Гороскоп народження — даність, яку неможливо змінити, або гнучка система, на яку, за бажання, можна вплинути?

Як відомо, що у кожної людини є своя натальна карта, його індивідуальний гороскоп народження, в якому вже закладена певна інформація про його життя, таланти, особливості та успіхи. Іноді буває так, що мої клієнти засмучуються, почувши якусь інформацію, і у них виникає питання: як можна це змінити? Що ж, давайте подивимося глибше на це питання. Якщо певні передумови закладені в гороскопі, і ми, звичайно ж, вже ніколи не зможемо змінити дату, місце і час нашої появи на світ, то чисто технічно і практично внести певні корективи в трактування індивідуального гороскопу можливо. Головне — робити їх на благо. Отже, пропоную Вам познайомитися з декількома варіантами корекції гороскопу.

Перший спосіб: зміна місця проживання

Інакше кажучи — переїзд. Якщо Ви народилися і живете на певній географічній широті і довготі, то символічно Ваша сітка будинків в натальній карті не змінюється, а ось якщо Ви переїжджаєте на значну відстань, починає працює також і гороскоп переїзду. Історія знає безліч прикладів, коли саме після переїзду люди ставали знаменитими, щасливими, відкривали нові таланти, або, навпаки, щось втрачали. Справа в тому, що при переїзді значно змінюється наш образ життя, оточення і починає працювати другий гороскоп, пов’язаний з новим місцем перебування. Так що далі все залежить від місця, в яке Ви переїжджаєте: в одній стороні можуть бути одні проблеми, а в іншій — прибуток і благополуччя.

Другий спосіб: символічне зміна зовнішності і звичок

Момент народження визначається знаком Зодіаку, який і дає нам схильності до певного статурі, ході, манері говорити, рухатися і в цілому описує нашу зовнішність і звички. А змінюючи зовнішність і звички на властиві іншим знакам, ми символічно «зрушуємо» наш гороскоп в ту чи іншу сторону, а разом з ним змінюється, наприклад, і тип відносин, які ми притягуємо. Так що в даному випадку дуже важливо чітко усвідомлювати, яких результатів Ви хочете досягти, і мінятися саме у відповідності з цим.

Третій спосіб: взаємодія з планетами гороскопу

Ще один спосіб пов’язаний з взаємодією планет у Вашому гороскопі. Технічно це виглядає так: астролог розраховує періоди (в залежності від Вашого запиту і того, що Ви хочете змінити), в які Вам належить вчиняти дії, які будуть «віддзеркалювати» Ваш гороскоп в кращу сторону. Тобто, щоб не планети направляли Вас в якомусь напрямку, а Ви самі заздалегідь діяли згідно з функціями потрібної Вам планети. Природно, в позитивному ключі.

Четвертий спосіб: повернення Сонця, Соляр

Соляр закладає індивідуальну програму на рік. Залежно від того, в якому місці Ви будете зустрічати наступний рік, будуть залежати найбільш ймовірні події майбутнього року. Наприклад, при вираженій сфері екстремальних ситуацій, астролог може порекомендувати клієнту зустріти Соляр в іншому місці, щоб зменшити ймовірні ризики. Також важливу роль в гороскопі грають і повернення кармічних точок: у ці періоди закладаються цикли на наступні роки нашого життя. Періоди ці дуже важливі, необхідно з усією відповідальністю підходити до своїх дій в даний час. Розрахувати ці періоди і дати відповідні рекомендації Вам також зможе професійний астролог.

П’ятий спосіб: затемнення

З приводу значення впливу затемнень на життя людей серед астрологів частенько виникають суперечки. Одне можна сказати точно: їх вплив безперечно в разі, якщо точки затемнення пов’язані з натальною картою людини. Причому важливі, як і сонячні, так і місячні затемнення. Самі по собі затемнення несуть фатальну енергетику, тому, при включенні енергії затемнення в гороскоп, можуть відбуватися дуже різкі зміни в житті людини.

Насправді, я не перерахувала усі можливі способи корекції гороскопу, але вони, на мій погляд — найдієвіші. І — так, гороскоп народження змінити дійсно можна. Але дуже важливо усвідомлювати, що наслідки можуть нести дійсно фатальний характер. Тому до внесення таких поправок в гороскоп народження готуватися потрібно дуже ретельно. Так, наприклад, якщо людина здійснює певні дії під час затемнення, необхідно бути впевненим, що відповідні зміни підуть Вам на благо, інакше наслідки можуть виявитися просто руйнівними. Так що обов’язково пам’ятайте, що різні маніпуляції з натальною картою — це не іграшки, у людей із-за цього дійсно змінюється життя, і підходити до цього питання потрібно з усією серйозністю. Причому як астролога, так і його клієнту.