БЛИЗНЮКИ. Сексуальний гороскоп знаку Зодіаку

 

В Близнюках в сексі може органічно поєднуватися і шалено пристрасний коханець, і наївний романтик, і байдужий флегматик, і серцеїд. Але найголовнішою особливістю все ж є сексуальний потяг і чуттєвість. Вони суперечливі і позбавлені сталості.

Близнюки в сексі: загальні характеристики

В душі такого чоловіка безліч суперечливих особистостей з різноманітними сексуальними інтересами і уподобаннями, але все частинки органічно уживаються один з одним. У Близнюків є унікальна якість — природа їх сексуальності має духовний характер, і на першому місці для них — душевні якості обраниці, які обов’язково повинні бути підкреслені фізіологічної красою. Чоловіки-Близнюки завжди вибирають найбільш яскравих і популярних жінок, вони вважають за краще насолоджуватися перемогою над суперниками і пишаються, коли обраниця викликає сильні емоції у інших чоловіків. Яскравим прикладом чоловіка-Близнюка був Валерій Золотухін: він завойовував перших красунь, щиро закохуючись в кожну з них.

У сексі Близнюки цінують чуттєвість і ніжність партнера. Важливим елементом інтимної атмосфери є естетика, краса і грація супутниці. Для них секс — це духовне злиття і зіткнення з Абсолютом. Ці чоловіки люблять бути спостерігачами, вони хочуть бачити пристрасть і бажання жінки. Дуже складно зрозуміти, чого ж насправді хоче цей чоловік, і тільки шляхом експериментів можна дізнатися, що сподобається йому в цей раз. В Близнюках живе багато суперечливих особистостей і сексуальних бажань, тому не варто спокушатися і думати, що Ви знайшли універсальний спосіб доставити йому задоволення. Як тільки партнер перестає вдосконалюватися, чоловіки-Близнюки потребують нової музи-натхненниці.

Близнюки в ліжку: таємні бажання і невинна полігамія

Таємних сексуальних бажань у Близнюків дуже багато, і вони досить різноманітні. Близнюки можуть займатися сексом де завгодно і коли завгодно, важливо, щоб емоція пристрасті була реалізована миттєво. Тому не бійтеся експериментувати, намагайтеся вигадувати нові можливості, щоб отримувати насолоду, тільки так можна утримати в ліжку Близнюків.

Жінкам вони завжди говорять тільки те, що ті хочуть почути, щоб створити атмосферу розслабленості і романтичності. Навіть якщо у чоловіка-Близнюка кілька партнерів, то кожна обраниця буде відчувати себе єдиною і самою бажаною. Не варто сприймати секс з іншою жінкою як зраду і робити сімейну драму. Близнюки, насправді, однолюби, а зв’язки на стороні для нього — лише різноманітність у відчуттях. Проявляючи мудрість у відносинах з таким чоловіком, і постійно освоюючи нові сексуальні техніки, Вам вдасться стати для нього дійсно єдиною.

Сексуальна сумісність Близнюків

Найбільш відповідними партнерами в сексі для Близнюків будуть Стрільці. Сумісність Близнюків в сексі і Стрільця — дуже висока: такий союз буде максимально гармонійним і довгостроковим, адже різноманітність в ліжку — це їх коник. Складності в сексі можуть виникнути з Тільцями і Рибами — у таких союзах завжди виникати грунт для розставань, бо ревнивий партнер для Близнюків — справжня морока.

Поради партнеру Близнюків сексуального гороскопом

Не варто влаштовувати сцен ревнощів: у випадку з Близнюками, якщо відбувається зрада, значить, жінка сама спровокувала такий вчинок. Іноді чоловіки-Близнюки можуть навмисно викликати ревнощі супутниці, щоб вона звернула увагу на свої недоліки та терміново прийняла заходів, щоб зберегти відносини.

Сексуальної енергії і бажання у представників цього знака дуже багато, вони не можуть терпіти утримання в сексі, тому жінці потрібно швидко реагувати на інтимні потреби такого обранця, інакше вона ризикує його втратити. Нудьга і одноманітність в сексі для Близнюків неприйнятні, але відкрито рвати відносини вони не стануть ніколи, сподіваючись, що партнер сам прийме рішення або змінить свою поведінку. Чоловіки-Близнюки в сексі настільки віртуозні коханці, що можуть полонити своїми чарами будь-яку жінку, але не кожна зможе утримати біля себе такого сексуального партнера.