й буденному, подолати нудьгу і наповнити різноманітністю кожен Ваш день — все це під силу Вашому партнерові, який народився під знаком Близнюків. Ці меркурианцы з радістю розцвітять Вашу спільне життя легкістю, цікавими розмовами і постійною новизною в тому, що стосується любові і почуттів.