БЛИЗНЮКИ і ОВЕН

Такий шлюб схожий на яскравий, пригодницький роман. Близнюки красиво і вправно доглядають за Овнами. Ті починають відчувати величезний потяг. Обидва імпульсивні і рухливі, завжди готові до подвигів, поїздкам, пригод. Навіть одружені і з дітьми вони можуть у будь-який момент зірватися з місця і відправитися на край світу. Близнюкам потрібен сильний партнер, і Овен, якщо не грубий, здатний утримати Близнюків. У них часто виникає почуття братерської любові. Вони і коханці, і друзі. Але Овен-чоловік може страждати від легковажності жінки-Близнюки, а несподіваний натиск «Овнихи» може відлякати Близнюка-чоловіка. З часом такий шлюб виробляє у обох подружжя оптимальну стратегію і тактику поведінки, а спільне господарство і прихильність до дітей роблять його ще більш міцним.

 

БЛИЗНЮКИ і ТЕЛЕЦЬ

Складний, неоднозначний, але часто зустрічається союз, в якому Телець для Близнюків ніколи не буде остаточно пізнаний. Тільця залучають у партнері легкість, контактність, торговий і діловий талант і величезну кількість інформації, якою вони володіють. Близнюки шукають у Тельці вірність, сталість, визначеність, вміння вести будинок і господарство, чого так не вистачає їм. Найважча проблема в такому союзі — ревнощі. Рухливість і мінливість Близнюків будуть викликати у Тельці некеровані спалахи люті. У підсумку вони живуть різними інтересами, не розуміючи один одного.

 

БЛИЗНЮКИ БЛИЗНЮКИ

Якщо два Близнюки вступають у шлюб, цей союз тримається тільки на дружбі і повній свободі відносин. Обидва дуже добре розуміють і відчувають один одного, а це не завжди приносить щастя.

 

БЛИЗНЮКИ і РАК

Близнюки — знак вічного зваблювання для Раку і тому нестримно притягує. І Рак, і Близнюки непостійні, мінливі, інфантильні, їм буває цікаво разом, особливо в інтелектуальному плані. Рак докопується до причини і суть явищ, а Близнюки все схоплюють на льоту і систематизують цю інформацію. Але шлюб зберігається тільки за умови легкості і свободи відносин, що не завжди дається сентиментального, привязчивому Раку. Якщо Рак намагається цілком прив’язати до себе Близнюків, він терпить фіаско.

БЛИЗНЮКИ і ЛЕВ

Близнюки засліплені яскравістю Лева, його щедрістю, різноманітністю і багатством натури. Якщо Левиця — жінка, то чоловік-Близнюк — її закоханий слухняний паж. Якщо, навпаки, чоловік — Лев, то до жінки-Близнюкам він ставиться, як до дитини, яку пестить, тішить і розважає. Грайливі, рухливі й веселі Близнюки своїми різноманітними інтересами і товариськістю імпонують Леву. З часом у них складаються дружні стосунки, що ще більше зміцнює шлюб. Правда, вони можуть пересититися один одним, але якщо обидва вміють прощати, союз ніколи не розпадеться.

 

БЛИЗНЮКИ і ДІВА

Незважаючи на те, що два цих знака об’єднує Меркурій (покровитель і Діви, і Близнюків), проявляється він у них абсолютно по-різному. Їх тягне один до одного, але союз буває міцним, тільки якщо заснований на спільних інтересах і якщо вони йдуть на взаємні поступки, що дуже важко без стресів для Близнюків. Тримається шлюб, як правило, на терпіння та розумності Діви.

 

БЛИЗНЮКИ і ТЕРЕЗИ

Ваги дарують Близнюкам гармонію і впорядкованість відносин, а якщо обидва працюють в одній області або мають спільні інтереси, вони тим більше нерозлучні. Ваги тактовно, але непохитно направляють свого партнера в потрібне русло, створюють ілюзію свободи, але таємно керують Близнюками. Жінки-Терези — хороші матері, прекрасні виховательки, їх будинок обставлений зі смаком, і Близнюкам завжди приємно повертатися в цей оазис рівноваги і гармонії.

 

БЛИЗНЮКИ і СКОРПІОН

Союз важкий, але часто зустрічається. Близнюки незбагненні для Скорпіона. Щоб їх зрозуміти, йому не вистачає легкості. Партнер здається Скорпіону дитиною, то мудрецем, і ця таємниця поглинає його на все життя, змушуючи йти за Близнюками. Приходить момент, коли Скорпіон починає усвідомлювати своє підлегле становище, мучитися і страждати від цього. Але саме такі взаємини і притягують Скорпіона — для нього це свого роду очищення, перетворення. Загіпнотизовані важким потягом Скорпіона, Близнюки теж не відразу відчують свою владу над ним. Однак, зрозумівши це, спробують «перевиховати» Скорпіона або піти від нього. Але і те, і інше дуже нелегко.

БЛИЗНЮКИ і СТРІЛЕЦЬ

Союз рідкісний, нетиповий, заснований, як правило, на розрахунку. Їх стосунки, щоб не вичерпатися, вимагають постійного оновлення: подорожі, гості, розважальні програми. У цьому шлюбі Близнюки відіграють роль провідника волі Стрільця. Якщо Близнюки зі слабким характером, то Стрілець керує ними: веде по життю, направляючи у всьому. У духовному плані це союз вчителя і учня. Їх повна протилежність дає обом можливість духовного зростання.

 

І КОЗЕРІГ БЛИЗНЮКИ

Союз вкрай рідкісний. Козеріг для Близнюків — це таємниця, яка приваблює своєю неразгаданностью. Холодність, неприступність Козерога здається цікавою маскою, Близнюкам цікаво: а що за нею? Але Близнюки для Козерога подібні дитині: несерйозні, поверхневі, наївні. Як правило, шлюб, укладений між Близнюками і Козерогом, з тріском розвалюється, а якщо тримається, то лише на прагненні Козерога під що б то ні стало «виправити» Близнюків. Або на нетиповість цих знаків.

 

БЛИЗНЮКИ і ВОДОЛІЙ

Незважаючи на часті сварки і розбіжності, це вдалий союз. Водолій вчить Близнюків преображення, осяянню. Їх любов часто переростає в дружбу. У них багато спільних духовних інтересів, і цей союз сприяє еволюційному розвитку обох. Водолії настільки оригінальні і здатні до перевтілення, що у Близнюків, як правило, не виникає необхідності в інших партнерів. Вони ніколи не сумують один з одним. Але якщо Близнюки все-таки змінюють Водоліям, ті не прощають. Терплять до останнього, а потім йдуть безоглядно, безповоротно, назавжди.

 

БЛИЗНЮКИ і РИБИ

Партнер, який народився під знаком Риб, в інтелектуальному плані вершина досягнення для Близнят, вони готові «молитися» на Риб. Спільна робота або шлюб між ними схожі на відносини двох слідчих: Близнюки бачать, що Риби знають про них усе, і Риби розуміють, що Близнюки це бачать. Напружена гра двох інтелектів. Але у них рідко вистачає терпіння на довгий шлюб, так як Риби не прощають непостійності.