У кожному році існують певні числа, які приносять удачу, залучають у наше життя бажане: фінансове благополуччя, успіх, любов. Ці чарівні числа обчислюються щороку нумерології і є своєрідним талісманом.

Ви можете їх зустріти на номерах машини, номер телефону, рекламі, одязі і скрізь, де тільки можна! Так само корисно носити їх в гаманці на папірці або самому зробити з дерева.

Математика для залучення удачі

За словами досвідчених математиків, кожна людина в цьому світі є щасливим володарем свого магічного числового знака, здатного викликати у багатьох справах. Для визначення його значення доведеться використовувати всі цифри дати народження, склавши їх разом до отримання однією-єдиною цифри.

Наприклад, день народження припадає на 5 лютого 1991 року. В такому разі доведеться зробити наступні дії: 0+5+0+2+1+9+9+1=27 = 2+7= 9.

Виходить, що номер, що приносить удачу людині, що з’явився на світ у зазначений день — дев’ятка. Саме в ній криється сенс багатьох життєвих подій його володаря.

Ще один вірний метод визначення таємничого номери, що впливає на все життя — самостійно вибрати найбільш підходящий варіант із великого різноманіття існуючих цифр. Зазвичай після цього людина робить на нього якусь ставку, або, простіше кажучи, «заряджає» на удачу. Перевагу в цьому разі віддається якоїсь певної дати, коли у свій час сталося якесь важлива подія. Іноді людина просто вселяє собі, що саме ця цифра здатна принести йому успіх, так як одного разу їй це вже вдалося. В такому випадку слід лише з усією серйозністю підійти до самого процесу установки, щоб дійсно повірити в містичні можливості вибраного символу.

«Чортова дюжина» чи варто боятися числа 13?

Незважаючи на те що за відомою всім цифрою 13 закріплена на дуже привітна репутація, багато людей вважають її самою везучою для своєї долі. Вся справа в тому, що це значення вже заряджена магічною енергетикою по самій своїй суті, і несе в собі воістину сакральний сенс.

За словами індіанців Майя і стародавніх єгиптян, саме в 13-й фазі життя людині вдасться знайти справжнє щастя. Серед італійських мешканців прийнято вважати цифру 13 символом розвитку і плодючості. Можливо, саме з-за цього «чортова дюжина» вибирається в якості щасливого числа житті. У багатьох сучасних країнах зазначена цифра уособлює мудрість, адже на друку самого царя Соломона розташовувалося 13 зірок. Всі фахівці з магії сходяться на думці, що число 13 рано чи пізно принесе своєму власникові удачу, але тільки якщо дійсно щиро вірити в його силу.

Чудова сімка

У сучасній астрології та окультизм вельми важлива роль відводиться сімці, що володіє практично необмеженими можливостями. Тим, хто сумнівається у своєму щасливому числі, і до цих пір не зміг визначити, краще подружитися з «везучою» сімкою. Саме ця цифра може стати досить вдалим талісманів у найскладніших моментах життєвого вибору.

У чому особливість цього числа залежить від того, що практично в кожній нинішньої світової релігії існують засадничі поняття, пов’язані з сімкою. 7 ангелів і чеснот у християнстві, 7 свят — в іудаїзмі, 7 брами раю — в ісламі. Скрізь можна знайти це цікаве значення. Ще в Древньому Сході оприлюднена цифра вважалася уособленням розуму, здоров’я, багатства та мудрості.

Вдалий номер для кожного знака Зодіаку

Нумерологія і астрологія постійно йдуть рука об руку. Це означає, що у кожного представника Зодіакального сузір’я існують свій набір сприятливих чисел, що діють виключно для нього. У цьому випадку саме поділ цифр відбувається не по 12 знаків Зодіаку, а скоріше в залежності від стихії, до якої кожен з них належить.

Вода — Риба, Скорпіон, Рак.

Земля — Телець, Діва, Козеріг.

Повітря — Терези, Близнюки, Водолій.

Вогонь — Лев, Стрілець, Овен.

Згідно з описаним раніше відомостями, всі найважливіші події в житті слід призначати виключно на «успішні» дні місяця, щоб кожне придумане починання гарантовано приносило довгоочікувані плоди. Для визначення найбільш сприятливого числа в залежності від знаку Зодіаку, слід взяти до уваги значимі моменти і особливе розташування зірок на небосхилі.

Щасливі числа в 2017 році для представників стихії Води

Раки. За словами астрологів, найщасливішими цифрами для представників зазначеного річного знака, вважається 2, 4, 5 і 8. Зазначені числа кожного місяця вважаються найбільш сприятливими для ділових зв’язків та налагодження особистих стосунків. Ці ж значення допоможуть Ракам визначитися з точними датами, коли слід приймати найбільш доленосні рішення в житті. Простіше кажучи, правильне використання щасливих чисел дасть можливість повернути будь-яку ситуацію в потрібне русло.

Риби. Тим, хто народився в період з 20 лютого, за аналогічне число у березні, слід запам’ятати такі щасливі цифри — 6, 7, 11. Крім них можуть принести удачу цифри, кратні 7.

Скорпіони. Для всіх представників зазначеного знака найбільш сприятливими числами можна назвати: 4, 5, 8, 9. Зазначені цифри приносять всім представникам водної стихії достаток, стійке положення в суспільстві і успіх у протилежної статі. Так як Скорпіонам дуже важливо у всьому займати гілку першості, саме описані магічні цифри можуть їм у цьому допомогти.

Сприятливі значення в 2017 році для представників стихії Повітря

Ваги. Для людей, народжених під цим знаком, щасливими можна назвати всі числа, що діляться на 6. Крім них, доленосний характер можуть носити 2, 7, 8 і 9. Наприклад, шлюб, укладений в описану дату, може дійсно виявитися міцним і довговічним.

Водолії. Стихія повітря робить людей більш запальними і змушує під особливим кутом дивитися на звичайні, здавалося б, речі. У цьому випадку зберегти бажану рівновагу допоможуть цифри 9, 11 і 13. На думку астрологів, можна зіграти в лотерею на аналогічні номери — ймовірність виграшу дуже висока.

Близнюки. У цьому випадку числами щастя виступають трійки і четвірки. Представникам зазначеного знака дуже важливо знати, щоб їх любили і цінували. Саме 3 і 4 можуть допомогти в налагодженні любовної сфери.

Щасливі числа в 2017 році для стихії Вогню

Леви. В більшості своїй всі представники зазначеного річного знака вважаються сильними, впевненими в своїх силах і цілеспрямованими особистостями. Правда, усі вони звертають увагу на різні містичні символи, серед яких належне місце займає і магія номерів. Для Львів щасливими числами прийнято вважати 3, 8, 13 і всі цифри кратні 3.

Стрільці. Для більшості представників цього знаку, самим щасливим числом є саме 7. Крім неї, успіх приносить 8 і 13, або їх всілякі комбінації.

Овни. Для людей, народжених під цим норовливим знаком, сприятливими життя є цифри 4, 7, 9. Саме завдяки описаним значень вдасться з легкістю відшукати срытые таланти Баранів, реалізувавши при цьому їх творчий потенціал.

Сприятливі числа в 2017 році для представників стихії Землі

Тельці. Для цих сміливих людей справді щасливим числом життя можна назвати 2, 4 і всі інші цифри, кратні 6. Щоб перевірити успішність описаних значень, досить їх перевірити. Приміром, призначте на дату, відповідну вашому щасливому числа, побачення або ділову зустріч, і просто подивіться на результат. Повірте, він приємно вас здивує.

Козероги. Людей, народжених під цим знаком, може приборкати лише 3, 5, 7 і 8. Самі по собі Козероги — дуже вразливі особистості, яким легко на слово повірити в переконання астрологів щодо важливості числа житті. Якщо вони справді повірять, що якась абстрактне поняття має магічну силу, їх життя почне мінятися в кращу сторону прямо на очах.

Діви. Таким вразливим і чутливим натурам слід запам’ятати, що за успіх в їх життя відповідає 3, 7 і будь-які можливі комбінації цих значень. До речі, якщо незабаром намічається якесь доленосне події або рішення, не слід відкидати думку нумерологів щодо конкретної дати їх прийняття.

На завершення залишається лише додати, що числа дійсно принесуть успіх лише в тому випадку, коли ми будемо не просто на них покладатися, а почнемо вірити в їх силу, щоб домогтися конкретно поставленої мети.